Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ще дарите ли заплатата си на Украйна

Banesc
 Сподели

ще дарите ли заплатата си на Украйна?  

40 гласували потребители

1. 1. ще дарите ли заплатата си или други пари на Украйна ?

• ДА
      0
    • НЕ
    • Нямам пари
    • безработен съм, нямам заплата
    • исках, но нямах желание
    • под запор съм, съдебни изпълнители, бързи кредити, и други горски обитатели

Препоръчан отговор

преди 6 минути, JKirilov написа:

Къде да се явят? В Нигерия ли?

на отчет в анкетата

няма никой да е дал пари 

а толкова  шум вдигат от началото 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се самоцитирам от другата тема:  

преди 16 часа, Филипов написа:

Тоя нормален ли е? След всичките поразии, които свърши?  Ние Възраждане събираме и вече изпратихме  няколко камиона хуманитарна помощ за българите в Украйна. От които тоя инсталирания не се интересува. А за хохлите, които се занимават с пиндостан и вазелин няма да им дам.

Чемодан, вокзал, Лвов!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иво Сиромахов: Ако Кирил Петков беше подарил гащите си на Ергена, щеше да е по-малка излагация

В шоуто на Слави тази вечер бе засегнат и въпроса със сметката, която премиера обяви, за дарения за Украйна. Ето как реагира водещия Иво Сиромахов:

Вчера министър-председателят произведе нов бисер. Той призова всеки българин да дари по една заплата, за да може украинското правителство да си купи с тях оръжие. Аз не знам какво да кажа?!

Мисля, че ако Кирил Петков беше подарил гащите си на Ергена, щеше да е по-малка излагация.

Господин Петков, недостойно е да прехвърляте своята отговорност като министър председател върху гражданите! Ако сте чак такъв привърженик на даренията, дарете си и партийните субсидии!

Само за първото тримесечие, партиите мандатоносители на ПП ще получат 1милион 346 хиляди лева партийна субсидия! Давайте, дарете ги  за оръжия! Щом призовавате гражданите да даряват заплатите си, вие пък дарете субсидията си! И тя идва от заплатите на гражданите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като видя, че тези, които ни докараха до тук - мафията ГЕРБ с техния главатар са си откъснали от залъка, демек чекмеджето и са дарили, ордата на Орела, който разпределя благата и си прави язовири, и пристанища, купува ТЕЦ-ове и резерви, колкото си поиска, мамин Пеефски и др. видни "личности", пардон престъпници дарят,  отивам и давам цялата си пенция. Без остатък! А следващия месец ще карам по кофите, ще мия стъкла по кръстовищата, ще крада цветя от гробищата и вечер ще ги продавам по заведенията.     

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен премиерът нищо не ме е карал да дарявам. Думите му бяха

Цитат
"Призовавам всеки български гражданин, който наистина иска да помогне на Украйна, да дари като мен една заплата. Думите са лесни, делата са трудни, време е Facebook постовете да се превърнат в средства за Украйна"

Вие защо се разпознахте сред призованите?

Това послание по-скоро е насочено към соросидната пасмина, която постоянно обикаля телевизиите и врещи "-Дайте да дадем!"

Обаче те се снишиха и не чухме някой да дарява месечния си доход.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ined написа:

Господин Петков, недостойно е да прехвърляте своята отговорност като министър председател върху гражданите!

викаш дай да изтегли кредит  и да ги даде парите от името на народа 

общите пари са общи ама личните са си лични 

ходът на  Кирчо е уникално добър

трябва да заработи на световно ниво

и американския президент да си дари заплатата и тнт всеки който се е загрижил за украйна да отиде на фронта или  да си дава заплатата  да се бият  вместо него 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Banesc написа:

ще дарите ли заплатата  си  на Украйна

Каква е логиката зад този въпрос? Да питаш дали някой ще дари пари на Украйна, предполага, че Украйна няма пари, което не е вярно. Въпроса е базиран върху Американска пропаганда, която произвежда фалшиви твърдения. Твърдението, че Владимир Путин е зъл и кръвожаден диктатор, който трови и убива всички, които не са на негово мнение, е пример за Американска пропаганда. Друг вид пропаганда, е твърдението, че конфликта между Русия и Украйна е "войната на Путин", един вид, че Путин е започнал конфликта без причина, или, каквато и да е причината, то изобщо няма нищо общо с държавния преврат в Украйна през 2013-2014г., който беше финансиран от ООН и НАТО, и изигран от НПО-а и фондации под претекст за човешки права, свободи, и демокрация, и други слабо дефинирани безсмислени термини. А, иначе, истинската цел е денационализация и разполагане на НАТО-вси войски срещу Русия.

Русия нападна Украйна за да може да защити Руската територия от идеологическа подривна дейност.

Украинците нямат нужда от нашите пари, тъй като са по-богати от нас и то в пъти. Въпреки това, ще се правят "дарения" и ще се дават "помощи", че да се перат пари през филантропски НПО-та и фондации под претекст за помагане на "бедни" и "отчаяни" хора, както частните медии ги наричат, което е противно на наблюденията.

Украйна има пари, и това повече от България. Да питаш беден да прави дарение на богат, е точно толкова нерационално колкото е възможно да бъде.

