Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помощ - избор на лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте,

Търся лаптоп, който ще бъда използван главно за университет, обработка на снимки и клипове, както и за игри. Бюджетът ми е около 2000 лева. Спрял съм се на този: https://www.ozone.bg/product/laptop-acer-nitro-5-an515-57-71dd-intel-core-i7-11800h/

Бих искал да политам дали (в момента) има на пазара по-добър лаптоп, който да се вписва в бюджета ми? Благодаря! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, rmarinow написа:

за игри. Бюджетът ми е около 2000 лева.

Този бюджет е твърде скромен за машина, предназначена за игри. С уговорката, че става дума за съвременни заглавия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Параметрите на лаптопа са напълно достатъчни да се играят игри с високи настройки и 1080p резолюция, дори и по-висока с някои компромиси евентуално, според зависи от играта и очакванията. Имай в предвид, че процесора е горещ и ако видиш температури при игра от порядъка на 90 градуса и нагоре е нормално, общо-взето всички лаптопи с подобни параметри са така. На посочения модел единствено оперативната памет е доста малко, говори с търговеца дали и как може да се увеличи или търси друг с поне 16 GB RAM. Виж например този модел:

Гейминг лаптоп ASUS - ROG Strix G513IC, 15.6", FHD, Ryzen 7, 144Hz | Ozone.bg

и този: Acer Aspire 7 (A715-42G) | Laptop.bg - Технологията с теб

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте пиша в тази тема за да не отварям нова.Търся съвет за нов геймърски лаптоп мога да отделя 3000 лв.но ако е нужно и малко повече,Ще съм благодарен много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...