Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Алтернативни източници на mp3 файлове

Препоръчан отговор

Почвам тема, за нещо, което ме вълнува напоследък - алтернативни източници на музика.

След като затвориха някои от големите български сайтове източници на музика, а пък лично аз съм зад служебно прокси, което ежедневно ме тормози, се поразтърсих из начините за намиране на музика в интернет. Ето двата най-успешни до момента начини, които вършат работа:

http://alltheweb.com/?cat=mp3&cs=utf8&...p;_sb_lang=pref

Това е търсачка, която ня базата на yahoo намира mp3 файлове из Интернет. Много фенове със страници, са качили на техните сървъри музика, без да ги интересува, че е нелегално, защото са много малки и никой няма да се занимава с тях. Те обаче са много и образуват доста стабилна база.

Друг начин за търсене е директно в Google. Тези примери до голяма степен намират apache директории с mp3 файлове:

intitle:index.of + mp3 + "grandaddy" -html -htm -php -asp -txt -pls

"index of" + "mp3" + "radiohead" -html -htm -php

"index of" + mp3 + "grandaddy"

"index of" + inurl:mp3 + "beatles" -txt -pls

"index of" + intitle:mp3 + beatles

"last modified" + "shn" + "dylan"

"last modified" + inurl:shn + "bob dylan"

"parent of" + inurl:wma + "grandaddy"

Потребителите на Opera могат да си направят търсачка, която директно да търси по някои от тези начини.

Нека ако друг има подобни варианти за намиране на mp3 файлове да сподели.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...
  • 4 седмици по-късно...
Koq e "kupidon4eto f". Koqto e pisala po-nagore.

Tai kato prosto ne sam kazwala towa az ohmy.gif:rolleyes:sad.gif

OFF TOPIC

Ами явно някой ти знае паролата за LogIn във форума,бъди по-внимателна друг път.

Сега остава да си смениш паролата от контролният панел.

untitledeg2.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 9 години по-късно...

Това засега е най-доброто, на което съм попадал:

www.mp3monkey.net

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване