Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Задържаха Бойко Борисов

Препоръчан отговор

преди 24 минути, tepmu написа:

... познайте кой става враг на една от най-силните военни държави в света.

че ние вече сме в "неприятелския" им списък от държави. А под "участие във войната" не знам какво имаш предвид, само че натовска държава включили се във войната, първа със сигурност няма да бъде България, което и ще е по- малкия проблем - тогава проблема ще бъде, че въобще НАТО се включва във войната, което почти ще рече началото на ядрена такава. (въпрос просто на едно копче разстояние, тъй да се каже)

п..п. отделно - какво общо има ареста на Борисов с евентуалното българско участие във войната: нито е премиер, нито въобще министър, нито никакъв. Разсейване от едно такова решение, просто не съществува вариянт да се осъществи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Менков обясни, че Борисов е задържан по сигнал на гражданското сдружение "БОЕЦ" от декември до вътрешния министър и като основание за задържането му е посочен текстът от Наказателния кодекс, който се отнася за изнудване. Не е посочено обаче кое е изнудваното лице, кога и как е станало това, каза адвокатът. По думите му досега единственото действие по производството е било разпит на премиера Кирил Петков като свидетел, а тази вечер е последвало претърсването в дома на Бойко Борисов тази вечер.

Европейската прокуратура не участва по никакъв начин в тази акция, не се твърди за никакви евросредства

Е това, ако е вярно, просто ....... :cantbelieve::cantbelieve::cantbelieve:честно аз не знам какво да кажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, killchain написа:

Почти съм готов да се хвана на бас, че утре по това време ще си е вкъщи.

аз бих се хванал на бас че ще лежи в затвора

ядосал е яко американците 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.marica.bg/vlast/mvr-iztri-novinata-za-aresta-na-boyko-borisov

Чудесно - втасахме я. Гответе се избори. Мислех, че Петков е малко по- схватлив, ала се оказа тотален шматарок. Имаше толкова козове в ръцете си, а ги пропиля всичките, водейки се по акъла на дърти комунистически пияндета. Като "няма никой над закона", защо се вържеш на акълЯ на милиционери, дето цял живот са над закона бре Кирчоооо, Кирчо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е нормално политик да се арестува в 22:30 ... = това си е цирк. :)

Мда ... ще видим до колко фейк Премиера ще даде аргументи по отношение на заповедта на министъра на вътрешните работи, защо точно по това време е трябвало да се арестува Бойко Борисов. :)   = Нормално би следвало да го арестуват днес в 08:00 ... Не знам ... ба ... :) 

Защо ли са го лишили от сън?! :) По-лесно ли се разпитва заподозрян в "малките часове"?! :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То и Ал Капоне е участвал в много престъпления включително и убийства ама са го окаушили за нещо дребно като неплащане на данъци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нов голуем успех на БГ демокрацията!!! А сега сериозно. Това трябваше да се очаква. Поне така смятаме голяма част от трезвомислещите. Дори доста по-рано. Но да се надяваме, че няма нищо общо с пристигането на черния хамерикански амуджа и исканията, кото ще има - я оръжие, я територия. Неща, в които не трябва да се забъркваме. Щото той ще си бие камшика, а ние с децата си оставаме тук. С бензин 3-3.50/лв , олои 5-6лв/л за сега. Одупени към Козяк и чакащи стоманена градушка от към Черно море.   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, дръндю написа:

Според мен това е цирк та  да могат да пробутат нещо дет нямма да е много добре за България

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, petie1 написа:

Според мен това е цирк та  да могат да пробутат нещо дет нямма да е много добре за България

нали ще пращаме ракети за Украйна...косвено вкарване на България във война с Русия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, дръндю написа:

нали ще пращаме ракети за Украйна...косвено вкарване на България във война с Русия

Само това ни липсва освен просто Киро

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, petie1 написа:

"Ако бях премиер, още днес щях да приема решението за подкрепа за Украйна. " - Б. Борисов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, дръндю написа:

Боже! Що за неграмотно написана статия? Всички писачи - марш във втори клас!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То бива полицейски произвол но това вече е пресилено - да ти нахълтат в къщата и пред малко дете да правят обиски:no-no:

С добри адвокати най-малкото за причиняване на страх и уплах на детето трябва да бъдат осъдени от страна потърпевшия.

Само в тази страна може да съществува такъв полицейски произвол, това на запад никъде не може да е възможно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, tepmu написа:

По-скоро от НС, но ако си мислиш, че имаме правото на глас, си голям оптимист :)

НС няма думата при тези решения, те се вземат на ниво МС.

преди 23 минути, grizly написа:

То бива полицейски произвол но това вече е пресилено - да ти нахълтат в къщата и пред малко дете да правят обиски:no-no:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, grizly написа:

С добри адвокати най-малкото за причиняване на страх и уплах на детето трябва да бъдат осъдени от страна потърпевшия.

Само в тази страна може да съществува такъв полицейски произвол, това на запад никъде не може да е възможно.

Да не падаш от луната? Има стотици такива обиски, но ти се хвана точно за този?

Надявам се да са преценили нещата и всичко да е точно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, ncl написа:

Да не падаш от луната? Има стотици такива обиски, но ти се хвана точно за този?

Надявам се да са преценили нещата и всичко да е точно.

И точно пред детето ли трябваше да го извършат в 8 вечерта че нещо съм тъп и не зацепвам?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ncl написа:

При другите също е било пред децата. Каква е разликата? Защо трябва да има разлика?

Защото това е малко дете, и още от малко като му увредиш психиката и започнеш да го плашиш нали се сещаш с него по-нататък какво се случва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, grizly написа:

И точно пред детето ли трябваше да го извършат в 8 вечерта че нещо съм тъп и не зацепвам?!

Аз па не съм чувал да има полицейска практика, да не се задържат престъпници пред децата им.

преди 3 минути, grizly написа:

Защото това е малко дете, и още от малко като му увредиш психиката и започнеш да го плашиш нали се сещаш с него по-нататък какво се случва?

не се сещам - би ли ни обяснил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, grizly написа:

Да, точно пред тях за да видят какви боклуци са им родителите и дедите им.

Щото крушата не пада по-далече от дървото и от малки да знаят какво ги чака ако тръгнат по същия път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, grizly написа:

С тази самодиагноза - никой не може да ти помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...