Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Някои знаме ли от каде да намеря Видео уроци за Флаш или Fireworks.

P.S.

Без :nono http://lynda.com там изкат пари :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео уроци - бол. Трябва ти една търсачка (Google) и си готов :speak:

Въпроса е, доколко си "напред с материала" все пак.

Провери и този сайт, не са видео уроци, но има доста хубави неща.

Ако толкова много държиш на видео уроците и не успееш да намериш, ще ти запиша на един диск и ще ти пратя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата :speak:

Видео уроци - бол. Трябва ти една търсачка (Google) и си готов :)

Въпроса е, доколко си "напред с материала" все пак.

Провери и този сайт, не са видео уроци, но има доста хубави неща.

Ако толкова много държиш на видео уроците и не успееш да намериш, ще ти запиша на един диск и ще ти пратя.

<{POST_SNAPBACK}>

Неможах да разбера в какъв смисъл да съм навътре в нещата.Ако е за самите компютри ма добре съм амапросто нямам достатачно време за търсене а пък и когато отделя някои друк час все попадам в задънена улица затова и писах тук може някои да се отзове на молбатами.И ето ви и вас и отново БЛАГОДАРЯ.

"Ако толкова много държиш на видео уроците и не успееш да намериш, ще ти запиша на един диск и ще ти пратя." Какво имаш впредвит в "пратя" и каде точно? ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно нивото ти, въпроса ми беше доколко си запознат с Flash и работил ли си с него преди.

А за изпращането, можеш да ми пишеш ЛС с пощенския си адрес и ако искаш ще ти пратя диск с клипчета и обучаващи материали когато се прибера.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами работил съм и сега се мъча ама изкам да навляза по навътре в нещата :) все пак друго е да ти обясняват и да гледаш как става от колкото да са мъчиш сам да разбереш нещата.И да та питам ти за коя версия имаш видео уроци? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разполагам с обучаващи материали за Flash 5 и FlashMX. Който има желание мога да му ги пратя или след време да ги ъплоудна някъде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз мога да си намеря за МХ но изкам за МХ 2004 защото ActionScripta е по друк начин.Затова питам .Е нищо ади благодаря все пак за всичко. :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще проверя точно какво имам и ще ти пиша, но въпроса е, че дори и ActionScript-а да ти е различен, технологията е една и съща, така че с малко промени пак може да научих нови неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Разполагам с обучаващи материали за Flash 5 и FlashMX. Който има желание мога да му ги пратя или след време да ги ъплоудна някъде.

<{POST_SNAPBACK}>

Аз съм заинтересован от МХ 2004. Непременно ни дръж в течение. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

<{POST_SNAPBACK}>

пич аз имам желание да ми пратиш некви материали.само че как да стане това?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При първа възможност ще кача материалите някъде и ще ви дам линка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще използвам тази тема за да не правя нова само за един вьпрос,а вьпроса ми е коя от двете версии на програмата е по нова Macromedia Flash MX или Macromedia Flash MX 2004

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще използвам тази тема за да не правя нова само за един вьпрос,а вьпроса ми е коя от двете версии на програмата е по нова Macromedia Flash MX или Macromedia Flash MX 2004

<{POST_SNAPBACK}>

Macromedia Flash MX 2004 е последната засега версия. Следователно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Започнал съм да качвам доста неща, можете да ги видите тук. Непрекъснато ще добавям и други неща, просто следете за промени :lock:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване