Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Избор на лаптоп между Intel NUC M15 i7 16GB vs Huawei Mate D15?

Препоръчан отговор

Здравейте,

Искам да Ви попитам кой е по-правилния избор за лаптоп, според мен аз съм се насочил конкретно между тези двата и според мен Intel NUC има преимущество?

Какво ще кажете https://www.emag.bg/laptop-huawei-matebook-d15-2021-intelr-coretm-i5-1135g7-15-6-full-hd-ram-8gb-512gb-ssd-intelr-irisr-x-graphics-windows-10-home-silver-53011qpk/pd/DV3P3PMBM/?X-Search-Id=791bb8ab85334125f167&X-Product-Id=81693341&X-Search-Page=1&X-Search-Position=7&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

срещу https://www.emag.bg/laptop-intel-nuc-m15-bishop-county-15-6-inch-i7-1165g7-16gb-intel-iris-xe-graphics-ssd-500gb-touchscreen-backlit-keyboard-us-99a6kv-16500-us/pd/D3Z9XJMBM/?X-Search-Id=36c71b9b072c92f16c6b&X-Product-Id=90571612&X-Search-Page=1&X-Search-Position=4&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

Фен съм на Huawei и буквално в последния момент се сетих че и те правят лаптопи - конструкцията е идентична, но само заради бренда не мисля че е по-добрия вариант от NUC-а.

Моля за обективни мнения, не на последно място батерията на NUC уж я дават 7300 mah.

Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От конкретните модели нямам впечетления, но наскоро ми мина един Huawei от 2020г през ръцете и единственото което можеше да му се смени беше SSD-то. В смисъл RAM паметта е запоена и след време ако ти потрябва повече от 8 ГБ не можеш да я увеличиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, balki65 написа:

Аз, ще се женя ,коя ли мома да взема,с дългата коса или с късата,или с по голямата батерия, дето тежи 128кг.

Да почерпиш на сватбата!

преди 21 минути, JKirilov написа:

Само недей от емазите и виж къде дават по-голяма гаранция.

Хайде пак с хейта почнахме, форума е за закриване!

преди 22 минути, JKirilov написа:

Само недей от емазите и виж къде дават по-голяма гаранция.

Я дай варианТ откъде да взема NUC-а ако не ЕМАГ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Viiipeer написа:

Да почерпиш на сватбата!

Аз черпя  само на чужди свадби,или ела на панаира,от цяло сърце имаш една боза или лимонада.Не се сърди ,пишеш за нещо,което сам трябва да прецениш,да ти е на сърце,ще имаш мн мнения,но в крайна сметка ти ще го ползваш.Така, че на слука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, JKirilov написа:

Т.е. искаш аз да ти го търся?:angry:

Но нямам против следващата ти тема " NUC-а се счупи, а емаз не отговарят, ко да прая?".

Следващата ще бъде къде е батко JKirilov че ми е скучно от неговите безсмислени постове...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...