Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Програма за Quick launch или Button bar

Препоръчан отговор

Здравейте,

Търся програма алтернатива на Button Bar ( http://www.uwe-sieber.de/bbar_e.html ), понеже е ограничена до 10 shortcut-а.

Също така може да е и заместител на Quick launch но с възможност за добавяне и на менюта.

За целта съм пробвал Free Launch Bar ( http://www.freelaunchbar.com/ ), но не ми допадна много, поради надписа "Free Launch Bar", който ми заема половината TaskBarа и унищожава ефикасността от програмата за икономисване на място.

Моля кажете кой какво ползва или дайте малко идеи аз какво да пробвам за да намеря това което ми допада най много.

Благодаря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,

Търся програма алтернатива на Button Bar ( http://www.uwe-sieber.de/bbar_e.html ), понеже е ограничена до 10 shortcut-а.

Също така може да е и заместител на Quick launch но с възможност за добавяне и на менюта.

За целта съм пробвал Free Launch Bar ( http://www.freelaunchbar.com/ ), но не ми допадна много, поради надписа "Free Launch Bar", който ми заема половината TaskBarа и унищожава ефикасността от програмата за икономисване на място.

Моля кажете кой какво ползва или дайте малко идеи аз какво да пробвам за да намеря това което ми допада най много.

Благодаря

Не те разбрах много добре, но я виж програмата RocketDock

Безплатна е и върши работа, като тази на първата снимка. RocketDock има скинове и доста опциики.

Ограничение на шорткътите няма!

Даунлоуд: RocketDog (избираш си версия (препоръчвам ти най-новата) и теглиш))

ПП: Ето едно скрийнче:

RocketDock-Right.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не те разбрах много добре, но я виж програмата RocketDock

Безплатна е и върши работа, като тази на първата снимка. RocketDock има скинове и доста опциики.

Ограничение на шорткътите няма!

Даунлоуд: RocketDog (избираш си версия (препоръчвам ти най-новата) и теглиш))

ПП: Ето едно скрийнче:

RocketDock-Right.png

A тази програмка дърпа ли много ресурси?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
A тази програмка дърпа ли много ресурси?

Не, напротив дърпа сравнително малко :)

Има специална тема в форума за тази програмка.

Виж в търсачката cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не, напротив дърпа сравнително малко :clap:

Има специална тема в форума за тази програмка.

Виж в търсачката cool.gif

Нещо не можах да я намеря във форумите. Ако не те затруднява прати едно линкче :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нещо не можах да я намеря във форумите. Ако не те затруднява прати едно линкче :)

ЦЪК!

-> Тук подробно е обяснено как да работим с програмката :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мога да препоръчам Mouse Utility 2.5. Доста е старичка, но винаги е била на компа ми.

Ако те интересува, ми прати ЛС с email, да ти я пратя :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ЦЪК!

-> Тук подробно е обяснено как да работим с програмката :)

Видях, че има и БГ, дали ще тръгне и при най-новата версия. Иначе наистина изглежда интересно. Сега съм с ObjectDock но като поставя мишката върху иконите процесора ми скача на поне 30%, затова те питах дали дърпа много ресурси. Довечера веднага ще я пробвам :clap::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Видях, че има и БГ, дали ще тръгне и при най-новата версия. Иначе наистина изглежда интересно. Сега съм с ObjectDock но като поставя мишката върху иконите процесора ми скача на поне 30%, затова те питах дали дърпа много ресурси. Довечера веднага ще я пробвам :):)

При мен българския си работи :)

Аз я ползвам близо от месец и никакви проблеми не съм имал до сега :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
При мен българския си работи :sobbing:

Аз я ползвам близо от месец и никакви проблеми не съм имал до сега :hush:

Наистина си заслужава похвалите, :sobbing: ако изключим липсата на изобилие от икони, програмката наистина си я бива. Определено дърпа по малко ресурси от ObjectDock. Само неможах да видя има ли опция да се добавя часовник, защото стои наистина яко с него? angry.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Наистина си заслужава похвалите, :hush: ако изключим липсата на изобилие от икони, програмката наистина си я бива. Определено дърпа по малко ресурси от ObjectDock. Само неможах да видя има ли опция да се добавя часовник, защото стои наистина яко с него? angry.gif

Какво искаш да кажеш с изобилие от икони?

Иконките горе са като обикновенните шортъктчета на файлове :sobbing:

Та за часовник, мисля че няма, но тази програмка има други доста яки опцийки като промяна на шрифта на текста, след като избереш някой файл от лентата, промяна на стила, промяна на големината на иконките (може би и другите такива програми имат, но аз съм ползвал само тази)

Та, ако някой знае начин за добавяне на часовник да каже, наистина ще е яко :sobbing:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

М... защо казвате че не дърпа малко? При абсолютно орязани опции (без fade, замазващи ефекти и тн) и на всичкото отгоре скрит ми дърпа 13MB - колкото антивирусната програма. За разлика от нея, RD не прави нищо друго, освен да си помни настройките и 5-те икони, които съм сложил на него. Пак гледате, че е шарено и мърда яко и тн. Така и не намерих опция за няколко панела в различните части на екрана.

Редактирано от .nfo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какво искаш да кажеш с изобилие от икони?

Иконките горе са като обикновенните шортъктчета на файлове :clap:

Та за часовник, мисля че няма, но тази програмка има други доста яки опцийки като промяна на шрифта на текста, след като избереш някой файл от лентата, промяна на стила, промяна на големината на иконките (може би и другите такива програми имат, но аз съм ползвал само тази)

Та, ако някой знае начин за добавяне на часовник да каже, наистина ще е яко :clap:

Исках да кажа да се промени изгледа на иконата в лентата. Като му дадеш промяна на стила за да смениш иконата ти дава да избираш от папката с икони които не са много на брой. Аз по за лесно си сложих една папка с мои икони в папката на RocketDog в Program File и номера стана. А за часовника наистина не се сещам как може да стане :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами незнам, моята е накрасена като булка и не ми дърпа много, ето доказателство:

untitledga9.th.jpg

* Click to zoom

Редактирано от krisku (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване