Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Наближава момента, Касапина Путлер Кръволок, да сдаде по добра воля Херсон.

преди 3 месеца каза че херсон бил ваш

излъга ли ме тогава ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 38,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

2947

• Coco1

1853

• absurt

1796

• Тhе Monstеr

1745

преди 2 минути, tonit1968 написа:

Той реджеп сънува наяве. Тя картата почервенява леко и непоколебимо, той победи сънува. 

или ти сънуваш червена карта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

или ти сънуваш червена карта

https://liveuamap.com/

Гледаш и ревеш. Тоя източник е укро-американски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, tonit1968 написа:

Той реджеп сънува наяве. Тя картата почервенява леко и непоколебимо, той победи сънува. 

Казаците ще получат независимост от бандеровска Украйна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Вaсил написа:

Благодаря-ОК съм,малко ваканция  :) При вас как е?

Зазяпах се одеве за тия HIMARS-ове понеже са напльокали целя ТГ с някакви клипчета...

photo_2022-07-05_03-09-42.jpg.4527954a307542017276cbfaa37219b2.jpg

В същото време руснаците разполагат с:

ZGVmZW5jZS5ydS9hc3NldHMvY29udGVudC9wYXJhZ3JhcGgyLzE5MTcxMC80NTAxNy8xNTczMTczNC0xODU0OTg2MTcxNDEwNzk3LTI1MjIxODQzNjU1NjkxMTI1OTMtby1mb3Rvci0xLTExMjB4MC5qcGc_X19pZD05NjQ0OQ==.jpg

9К515 "Торнадо-С"

Та се чудя каква е тая радост,какви са тия американски и немски вундервафли "без аналог" където ги пращат в Украйна...:)

И при нас е ОК, дори се готвим за почивка в Турция следващия месец....

А М142 HIMARS-овете са модернизирани М270 MLRS -ки, с по-малко изстрелващи тръби обаче.... Използва същите ракети като нея, с далечина до 80 км със стандарните си ракети,   и възможност да изстрелва единични балистични ракети ATACMS  с далечина до 300 км ( Машината просто сменя контейнерите за изстрелване )  . Самата ракета ATACMS има различни варианти с обсег до 300 км най далекобойната, а се разработва такава с обсег до 500 , е и по слабото подобие на руските Искандери .. Но Укропия едва ли ще получи от  балистичните управляеми ракети , а по-скоро стандартните неуправляеми до 80 км , а възможно и по-старите с обсег до 45-50 км... Изобщо укропската пропаганда вдигна страшен шум около тях, в стил вундер чудо вафлите на ФАЩ които ще обърнат войната , е да ама едва ли :newspaper: 

Първо са малко бройки , доколкото хамериканците обещаха 3, а боекомплектите за тях не се знае колко ще отпуснат, те самите в ФАЩ не плуват в такива ракети .. да не говоря че салорейха от съветско време има и Смерчове, и Урагани... Смерча дори е с калибър 300 мм( и далечина на стрелбата до 120 км макс с новите снаряди, а със старите стига спокойно 70-80, Урагана 220 мм ) а ХИМАРС е 227 мм система...

Та като цяло мижем да те лажим, голяма реклама , големи перемоги, Еленски Хитлерски и сие пропагандисти обещават вундер вафско чудо оръжие , и нашите вiвцi ( Овци на украински  :wub:)  и сороспийките платени повтарят като папагали... Да, могат да причинят бели, но да обърнат войната тц, шанс нема никакъв....

П.С Торнадо -С е модернизиран Смерч ....в Укропия ги нямат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Реджеп Иведик написа:

Касапина Путлер искал да си земе сулука.

Както върви хавата, рашистите ще получат "добра воля" на талази.

Чшш, цацаджиев, опят ли си збарави военната книжка в клозета а, май за ротация и възстановяване на войските не си и чувал дори намек като си учил за подводния живот на цаците и методи за улова им , с последващо пържене и бирепиене :newspaper: :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, bigiadri написа:

Ми ,да не мислиш че в русия само  се целуват? Там още от времето на СССР се стрелят за щяло и нещяло ,да не говорим за тяхната мафия!При нас СВОБОДНО се пише за тези неща ,а там  е забранено да се пише  дори за войната ,а тя е убийства в огромен мащаб!

Сериозно ли там се стреля от врем оно за щяло и нещяло :D .. Чшш, май обърка ФАЩ с РФ ... 

И да, виждаме къде за какво се пише свободно, или пускат видеа свободно, след като цялата наглосаксонска пасмина и подгъзниците им, въведоха цензура тотална , за салорейха да не споменаваме , там остана по закон само 1 медия и тя има право да предава единствено официалната гледна точка на Еленски и сбирщайн пропагандисти ;) 

Айде, свободно поправи се, ама без чупки в кръста, че ще сецнеш мисловния си заден орган :wub:

преди 9 часа, Реджеп Иведик написа:

Върви подготовка за мащабно настъпление на ЗСУ по всички направления.

Опят, ей сопрете ги малко тия укронацисти де, скоро и до Кийв ще стигнат с такова мощно контра наступление за Н-ти път :biggrin::D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Реджеп Иведик написа:

Той може и да не знае, но укрите му дадоха еднодневен срок още през март:

на 24.03.2022 г. в 8:11, Реджеп Иведик написа:

Херсон е обкръжен от три страни. На руските части в Херсон е даден 24 часов ултиматум да напуснат града и да се прехвърлят на левия бряг. След изтичането на ултиматума Украинската армия влиза в Херсон и няма да взема пленници в града, ако все още има руски части там.

