Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Опасно ли е за очите?

Anneliese
 Сподели

Препоръчан отговор

От известно време забелязвам, че когато си почистя очите от гурелите, ми тече нещо бяло, като че ли бялото от окото, но не съм сигурна то ли е, или са сълзи, или омекнали гурели. Опасно ли е това?

Въпросът ми е сериозен и ви моля да си спестите подигравките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опасно е, най-добре ще ти кажат във някоя очна клиника, при твоя случай ще се наложи операция или премахване на очите.

Измивай ги тези очи, не от време на време а редовно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да му се не види!

Принципно ги мия, но сега живея в дядовата ръкавичка. Племенницата ми спи в спалнята, баща ми - в кухнята и вечер нямам достъп до нея, а умивалникът в банята ми е нисък.

От години съм нервна, покрай нашите. Става ми все по - трудно да живея с тях. Идва ми до гуша от всичко - теснотията, разправиите за тока, проблемите, настроенията на нашите...................

Вече не знам къде да ида, за да живея спокойно и нормално! Станах 50 кила.........................

Просто искам да умра! Писна ми този живот в нерви и проблеми! Писна ми от теснотията!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, това са все още "невтвърдили се гурели". Сега, защо това се случва е вече друга тема. Ти отдавна си казала, че имаш проблем с очите, но не виждам да си направила нещо по този въпрос. 

току-що, Anneliese написа:

Да му се не види!

Принципно ги мия, но сега живея в дядовата ръкавичка. Племенницата ми спи в спалнята, баща ми - в кухнята и вечер нямам достъп до нея, а умивалникът в банята ми е нисък.

От години съм нервна, покрай нашите. Става ми все по - трудно да живея с тях. Идва ми до гуша от всичко - теснотията, разправиите за тока, проблемите, настроенията на нашите...................

Вече не знам къде да ида, за да живея спокойно и нормално! Станах 50 кила.........................

Просто искам да умра! Писна ми този живот в нерви и проблеми! Писна ми от теснотията!

Това са вече лично твои решения какво ще направиш с живота си. Навремето ти давах съвети и се опитвах да ти вкарам акъл в главата, сега просто вече няма смисъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Последно какво са - гурели или бялото на окото? Че съм в паника, както и ядосана.

Просто вече ми е трудно да се успокоя. По принцип не съм нервна като баща ми, но откакто започна онази криза през 2008 година - лишения, проблеми, лични, здравни - вече не съм добре. Взех да си бъркам често в носа,  понякога си скубя косата от нерви.................

И всичко това, защото с годините вече трудно може да се разговаря чисто човешки с нашите. Баща ми все бърза за някъде, майка ми все е на настроения..............

Доскоро стоях много пред компютъра, защото ме беше страх да оставя стария монитор без надзор, от страх да не стане пожар.............

Имам чувството, че тая тема за тока никога няма да спре. Омръзна ми аз да съм виновна за решенията на другите! Правителствата и бизнеса не са виновни, но аз съм, само защото не ми се живее на тъмно като къртица. Нито на студено, щото после се разболявам и дават пари за лекарства.

Омръзна ми да повтарям, че всичко това нямаше да стане, ако народът не беше гласувал за мутрите!

Омръзна ми изобщо от темите за пари и трудностите! Всичко това ми се отразява на здравето!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Anneliese написа:

Последно какво са - гурели или бялото на окото? Че съм в паника, както и ядосана.

Просто вече ми е трудно да се успокоя. По принцип не съм нервна като баща ми, но откакто започна онази криза през 2008 година - лишения, проблеми, лични, здравни - вече не съм добре. Взех да си бъркам често в носа,  понякога си скубя косата от нерви.................

И всичко това, защото с годините вече трудно може да се разговаря чисто човешки с нашите. Баща ми все бърза за някъде, майка ми все е на настроения..............

Доскоро стоях много пред компютъра, защото ме беше страх да оставя стария монитор без надзор, от страх да не стане пожар.............

