Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Сидеров се кандидатира за президент?

Препоръчан отговор

Партия Атака стартира събиране на подписи за участието на лидера си Волен Сидеров на предстоящите президентски избори. Кандидатът за вицепрезидент е зам.-председателят на партията Павел Шопов.

Централният сбор на Атака реши, че партията трябва да участва самостоятелно с кандидатурата на своя лидер на президентските избори през октомври. Това ще бъде официално потвърдено и от Националния сбор на партията на 6 септември, предаде Дарик.

Източник: Dir.BG

---

Единственото ми желание ако Сидеров се кандидатира за президент ще е да не спечели.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 62
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Пази Боже!!!

Дано хората се осъзнаят навреме каква беля могат да навлекат на България ако гласуват за Сидеров sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че в БГ президента няма много власт, че да не може Волен да оплеска работите ;)

Тоя с неговите атентатори и атентати(разни 70-80 годишни старци и 20 годишни стъденти)ще е много често на първа страница във вестниците по света

"Президента на България оцеля след атентат!!!!! Атентатора И.И. на 76 години се вряза в президентската кола с велосипед натоварен с един хляб, две кисели млека и една краставица.За щастие киселото мляко не е избухнало!" хахахахахаахахахахахахах

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се безпокойте. Ние националистите няма да гласуваме за Сидеров. За него може да гласуват само комитата и другите, които са още в заблуда.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха Волен президент biggrin.gif

Като прочетох новината така се засмях :yanim: Но нещо много не ми се вярва той да е нашия нов президент иначе както казва STABILAR ще има да пишат за нас ....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как пък не,тоя фашист и лъжец който всяка вечер ви се явява по телевизия "Атака",пардон "СКАТ".Интересно дали ще си бие избирателите като тоя на магистралата.Тоя може да доведе страната до война с някой най-много.Трябва да ги забраняват тия партии.Иначе скоро ще се кандидатира за президент един диджей,Митьо пищова и цар Киро.Ще падне смех :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е... добре, че е тая TV "АТАКА" , а не TV "СОКОЛ" ( т.е Доган). Мен пък ме дразнят нихилистките Софийски телевизии ;) Абе вас Софиянци я да ви направим една държавичка и да си живейте в нея, щото вие по-надалече от носа си не виждате и ако отворят границите ми се струва, че само спомени ще останат от вас :blink: Нека си се кандидатира Волен, то е ясно, че няма и 5% да спечели. Обаче тоя ширещ се нихилизъм ще доведе България до там, където беше. Т.е. ще си четем за България в разни енциклопедии! Айде давайте си дупетата , то нали сега на мода е Азис :P

От "Скат" може да се научат много неща от нашето минало, а от BTV - за нашето бъдеще. Май съдбата на нас Българите е да берем портокали и да мием чинии sad.gif. Е... всяко зло за добро - Английските пенсионери знаят това ... Охххх....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах какво общо имат софиянците в случая(не съм софиянец,живея тук просто).Колкото до въпросната телевизия мога да кажа че е откровено пристрастна и политическа,не споря че има българщина в нея ама погледни каква паплач се е събрала там и какво пропагандира.Факт е че на техни водещи се присмиват всички,няма да споменавам ама са много лудите там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сидеров като клоун би ми харесал, може да вкара нещо свежо в надпреварата, проблем ми е обаче че прекалено много е възможно да гласуват за него - дори да са 3-5% това са много, е това е лошото - един завършен идиот който успя да си вкара партията в парламента - и ако и сега събере много гласове - смятам че ще са на наистина **** хора вече щото един път да сгрешиш ОК но да продължаваш ???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен това което в момента става в България не може да се нарече кампания за президентски избори.Такава пародия не е имало от началото на демокрацията до днес.Човек като гледа кандидатите и си мисли че участва в кастинга на "Биг Брадър 3".

ЖАЛКО ЗА НАС!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не разбрах какво общо имат софиянците в случая(не съм софиянец,живея тук просто).Колкото до въпросната телевизия мога да кажа че е откровено пристрастна и политическа,не споря че има българщина в нея ама погледни каква паплач се е събрала там и какво пропагандира.Факт е че на техни водещи се присмиват всички,няма да споменавам ама са много лудите там.

