Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с свалянето на файл в Shadow Fight 2

Freakin_10
 Сподели

Препоръчан отговор

Изпитах следния проблем:

Играя Shadow Fight 2 БЕЗ ХАК, но когато искам да играя с Volcano ми изписва ,, Failed to download configuration file CONNECTION ERROR ,, А пък си имам интернет. Пробвах и с моб. данни, но отново не става. Ако някой знае как да го оправя моля да пише. Оставям и снимка:

Screenshot_20220106-185922_Shadow Fight 2.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе човек да не напише нещо, което не разбира. Аз се махам от този сайт, той вместо да помага само се спами. Голям смях, че човек не разбира хаха .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Freakin_10 написа:

Абе човек да не напише нещо, което не разбира. Аз се махам от този сайт, той вместо да помага само се спами. Голям смях, че човек не разбира хаха .

Питам те дали е кракната играта Онуфри, аз няма как да го знам щото ми свърши боба ясно ли ти е, а ако играта ти е кракната забрави да теглиш каквото и да е през нея!?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...