Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със звука на PC

Препоръчан отговор

Насочите ме към линк от където да изтегля dolby home theater за windows 7 в едно с драйвери за него ...че CCleaner ми изтри драйвери и сега нямам звук ...поне на AUX на ресийвъра и трябва да пускам през digital in ... 
...дано ме разбрахте 😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Johny B. Goode написа:

Насочите ме към линк от където да изтегля dolby home theater за windows 7 в едно с драйвери за него ...че CCleaner ми изтри драйвери и сега нямам звук ...поне на AUX на ресийвъра и трябва да пускам през digital in ... 
...дано ме разбрахте 😀

За това ли питате?

https://www.neutechcomputerservices.com/d/dolby-home-theater-windows-7.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето Ви отговора! Не става така, както сте я подкарали: Цапва една снимка и хората по нея почват да гадаят. Чети внимателно:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

660_edc287d82ab74dc1f29fcb72723ed18c.jpg

На мен кристанланата топка ми казва че се търси това :

https://en.freedownloadmanager.org/Windows-PC/Dolby-Advanced-Audio-V2-User-Interface-Driver-for-Windows-7-FREE.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сам е написал какво трябва да потърси със Google:  dolby home theater за windows 7

Има и страницата, която си му посочил! Тук мързела е присъщ и толериран само на Белгийчето щото си признава.

ScreenShot001.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

... абе хора познавачи и разбирачи 

щом съм тука и пиша във форума значи не съм разбирач и познавач, за това питам най учтиво и моля за помощ ...че програма ми прецака звука от компютъра  и сега звука минава не от където трябва ...ако не можете да помогнете поне не ме нареждайте ...нали за това е форума ..да се пита и да се отговаря в теми 

...ако не можеш да помогнеш не се прави на голяма работа ...щот аз например съм голяма работа в друга работа 

...като не разбирате въпроса  не се мъчете да отговаряйте и не ме хранете а помогнете  ...МОЛЯ !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За каква система става дума? Модел на дънна платка или модел на лаптоп ще споделиш ли? Гледам не си последвал линковете по-горе, ама си възмутен. Е, няма как да помогнем, без да имам информация. Иначе отива към шаманство работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, цър-вул написа:

Модел на дънна платка или модел на лаптоп ще споделиш ли?

преди 5 часа, цър-вул написа:

За Lenovo
https://support.lenovo.com/no/en/downloads/ds013801

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Johny B. Goode написа:

20220108_185413.jpg

...след като инсталирах чистач на регистри и кеш и т.н  CCleaner ...зададох да се изтеглят драйвери на компютър и след това ми изписа това по горе което съм качил ...като в резултат от моите действия смотани  ...има звук които излиза от компа койтонсъм го прекарал от айдио изхода на компа ...демек слушалки ...и съм го прекарал  до ресийвър ...който мога да слушам музика от компа но не през AUX 1 от ресийвъра а от DIgITal in ..където чувам звука от телевизора .......  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1000000  ненужни неща изписа - не вършат работа!!!!!!!!!!!!!!!!!
Каквое това? Компютър или лаптоп?

Всеки производител на хардуер модифицира Dolby драйвърите за машините си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Johny B. Goode написа:

... абе хора познавачи и разбирачи 

щом съм тука и пиша във форума значи не съм разбирач и познавач, за това питам най учтиво и моля за помощ ...че програма ми прецака звука от компютъра  и сега звука минава не от където трябва ...ако не можете да помогнете поне не ме нареждайте ...нали за това е форума ..да се пита и да се отговаря в теми 

...ако не можеш да помогнеш не се прави на голяма работа ...щот аз например съм голяма работа в друга работа 

...като не разбирате въпроса  не се мъчете да отговаряйте и не ме хранете а помогнете  ...МОЛЯ !

А, ти се научи да питаш правилно. Това дето си чистил с CCleaner лаптоп ли е /марка, модел/ или компютър /марка и модел на дънната платка/. Свали си наново драйверите от сайта на производителя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, andreygg написа:

лаптоп ли е /марка, модел/ или компютър /марка и модел на дънната платка/.

Питай и ти, белким фане... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
на 8.01.2022 г. в 11:08, Johny B. Goode написа:

Насочите ме към линк от където да изтегля dolby home theater за windows 7 

На сайта производител на лаптопа/ПК ще намерите драйвер за аудио картата. Имам спомен за моднати драйвери на Realtek HD audio из чужди форуми в които беше добавен Dolby home theater, споменавам го ако в случая е бил използван такъв драйвер. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...