Да, СКАТ е пристрастна и политическа и основната мисъл и визия във всичките и предавания е за България и българското ! За мен паплачта остана в останалите телевизии (и радиа !), специално подбрана и ръководена, особено в т.н. "национални и ефирни". Поне 80 процента от хората са около и близо до нивото на твоя аватар и затова сме се докарали до просешка тояга. Изненадан съм от твоето мнение Драгозов, отскоро посещавам този форум и очаквах малко по-различно мнение от теб ? Тези, които ни управляват през последните 60 години трябва да си получат заслуженото за безбройните си грехове. А ако не им бием шута и не направим нищо..., жалко за самите нас, че ни е имало.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този няма ли кой да му каже, че си е объркал професията (без да обиждам ако има някой журналист, но този е идеален за това). Дано този път народа се окаже по благоразумен от предходните избори за премиер.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наблюдения брато :wors: Наблюдавам си политиката от 89-та насам и след като взе да не ми харесва я зарязах :ph34r: Просто софиянци са нихилисти, това е истината. Не ми се спори никак за политика, защото ми е писнало от Седесари и комунисти. Едните вече ги няма, ама другите явно скоро няма да се махнат, колкото и пъти да опропастят БЪЛГАРИОЯ !!! За информация, не съм гласувал за Сидеров, няма и да гласувам нито за него нито за когото и да било. Мисля, че наистина Сидеров би навредил в момента на България, но е хубаво да има и БЪЛГАРИ! Просто така за разнообразие в сивото ни ежедневие :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, СКАТ е пристрастна и политическа и основната мисъл и визия във всичките и предавания е за България и българското ! За мен паплачта остана в останалите телевизии (и радиа !), специално подбрана и ръководена, особено в т.н. "национални и ефирни". Поне 80 процента от хората са около и близо до нивото на твоя аватар и затова сме се докарали до просешка тояга. Изненадан съм от твоето мнение Драгозов, отскоро посещавам този форум и очаквах малко по-различно мнение от теб ? Тези, които ни управляват през последните 60 години трябва да си получат заслуженото за безбройните си грехове. А ако не им бием шута и не направим нищо..., жалко за самите нас, че ни е имало.

И да си получат заслуженото от Сидеров?Как?С ритници по магистралите ли?Мне,за мен тоя е откровен фашист.Дали си мислиш че той е месията се чудя.Дали знаеш че миналата година след изборите господин Сидеров си почиваше в частен скъп хотел на морето в който нощувката струва 300(триста)лв....на чужди разноски естествено.Истината е че заблуждава хората с "българщината".Това за аватара няма да го коментирам.

но е хубаво да има и БЪЛГАРИ!

Точно тоя не е "БЪЛГАРИН".Доказа го с едноличното си управление в Атака все едно му е бащиния,вижте колко хора избягаха от парламентарната им група.Човека си е обикновен крадлив политик каквито са 90% от депутатите ни,просто методите му за зарибяване на народа са нови за България.Такъв е Жан Мари Льо Пен във Франция и Йорг Хайдер в Австрия.Не мисля че точно тия са родолюбците.Европа вече веднъж е управлявана от такъв(Хитлер),за съжаление фатално.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Сидеров това е чудесна статистика колко хора гледат сериозно на него. Разбира се, тя е от нашия джоб, както забеляза колегата. Не се безпокойте, за добро или за лошо няма кой да бие Първанов, камо ли издънил се псевдонационалист. Дори неговите хора не го виждат като президент - той е невъздържан, нервен, глуповат и смахнат. Дори и някой от тях да си мислят, че става за лидер, знаят, че президента, е пешка, която се мотяе по народни събори, коментира и говори с президентите на други държави. Няма реално управление (освен при военно положение, разбира се). След като атака се оказа партия, която съдържа двама предатели (справка - малко след изборите за правителство, когато имаше едно доста важно гласуване, където двама оръфляци гласуваха ЗА бсп, взеха по 200 хиляди лева и станаха независими депутати), освен това лидерът и крещи "атентат", при всеки битов проблем, размахва пистолет, натопява, колегите си.

За педофилските изпълнения да не говорим.

Хората помнят тези неща и няма да се подведат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошото е,че хората са доста отчаяни,и ще гласуват с надеждата,нещо ново да промени ситуацията в страната !

Едва ли повечето предценяват,колко опасно е,да се яхне метлата на национализма ! angry.gif

Ако се кандидатира и Стоичков ще изберат,но на страната и трябва Политик !

Убеден съм,че този човек,няма да постигне резултата си от парламентарните избори !

Даже мисля,че ще има само един тур на тези избори ! :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Лошото е,че хората са доста отчаяни,и ще гласуват с надеждата,нещо ново да промени ситуацията в страната !

ГРЕШКА! - Изобщо няма да гласуват

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ГРЕШКА! - Изобщо няма да гласуват

Негласуването е бягство от отговорност. Именно така и малкото гласове за Сидеров или който и да е друг подобен на него получават голяма тежест .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Негласуването е бягство от отговорност. Именно така и малкото гласове за Сидеров или който и да е друг подобен на него получават голяма тежест .

Именно! Дори според мен трябва да се задължи гласуването - за когото и да е да гласува човек, но да си даде гласа все пак.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки е свободен да гласува "Против" Сидеров, като гласува за който и да е друг. Нацио-феновете са много по-активни гласоподаватели, от обикновените юзъри, и ще се получи така, че за пореден път пасивните уж по-умни, пак ще прецакат процентите. Слава богу президент може да бъде само един.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Именно! Дори според мен трябва да се задължи гласуването - за когото и да е да гласува човек, но да си даде гласа все пак.

Има такива държави - например Гърция и Аржентина. Гласуването е задължение на лицето, а не право. И който не гласува - заплаща глоба , разбира се , не е огромна, но просто нещата са преобърнати. Все повече се замислям дали един такъв модел не би бил полезен и в България. Но като си представя как ще реагира обществото даже на намек за подобно "глобяване" sad.gif

Явно повечето хора мислят, че е по-добре да ни управляват избраните от малцинството, докато мнозинството не гласува sad.gif

Редактирано от shanna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване