Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Привет на всички, търся програма с която да може да се отвори файл с разширение ZEM, или програма с която да може да се конвертира ZEM в друг формат, примерно CAD.

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто една програма с която може да отвориш ZEM фаилове.

ZopeEditManager - 0.9.7 (612kb)

Лиценз: Freeware

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Vipo, благодаря много за линка, но имам един проблем. В rar-a който изтеглих (на няколко пъти) няма нито EXE нито BAT файл, и не мога да инсталирам програмата. Възможно е и аз нещо да не съм доразбрал. Ако имаш някакво инфо ще се радвам ако го споделиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Vipo, благодаря много за линка, но имам един проблем. В rar-a който изтеглих (на няколко пъти) няма нито EXE нито BAT файл, и не мога да инсталирам програмата. Възможно е и аз нещо да не съм доразбрал. Ако имаш някакво инфо ще се радвам ако го споделиш.

Ами проблема е в това, че това което е дал vipo е до колкото разбрах от readme-то за Mac, пробвай да изтеглиш това (от официалния сайт).

Това е за уиндоус - изтегли, инсталирай и кажи какво е станало ;)

пп: jigsaw, явно правилно съм разбрал :eek: Писах докато и ти си драскал постчето ти :)

Редактирано от krisku (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Привет отново, изтеглих програмата но за съжаление не можах да я инсталирам sad.gif Изкарва ми съобщение: " pyton version 2.4 required, which not found in the registry " .

Довечера ще си поиграя повече с нея, ако успея да я подкарам ще пиша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Привет отново, изтеглих програмата но за съжаление не можах да я инсталирам sad.gif Изкарва ми съобщение: " pyton version 2.4 required, which not found in the registry " .

Довечера ще си поиграя повече с нея, ако успея да я подкарам ще пиша.

Python е език за програмиране :)

Сега първо изтегли и инсталирай това! (това е Python.)

След това пробвай да инсталираш програмата, аз проблеми нямах :offtopic_s:

ПП: След като я инсталираш, ако незнаеш как да направиш нещо може да провериш в http://www.zope.org (търсачката на сайта) ;)

Редактирано от krisku (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 години по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване