Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Игрите на Linux

Препоръчан отговор

Искам да питам дали мога да кача на Уиндолса, игрите на Линукса? Нали има такива вградени, дали могат да се намерят за Уиндолс?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми още като се инсталира нали си има вградени игри, дето си идват с инсталацията на Линукса, тях искам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ми още като се инсталира нали си има вградени игри, дето си идват с инсталацията на Линукса, тях искам

На коя линукс дистрибуция това?

Какви са точно игрите?

Имена, нещо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей ! Чрез "synaptic" и "add-remove program" можеш да си изтеглиш и инсталираш , които си поискаш игри ! .... Иначе чрез "wine" или "segeda" можеш да играеш Уиндоуските игри през Линукс ! /забравил съм как става , защото отдавна нямам Уинбозата на компа / . Няма да е зле да кажеш точно каква дистрибуция на Линукс ползваш , за да може някой да ти даде точен отговор ! До скоро ! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че искаш тези игри, които идват с КДЕ.

Ако се разтърсиш малко из google ще ги намериш за windows.

Сигурно са с подобни имена и 99% са безплатни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е там, че в момента нямам линукс и не им помня имената, ама като сложа линукс ще пробвам тва дето препоръчвате

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Проблема е там, че в момента нямам линукс и не им помня имената, ама като сложа линукс ще пробвам тва дето препоръчвате

Здравей ! Извинявай , но след като нямаш инсталиран Линукс - защо изобщо питаш ?! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти ! .... И когато си инсталираш Линукс може да отвориш този сайт и да видиш почти всички игри за него .....и Уиндоуските , които вървят под Линукс :

http://www.icculus.org/lgfaq/gamelist.php

До скоро ! cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

//offtopic

Здравей ! Видях снимката на ника ти ! Гадно е да ти изчезне кучето /аз имам две/ ! Съжалявам ! :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питах щото преди като имах Линукс имах едни игри, и сега братовчедка ми ми врънка да ги сложа ама нямам място за целия Линукс, та питах как става номера да ида на батковия комп и от там да ги смъкна laugh.gif

//offtopic

Здравей ! Видях снимката на ника ти ! Гадно е да ти изчезне кучето /аз имам две/ ! Съжалявам ! :)

Мерси открих го вече :) , и мерси за сайта, :):)

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване