Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ще дарите ли заплатата си на Украйна

Banesc
 Сподели

ще дарите ли заплатата си на Украйна?  

40 гласували потребители

1. 1. ще дарите ли заплатата си или други пари на Украйна ?

• ДА
      0
    • НЕ
    • Нямам пари
    • безработен съм, нямам заплата
    • исках, но нямах желание
    • под запор съм, съдебни изпълнители, бързи кредити, и други горски обитатели

Препоръчан отговор

Естествено че не! Това, че Киро е изперкал не значи че трябва се занимаваме с олигофренията му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ncl написа:

Ще изчакам първо Мазния да си я дари.

Не го споменавай сега ще направи нова тема за нещо...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Емил Костов написа:

Естествено че не! Това, че Киро е изперкал не значи че трябва се занимаваме с олигофренията му.

По-скоро:
Това, че някой не е „опрял до заплатата си“ - е изключение! Даже и заплата над средната - е необходима, за преживяване на месеца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не получавам заплата, пък и Киро канадеца не ми е началник на мене.
На вас ви го натресоха господарите хамериканци, ще си го търпите там и така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Евродемократите със соросоидите и американофилите под строй пред касите! Вожда зове! :giggle1: Колко много "патриоти" но на писане де! Един нема с ДА! :giggle1: Къде сте? Тия с евроценностите? :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Hristo52 написа:

Евродемократите със соросоидите и американофилите под строй пред касите! Вожда зове! :giggle1: Колко много "патриоти" но на писане де! Един нема с ДА! :giggle1: Къде сте? Тия с евроценностите? :giggle1:

Ти верно си много луд!

Колко са хората в България, за които месечният доход не е разпределен предварително и могат спокойно да се откажат от него. Един ще си плати сметките и версиите, друг - ще си смени телефона и ще си плати поредната почивка, но ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, jhoro написа:

Ти верно си много луд!

Колко са хората в България, за които месечният доход не е разпределен предварително и могат спокойно да се откажат от него. Един ще си плати сметките и версиите, друг - ще си смени телефона и ще си плати поредната почивка, но ...

Не знам кой от двамата! На времето за Виетнам как събирахме? Никой не ни е карал на сила. Но се събираше всичко включително и пари, ама не за оръжие. А сега само седите по нета и лаете, нищо друго! Големите български "патриоти" ! Братя украинци и други идиотщини, ама само на приказки в нета и някой да се бият в гърдите, че били не знам какви си.Без всички да си давате сметка, че ако я е нямала Русия и вас е нямало да ви има, нито сте щели да имате жилища образование, професии и т.н. Всичко което ви заобикаля. Ама знаете да лаете но само по нета. Преди години Борисов много добре ни нарече: "Лош човешки материал" Чеп за зеле не става от повечето! Казах!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hristo52 написа:

Не знам кой от двамата! На времето за Виетнам как събирахме? Никой не ни е карал на сила. Но се събираше всичко включително и пари, ама не за оръжие. А сега само седите по нета и лаете, нищо друго! Големите български "патриоти" ! Братя украинци и други идиотщини, ама само на приказки в нета и някой да се бият в гърдите, че били не знам какви си.Без всички да си давате сметка, че ако я е нямала Русия и вас е нямало да ви има, нито сте щели да имате жилища образование, професии и т.н. Всичко което ви заобикаля. Ама знаете да лаете но само по нета. Преди години Борисов много добре ни нарече: "Лош човешки материал" Чеп за зеле не става от повечето! Казах!

Бляд- не бъди толкова сигурен!
Ако ни нямаше нас, от Русия - за вас не знам ... късе щяхте да сте! Ама пък вие сте си платили - за „услугата“!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, jhoro написа:

Бляд- не бъди толкова сигурен!
Ако ни нямаше нас, от Русия - за вас не знам ... късе щяхте да сте! Ама пък вие сте си платили - за „услугата“!

Гецаааа, Геца!

Пак си прекалил с ракията. От това, което написа смяташ ли че някой разбра нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kolev72 написа:

Гецаааа, Геца!

Пак си прекалил с ракията. От това, което написа смяташ ли че някой разбра нещо.

Ти нали разбра!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ined написа:

ПростоКиро като е тръгнал да дарява, да кара на ред, има къде по-нуждаещи се в България.

Дреме му на него за България и българите, важно е да се харесва на деда Джонджо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както се знае обществото според социолозите е разделено.Затова щеше да е зададен и още един въпрос: Ще дарите ли пари за Русия.Аз бих отговорил с ДА

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, JKirilov написа:

Аз вече дарих 3.14 заплати, но гледам едни негри в Нигерия пият вносни бири, та не знам... :)

не са  негри а

афроамериканци в нигерия 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, gross написа:

Както се знае обществото според социолозите е разделено.Затова щеше да е зададен и още един въпрос: Ще дарите ли пари за Русия.Аз бих отговорил с ДА

Не! За никого не давам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Bubbles написа:

Дреме му на него за България и българите,

Точно и заради това скоро ще си ходи, народа отдавна няма нужда от такива като него...

Твърдо няма да даря нищо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

miro20 Coco1 БаалБек Тhе Monstеr  NewRedDragon  Kalin Karaboychev  Реджеп Иведик 

да се явят и да кажат колко заплати са дарили и  ако

не са дарили да дадът отчет 

някой трябва да поеме политическата отговорност

не може само приказки

ще бъдат изключени от евроатлантическото общество 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...