Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета Петков

АСПЕКТ
 Сподели

Препоръчан отговор

• Отговори 8,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 4 минути, _sirena_ написа:

Не знам колко увреден мозък го е създал, нито разбирам тези които го  копипействат, но е уникална простотия :) :) :)

Аз поне нямам нужда от такива простотии да знам и виждам колко неадекватен е про100киро, и че е най слабото правителство евър. :getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sliderum2 написа:

Мирко, избра ли си с кви прашки ше си на юнския софия прайд, или е се двоумиш.

сме се на глас :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скъпите горива си имат и положителна страна! Стоките от далечна дестинация се оказват НЕ до там атрактивни и конкурентни, имам предвид китайските най -вече. Търсят се  стоки ,в чийто цена калкулацията транспорт е възможно най-ниска. Това дава шанс на МЕСТНОТО производство, износът на Бг бележи връх. Има задръствания на турската граница и заради засиления за ЕС турски износ. Накратко производството се завръща в Европа.Ако у нас вътрешната политика е насочена с компенсации и подпомагане на българския бизнес , ние можем да имаме една добра година ,колкото и парадоксално да изглежда това!Подкрепа на казаното е засиленото търсене на складове за логистика и оживление в технологичните паркове .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кирчо досега като лъжливо овчарче вече постигна 70 % обществено недоверие в правителството, обаче няма спиране   https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2022/05/15/4346528_kiril_petkov_horata_razbirat_che_izbori_sega_sa/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, на цирей петков вдигането на цената на хляба е факт. But wait that isn't everything! От два дни се говори за вдигане на акциза на тютюневите изделия. Скоро ще пушим скъпо кат в премиум държава, ше сме все едно силно излъскани(в мозъците) западняци. Само дето ще пушим на тия цени, плащайки си с най-ниските заплати в есср.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото съм чел, плана на правителството е да вдига всяка година цигарите с около 30 ст. А хлябът от днес е вдигнат "само" с 10 ст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нищо. На Кирчи и Кокорчо да им берат гайлето тези дето гласуваха за тях, понеже са убавци! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ncl написа:

Доколкото съм чел, плана на правителството е да вдига всяка година цигарите с около 30 ст. А хлябът от днес е вдигнат "само" с 10 ст.

При мен от 1.40 до 1.70лв., туй за ония 650 грамови симит-чета става въпрос. Всеки може и сам да си сметне около 21.5% увеличение. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

4 ч.  ·

Със закъснение изгледах интервюто на премиера при Лора. Тази сутрин, докато си пиех кафето, реших да си причиня тази дълбока тъга. Такъв персонаж досега не сме имали. Този човек съвсем не може да говори български. Не се казва "мярки", а мерки. Нямало да каже името на американската фирма, която ще достави газа, щото имало много търсене на газ. Още не знам за случай, да се доставя газ някъде тайно и никой да не знае. Цялата им "тактика" е свързана с ниските цени на американската спотова борса Henry Hub. Нещо, което не зависи от нашето правителство. И цялото хвалене е толкова смешно, че не знам как не им е неудобно. Наистина властта замъглява до смешност умовете на и без това нарцистичните натури. И им придава комедиен нюанс. В крайна сметка Кирил обяснява на Лора Крумова, че цената на LNG, който ще пристигне, би трябвало да бъде еквивалентна на тази от "Газпром" след всички такси. Имам въпрос: защо тогава са тези досадни крясъци КОЛКО ПО–ЕВТИН ГАЗ ще докарат?! Просто тези хора наистина са словесни манипулатори, това работят. Поначало всички политици са. Но групата на Кирил е по-особена. Целият им "бизнес" се състои от това да убеждават разни инвеститори да повярват в идеите, които току-що са им хрумнали. И накрая се оказва, че startup-ът не се е случил, както са убеждавали света около себе си. Но на кой му пука за света?! Добре дошли в нереалността, драги избиратели! Псевдосъбитията и преувеличенията са решаващи за оцеляването на това правителство. Затова основно се работи върху това. Върху измамата. Професионалната измама трябва да носи всички елементи на уж реалността. Всичко звучи точно като истина. Но всъщност е злоупотреба с доверието. Манипулацията е тъмно изкуство. Да накараш жертвата сама да поиска да бъде измамена, да заобича самоубийственото си решение. И дори, когато измамата в крайна сметка се освети, жертвата да съжалява "горкия" измамник, че нещата му не са се получили... В живота всеки е срещал виртуози в тази посока. А сега наблюдаваме и цял сериал, сякаш произведен от Hindi cinema (Bollywood) в политическото ни пространство...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В телевизионната си изява Лена Бориславова обясни, че американският втечнен газ ще е в пъти по-евтин от руския, както и че правителството и президента имат различия.  И през ум не и минава, че за говорене на неистини се искат оставки.  Лена и Кирчо са си лика -прилика...  Сякаш някой ги е хванал в гората и ги е довел да управляват съвсем непозната за тях държава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, attj написа:

Лена и Кирчо са си лика -прилика...  Сякаш някой ги е хванал в гората и ги е довел да управляват съвсем непозната за тях държава.

