Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е тази песен?

ivonika
 Сподели

Препоръчан отговор

Миналото лято, чух по радио "Хоризонт" една българска песен. Запомних само малко от припева:"Не казвай не, със нас ела..." Ставаше дума за лято, море и купони. Звученето беше ретро. Вокалите бяха много, но, като че ли долових нещо от Йордан Караджов . Много бих искал да разбера коя е песента и кой я изпълнява. Благодаря на всички предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

dioib , велик си! Как я намери?! Това е! Браво, благодаря ти много. Ще почерпя.  Прав съм бил в предположението за Данчо Караджов и за това, че най-вероятно песента не е нова. Само, че  как се казва песента и кои са другите изпълнители?

"Не казвай, не" Сигнал 1979г. Двойно съм изумен! Първо, защото аз като рових и мрежата нищо не намерих, вярно, че не бях писал Сигнал, но... И второ, мислех, че знам всички песни на Сигнал, бях им фен, имам всичките им плочи, ама се оказва, че не. Много ми е приятно, да открия нещо ново, което всъщност е старо! Голям кеф!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ivonika написа:

Как я намери?!

Знам как да питам чичо Гугъл ... ;) В действителност бе важно Данчо ... ;) е ползвах му фамилията ... :) и твоя припев, но малцина ползват една опция в гугъл, та там излезе ... = и аз се изненадах, но има чудеса ...

Честит празник! 

Наздраве!!!  :beer:

п.п. Велик е нашия войник!!! Да пребъде. Амин

преди 5 часа, ivonika написа:

Голям кеф!

Така е ... '79 я помня много добре ... та и имаше "Златен Орфей" ... На мен по-любима е "Може би случайно мина ... може би ... " :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 6.05.2022 г. в 13:45, dioib написа:

Така е ... '79 я помня много добре ... та и имаше "Златен Орфей" ... На мен по-любима е "Може би случайно мина ... може би ... " :) 

Е, "Може би" беше голям хит. Не помня колко седмици на първо място в класациите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ivonika написа:

Е, "Може би" беше голям хит. Не помня колко седмици на първо място в класациите.

Така е ... тогава разбрах, че съм може би за малко, съм, в този свят .. че трябва да живея за момента, а не за вчера ... 

В тая връзка те поздравявам с:

Успех! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...