Сега, след като Путин явно си е преместил "ултиматума" в другия крачол, укрите го удариха на молби и се надяват "да сдаде по добра воля Херсон"  :lol6:

От сега ти казвам, че и това няма да подейства :wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Реджеп Иведик написа:

Звездите ли ти говорят, или Л'синка Арестовичка ти го нашепна на ушенце а ? 

Кажи и да си смени кристалната топка, а за себе си купи очила, че нещо бъркаш знаците на небето :biggrin::ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, vpvelev написа:

Б@ си тъпотията. До тука ли стигна?

А Байдън отива при арабите да проси нефт. 

Стига си разказвал сънищата си, научихме ги наизуст.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ivottoshev написа:

Той може и да не знае, но укрите му дадоха еднодневен срок още през март:

Сега, след като Путин явно си е преместил "ултиматума" в другия крачол, укрите го удариха на молби и се надяват "да сдаде по добра воля Херсон"  :lol6:

От сега ти казвам, че и това няма да подейства :wub:

А аз се сещам че и бас ударихме за 100 долара мисля, или евро беше... Помня обаче че тогава цацаджиев почна да се извърта дори по мазно и от дебелотрътлестата сороспийка русенска ....:newspaper:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Радул написа:

Стига си разказвал сънищата си, научихме ги наизуст.

Сънувах как Байдън отива на крака при арабите в Саудитска Арабия. Ако не смяташе да се моли, то щеше по телефона да им заповяда. А сега пак ще трябва да се спъва и пада по самолетната стълба.

Цитат

Говорейки пред репортери този уикенд, Байдън настоя, че пътуването не е обвързано със световните цени на енергията, въпреки че САЩ оказват натиск върху водения от Саудитска Арабия картел Opec+ да увеличи производството на петрол, тъй като цената на газа се покачва рязко.

https://www.middleeasteye.net/news/us-biden-visit-saudi-arabia-mid-july-will-meet-saudi-crown-prince

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Moriati написа:

А аз се сещам че и бас ударихме за 100 долара мисля, или евро беше... Помня обаче че тогава цацаджиев почна да се извърта дори по мазно и от дебелотрътлестата сороспийка русенска ....:newspaper:

Не си прав. Ето:

на 6.05.2022 г. в 1:11, Реджеп Иведик написа:

А, най после ме фана. Бях забравил, че на тебе предложих облог. Добре съгласен съм, ама без твоите извъртания, сарказма си е сарказъм. 100 долара с тебе и 100 лева със Синдбад.

За последен път, специално за тебе, за да не стане пак да ме клеветиш.

Украйна ще победи Русия, като това означава да си върне окупираните територии в границите от преди 2014 година.

като аз пари не искам, а се разбрахме ако спечеля да ми прати едно такова:

images.jpg.a44798b5379abb0e572a5cd212a00fb8.jpg 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ivottoshev написа:

Не си прав. Ето:

като аз пари не искам, а се разбрахме ако спечеля да ми прати едно такова:

images.jpg.a44798b5379abb0e572a5cd212a00fb8.jpg 

Ааа, да, сега се сетих, значи има още да почакаме докато Укропия капитулира за да сме спечелили баса :D ..

Освен ако не почне да извърта с обяснения че това ще стане все някога  в далечна далечна галактика :wub:

П.С Опс, някой май е оеревал орталъка отново с помогнете бееее, помощ беееее :ph34r:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Moriati написа:

Освен ако не почне да извърта с обяснения че това ще стане все някога  в далечна далечна галактика :wub:

Реджепчо не вярвам да се отметне. Изглежда свестно момче, не е като Лоботомиро Дваесе. Само малко е неориентиран, ма иначе пък нямаше да пия Уистлърче за негова сметка  :cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ivottoshev написа:

Реджепчо не вярвам да се отметне. Изглежда свестно момче, не е като Лоботомиро Дваесе. Само малко е неориентиран, ма иначе пък нямаше да пия Уистлърче за негова сметка  :cool:

Ще видим, аз на такива изпляскващи се най тъпоумно изобщо не вярвам....и обяснението че мама го е родила русоляв цацаджиев не върви , както и разсеяността уж... 

П.С 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Moriati написа:

Ще видим, аз на такива изпляскващи се най тъпоумно изобщо не вярвам....и обяснението че мама го е родила русоляв цацаджиев не върви , както и разсеяността уж... 

При мен "разсеяност" не върви, щото помня като слон. Не случайно унижавам Мирчолина20 (приликата с Чичолина не е случайна), със собствените му постове дори и от преди 2-3години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз хем ви казах.

На рашистите им се появява се повече добра воля да върнат Херсон и Мелитопол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Аз хем ви казах.

На рашистите им се появява се повече добра воля да върнат Херсон и Мелитопол.

Айде утре като се събудиш и си изпиеш кафето, помисли малко. Че нещо не ти виждам интелектуалната и военна мощ. Господин военен тактик нещо до сега за толкова месеци нищо не успя да познаеш в същност какво се случва и ще се случи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...