Имам чувството, че тая тема за тока никога няма да спре. Омръзна ми аз да съм виновна за решенията на другите! Правителствата и бизнеса не са виновни, но аз съм, само защото не ми се живее на тъмно като къртица. Нито на студено, щото после се разболявам и дават пари за лекарства.

Омръзна ми да повтарям, че всичко това нямаше да стане, ако народът не беше гласувал за мутрите!

Омръзна ми изобщо от темите за пари и трудностите! Всичко това ми се отразява на здравето!

Анне ти нормална ли си? Нали ти написах по-горе. Не трябва да ти текат така очите. Има си причина затова. Отиди при "скапания" лекар да ти направи проверка и да ти изпише или капки или някакви антибиотици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз отидох миналата година лятото на очен за профилактика и станах пишмян лекарката беше супер отворена и нахакана , а колко клиенти ми я препоръчаха за най-добрата .Имах тогава нужда да отида лятото много ми пареха очите и тя ми изписа скъпи мазила.Повече при тая няма да отида .

преди 51 минути, Anneliese написа:

От известно време забелязвам, че когато си почистя очите от гурелите, ми тече нещо бяло, като че ли бялото от окото, но не съм сигурна то ли е, или са сълзи, или омекнали гурели. Опасно ли е това?

Въпросът ми е сериозен и ви моля да си спестите подигравките.

Това бялото и аз го имах преди и затова отидох може да са възпалени ще ти препоръчат мазила или капки .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, но какво е това бялото? Бялото на окото ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Anneliese написа:

Да, но какво е това бялото? Бялото на окото ли е?

Не, не е бялото на очите, гурели са си, ако са повече от нормалното което измиваш сутрин може да имаш някакво възпаление, което с правилните капки бързо да решиш проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Офтамолог трябва тук :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petie1 написа:

Офтамолог трябва тук :)

Трябва ми една лопата само и ще и минат всички глупости, но хайде да не е с лошо през новата година!

преди 1 час, bulljo написа:

Не, не е бялото на очите, гурели са си, ако са повече от нормалното което измиваш сутрин може да имаш някакво възпаление, което с правилните капки бързо да решиш проблема.

Така е, но трябва да се знае каква е причината за възпалението, да се изпишат точни капки или лекарства, ако се наложи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Емил Костов написа:

Трябва ми една лопата само и ще и минат всички глупости, но хайде да не е с лошо през новата година!

Ето

преди 10 минути, Емил Костов написа:

Така е, но трябва да се знае каква е причината за възпалението, да се изпишат точни капки или лекарства, ако се наложи.

Тя беше споменавала че много плаче ъа май е от това

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petie1 написа:

Ето

Няма нищо общо с тия пияници!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гости Студент-красавеца

Милинка и аз имам такива, нормално е, някои хора произвеждат повече гурели. Аз се къпя и ги мия всяка сутрин и след час-два пак имам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Студент-красавеца написа:

Милинка и аз имам такива, нормално е, някои хора произвеждат повече гурели. Аз се къпя и ги мия всяка сутрин и след час-два пак имам.

Хич не е нормално това! Имаш проблем и е желателно да отидеш на лекар!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами в повечето случаи зависи от средата в която живееш-работиш, ако е запрашена или се отопляваш на твърдо гориво неизбежно е да има дразнители за очите, та даже и да си на чист въздух в планината, и чрез сълзите се очистват очите от дразнители, заради това и повечко гурели, през повечето време докато сме заети през деня не им обръщаме внимание просто несъзнателно ги изтриваме, ако искаш и имаш свободно време може да се пробваш да проследиш колко гурели ще почистиш през деня, ще бъдеш удивен, какво количество изплакваш, а при хора с лошо зрение е още по-забележимо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, Студент-красавеца написа:

Имаш ти пъпки на гъзъ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Пфу, бясна съм, никой не взе темата насериозно и няма кого да питам за това бялото от очите дали не е склера.Много съм притеснена. В интернет няма никаква информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами как да те вземем на серизно след като си се превърнала във форумната комичка?

За очите ти предполагам че бялото може да е сол ако плачеш често или ти сълзят очите от пулене в монитора

Най добре иди на офтамолог

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...