ЕДИТ: Забравих да кажа и още нещо. В България, ние нямаме заплати, че да дарим каквато и да е заплата. В България, вместо заплати, ние имаме базов доход - сума пари, достатъчна колкото да е умреш, че да продължиш да работиш и обогатяваш капиталистическата буржоазия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, JKirilov написа:

Както обикновено си объркал девиза! Правилно е Дайте да дадете! :)

Не си гледал пиесата, от която е репликата "Дайте да дадем"- Римска баня.

Ситуацията е като сега- властта иска "да дадем" апартамента на Иванов за музей, щото в хола му откриха римска баня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, JKirilov написа:

Пиесата съм гледал, а ти нищо не си разбрал...

Какво не разбрах? Че ПростотоКиро иска да дадем по една заплата, за да си подплати слагачеството?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, JKirilov написа:

Не разбра тънката разлика между да дадем и да дадете! ;)

Ох, мисли, бе, човек! Спомняш ли си отговора на Иванов от пиесата? Както и да е, няма значение. Едно и също казваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едно време в соца в казармата имаше ЗКПЧ -  политически офицер, който се занимаваше с " идейното възпитание на военнослужещите" Та девизът на тези нищоправещи мислещи само за собственото си изхранване ( разбирай лапане) беше: " Другари, дайте да дадем! Ако трябва и аз ще дам. "

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчки за 2 милиарда лева за българско оръжие са направени тази година и повечето е изнесено за Украйна.   Корнелия е безхаберен вицепремиер и е нарочно неосведомена -за да не напусне БСП коалицията.   Плаща се с подарени долари от САЩ на Украйна, като износът е през американски и полски фирми.  Износът е таен, под масата, със съответни комисионни при утвърдена корупционна практика.  Само заради тези събития Корнелия следва да хвърля оставка вместо да се репчи на Румен Радев!    Кирчо се преструва  на полуидиот и той заради Корнелия и БСП.   Заводитге около Казанлък работят на три смени денонощно  заради поръчките.     А се стигна и до излагация с фалшива уж дарителска сметка в Нигерия.   Освен Киро не вярвам друг глупак да е превеждал пари.  Обаче има всякакви хора... Има и като излъганата Корнелия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 27.04.2022 г. в 8:19, ncl написа:

Не.

/Написаното от мен е за да видя дали ще има реакция от някой/

Разбира се че НЕ. За оръжие което ще убива невинни хора няма как да се събират пари.

Ужасното е че човек който е начело на държавата ни призовава за това.Този човек Кирил Петков е просто един малоумник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обаче, не разбирам защо никой не цитира и коментира това, което аз написах, сякаш това, което аз написах не е най-съвършения и най-точен и най фактически коректния текст, който е изписан не само в тази тема, но и във всяка тема за Украйна, "невинната страна с невинни хора, които бяха атакувани без абсолютно никаква причина от злия и къървав диктатор и терористи":

на 27.04.2022 г. в 8:33, bootlicker (Мазния) написа:

Каква е логиката зад този въпрос? Да питаш дали някой ще дари пари на Украйна, предполага, че Украйна няма пари, което не е вярно. Въпроса е базиран върху Американска пропаганда, която произвежда фалшиви твърдения. Твърдението, че Владимир Путин е зъл и кръвожаден диктатор, който трови и убива всички, които не са на негово мнение, е пример за Американска пропаганда. Друг вид пропаганда, е твърдението, че конфликта между Русия и Украйна е "войната на Путин", един вид, че Путин е започнал конфликта без причина, или, каквато и да е причината, то изобщо няма нищо общо с държавния преврат в Украйна през 2013-2014г., който беше финансиран от ООН и НАТО, и изигран от НПО-а и фондации под претекст за човешки права, свободи, и демокрация, и други слабо дефинирани безсмислени термини. А, иначе, истинската цел е денационализация и разполагане на НАТО-вси войски срещу Русия.

Русия нападна Украйна за да може да защити Руската територия от идеологическа подривна дейност.

Украинците нямат нужда от нашите пари, тъй като са по-богати от нас и то в пъти. Въпреки това, ще се правят "дарения" и ще се дават "помощи", че да се перат пари през филантропски НПО-та и фондации под претекст за помагане на "бедни" и "отчаяни" хора, както частните медии ги наричат, което е противно на наблюденията.

Украйна има пари, и това повече от България. Да питаш беден да прави дарение на богат, е точно толкова нерационално колкото е възможно да бъде.

ЕДИТ: Забравих да кажа и още нещо. В България, ние нямаме заплати, че да дарим каквато и да е заплата. В България, вместо заплати, ние имаме базов доход - сума пари, достатъчна колкото да е умреш, че да продължиш да работиш и обогатяваш капиталистическата буржоазия.

Е, какво мислите? Няма ли това да се коментира и обсъжда? Може би не, тъй като повечето хора тук са "русофоби", които знаят, че съм прав и не могат да измислят смислени аргументи срещу това, което казах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, bootlicker (Мазния) написа:

Обаче, не разбирам защо никой не цитира и коментира това, което аз написах ...

Това ти е проблема - говориш за неща, от които не разбираш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, jhoro написа:

Това ти е проблема - говориш за неща, от които не разбираш!

О, така ли? И кое точно не разбирам? Прочети написаното от мен, и посочи кое съм написал грешно, посочи къде греша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Ще продам апартамента си, ще продам колата си, жената и тъщата- също, ще изтегля 100000евро заем и ще дам всичко на евреина! И ще осиновя след това 2-3 украинки!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...