То си е точно така, де! От гората ги доведе Радев и ги сложи на върха на държавата, мислейки че щом са елементарни и тъпи, ще може да ги управлява. Ама, грешно си направи сметката, защото тези, които му ги пробутаха, са по- силните в далаверата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, absurt написа:

То си е точно така, де! От гората ги доведе Радев и ги сложи на върха на държавата, мислейки че щом са елементарни и тъпи, ще може да ги управлява. Ама, грешно си направи сметката, защото тези, които му ги пробутаха, са по- силните в далаверата.

Кофти, значи успяха да те излъжат просащ трололинките, че г-н Радев е довел тия пукели! Радев има толкова висока подкрепа, че няма нужда от "проводници", ако желае да управлява с по-високи правомощия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, N1K17Y написа:

Какъв сладък рев на умряло :popcorn2:

Що да е рев, кукличке? Само отчитам фактите. Ти нали си фенка и избирателка на дългоносия, готви се за мобилизация и национализация. Всеки ще получи част от баницата, дето я сътворихте. По комунистически.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Sliderum2 написа:

Кофти, значи успяха да те излъжат просащ трололинките, че г-н Радев е довел тия пукели! Радев има толкова висока подкрепа, че няма нужда от "проводници", ако желае да управлява с по-високи правомощия. 

Айдьее, сбълсък на пропагандата.

преди 1 минута, absurt написа:

Що да е рев, кукличке? Само отчитам фактите. Ти нали си фенка и избирателка на дългоносия, готви се за мобилизация и национализация. Всеки ще получи част от баницата, дето я сътворихте. По комунистически.

Отчитай си, аз пък хавпам пуканки и гледам. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Sliderum2 написа:

Е, дистанцирай се от пристрастията и си спомни фактите. 

1. снимката от 2018г. в самолета- Радев, таткото на простото и още две много знакови лица. Agent-Tento-ot-DS-prodava-hapchetata-na-Kiril-Petkov-300x218.jpg.0acb1b8ab9d1912815177cf42378ac0b.jpg

2. Радев назначи и първото, и второто служебни правителства. Кои бяха начело? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

280820049_153555237169048_3935179121151191609_n.jpg.0a10689f3424370241a5467799a75164.jpg

Втечнен газ за домакинството! :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

1. снимката от 2018г. в самолета- Радев, таткото на простото и още две много знакови лица. Agent-Tento-ot-DS-prodava-hapchetata-na-Kiril-Petkov-300x218.jpg.0acb1b8ab9d1912815177cf42378ac0b.jpg

И къде е Петков, че нещо недовиждам :lol6:

Тоя със стрелкичката, със сигурност не е. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, N1K17Y написа:

И къде е Петков, че нещо недовиждам :lol6:

Тоя със стрелкичката, със сигурност не е. 

Ми, щом го познаваш така добре, дай друга негова снимка и да ги сверим. Стига се хвърля като безумна по земята и рита с крачета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

Ми, щом го познаваш така добре, дай друга негова снимка и да ги сверим. Стига се хвърля като безумна по земята и рита с крачета.

:lol6::lol6::lol6:

Ти твърдиш нещо, искаш аз да ти го доказвам след това. Ми докажи го ти бе, изкуфело бабе, твое е твърдението. Къде е Петков на снимката ? Пак те илзъгаха "от фейсбука", а ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, N1K17Y написа:

:lol6::lol6::lol6:

Ти твърдиш нещо, искаш аз да ти го доказвам след това. Ми докажи го ти бе, изкуфело бабе, твое е твърдението. Къде е Петков на снимката ? Пак те илзъгаха "от фейсбука", а ? 

Климаксът не прощава, русокоске! Давам ти снимка и на нея пише кой- кой е. Ти се мяташ по гръб и риташ с крачета, твърдейки, че недовиждаш и затова на снимката не е Петков. И кво прайм? С тъпото си русо акълче, искаш да ти докажа с друга снимка, че в тази, която ти показвам, не е Петков.

Ми, добре. Казах ти да вземеш "Фенимор" срещу вълните и изкукукригването, ама не слушаш......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, absurt написа:

Тия "факти", кой ги е произвел. Ако аз бъда поканен на някакво събитие и до, или зад мен, се случи да седнат други поканени, това как се връзва с взаимоотношения помежду ни? Туй даже самолет било. Не ми прилича снимката баш на срещата на яхтата на брендо, или на боянски ливади. Какво общо имат служебните кабинети, то от тях съвсем малко бяха поканени в кабинета на цирей в началото, щото такива бяха хорските настроения, т.е. положителни към служебните министри. Ако цирей още тогава ги беше неглижирал, нямаше да управлява. Въобще. Той вече се отърва от повечето от бившите служебни министри, даже има и (вероятно)нагласени "издънки", които им се пришиха, за да бъдат сменени.

преди 5 минути, Sliderum2 написа:

Оф земете го поправете тоя форум, за да не ми се появяват цитати на моя си коментар, докато си редактирам правописа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Sliderum2 написа:

Мирко, избра ли си с кви прашки ше си на юнския софия прайд, или е се двоумиш.

Тоя пак с мъшките вълнения...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...