Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Сидеров се кандидатира за президент?

Препоръчан отговор

Да, СКАТ е пристрастна и политическа и основната мисъл и визия във всичките и предавания е за България и българското ! За мен паплачта остана в останалите телевизии (и радиа !), специално подбрана и ръководена, особено в т.н. "национални и ефирни". Поне 80 процента от хората са около и близо до нивото на твоя аватар и затова сме се докарали до просешка тояга. Изненадан съм от твоето мнение Драгозов, отскоро посещавам този форум и очаквах малко по-различно мнение от теб ? Тези, които ни управляват през последните 60 години трябва да си получат заслуженото за безбройните си грехове. А ако не им бием шута и не направим нищо..., жалко за самите нас, че ни е имало.

И какво ще стане, ако наистина "им бием шута"? Какво - Сидеров или ти да се кандидатира за президент, да спечели и страната още повече да пропадне? Вярно е, че управляващите не са въобще за тази работа, но да не забравим, че скоро ще влезем и в ЕС (което има и добри, и лоши страни), че България е членка на НАТО и т.н. Ако оставим строгите националисти или идиоти като Волен Сидеров да управляват, ще се получи нещо като в Македония - те са единствената страна в Света - не им "требат Бугаре", не им трябват албанци - виж ги къде са - никъде.

А какво значи, че СКАТ била българска телевизия? Това, че разпространява пропагандите на Сидеров ли? Заради него и педофилската му партия преди месец почти не започна гражданска война между Християните и Мюсюлманите... Това ли наричаш българско? Според конституцията на Република България всички са равни по раса и религия. Сидеров зачита ли това или, както беше казал самия той - само "иска да изчисти България от боклука?" (!)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 62
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

СКАТ са събрали най-смешните и изтрещели хора да правят най-смешните и изтрещели предавания - това не е България, а Сидеров не е алтернатива. Само, че недоволните се лепват на първия смешник, който вдига шум. Преди време Жорж също събра доста голям процент за президент. Така промени не се правят.

За президент ни трябва представителна личност. Затова и нямам нищо против Първанов, въпреки, че идва от доста болна партия - той върши много добре работата си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да, СКАТ е пристрастна и политическа и основната мисъл и визия във всичките и предавания е за България и българското ! За мен паплачта остана в останалите телевизии (и радиа !), специално подбрана и ръководена, особено в т.н. "национални и ефирни". Поне 80 процента от хората са около и близо до нивото на твоя аватар и затова сме се докарали до просешка тояга.
И аз съм съгласен с това. В голяма част от нашите телевизии и радиа са сложени пионки, с които отгоре си играят. Поне в СКАТ имат смелостта да кажат нещата, както са.

Сидеров може да е всякакъв, но казва истината. Ако се абстрахираме от личността му и гледаме сериозно на думите му, ще открием много верни неща. Разликата между него и другите кандидати, може би се състои в това че той използва истината, за да придърпа гласове, а останалите лъжата. Но всичките са един дол дренки, затова и не смятам да гласувам.

Негласуването е бягство от отговорност.

Е добре, кажи ми за кой да гласувам, като всичките са станали ясни на хората отдавна. Само гледат да ни привлекат с нови лъжливи обещания. То си се вижда от избирателната активност през последните години, че хората вече не се хващат на плитки лъжи.

Но съм озадачен от безразличието на хората, нали все пак ние сме потърпевши.

Всякаш сме изпаднали в зимен сън, от който не можем да се събудим.

Тези, които ни управляват през последните 60 години трябва да си получат заслуженото за безбройните си грехове. А ако не им бием шута и не направим нищо..., жалко за самите нас, че ни е имало.

Лошото е, че няма кой да им бие шута ...

Всичките ни направиха на маимуни верно. Много ще скочат и ще ми кажат: не е така.

Както искате, ето аз си го признавам: направиха ме на маймуна ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Е добре, кажи ми за кой да гласувам, като всичките са станали ясни на хората отдавна. Само гледат да ни привлекат с нови лъжливи обещания. То си се вижда от избирателната активност през последните години, че хората вече не се хващат на плитки лъжи.

Но съм озадачен от безразличието на хората, нали все пак ние сме потърпевши.

Всякаш сме изпаднали в зимен сън, от който не можем да се събудим.

А мислиш ли, че като не гласуваш , това ще промени ситуацията към по-добро. На кой му пука, че хората не гласуват и си завират главата в пясъка като щраусите - положението не е розово, дай аз да си мълча и да се скрия :hush: Никой няма да го заболи,,че 50 или 60 процента не са гласували и да си каже - "Брей, хората се разочароваха от нас, не искат да гласуват". Напротив, само някои смешници, които са убедили 3 села и 2 автобуса хора да гласуват за тях , доволно потриват ръце, защото тези гласове ги правят "сериозен обществен фактор" и им дават не знам колко си места в Парламента (например).

Така че, колкото и зле да звучи, избери най-малкото зло според теб , и гласувай. Защото именно по-интелигентните хора, които малко от малко разбират от политика, се разочароват и се отказват доброволно от правото си на глас. С всеки , отказал се да гласува, всеки глас, купен с две кебачета и една бира, добива двойна сила. Колкото по-рано го проумеем всички това, толкова ще ни е по-лесно занапред.

Време е българинът да си поеме отговорността за управлението, а не след всеки избори да плаче , че изтървахме коня.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Ако се абстрахираме от личността му и гледаме сериозно на думите му"

А ако се абстрахираме от личността, думите и действията му става досущ като дядо коледа.... и вече ни е по-добре.

Ти се абстрахирай, аз не мога да си затварям очите, че той не става за президент, замо защото последните години политиците се дънят един след друг.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А мислиш ли, че като не гласуваш , това ще промени ситуацията към по-добро.
Няма разбира се, но ако гласувам, също няма да стане по-добра. Не гласувам, за да ме правят на маймуна. Пътят на България е предначертан, с гласуването ние няма да го променим, а само ще изберем кой да намаже от цялата работа. Не, мерси :clap:

А ако се абстрахираме от личността, думите и действията му става досущ като дядо коледа.... и вече ни е по-добре.

Ти се абстрахирай, аз не мога да си затварям очите, че той не става за президент, замо защото последните години политиците се дънят един след друг.

Никъде не съм казал, че става за президент. Просто в думите му има капка истина, която всеки непредубеден слушател може да извлече :clap:

Редактирано от myd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Точно тоя не е "БЪЛГАРИН".Доказа го с едноличното си управление в Атака все едно му е бащиния,вижте колко хора избягаха от парламентарната им група.Човека си е обикновен крадлив политик каквито са 90% от депутатите ни,просто методите му за зарибяване на народа са нови за България.Такъв е Жан Мари Льо Пен във Франция и Йорг Хайдер в Австрия.Не мисля че точно тия са родолюбците.Европа вече веднъж е управлявана от такъв(Хитлер),за съжаление фатално.

Мисля, че "люспенето" започна още 1990 :beer11: продължава и сега. Това е нормално, особено за нова формация.

Волен може и да не е "БЪЛГАРИН", но поне такова впечатление оставя :P

Всеки си има методи на зарибяване: Някои с обещания за 800 лева заплати, други със социална справедливост и по- високи пенсии, трети с кебапчета и кюфтета на корем :singer:

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За кебапчетата и аз бих отишъл...За съжаление те са само за малцинствата,това ако не е дискриминация :singer:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За кебапчетата и аз бих отишъл...За съжаление те са само за малцинствата,това ако не е дискриминация ;)

Абе миналите избори даже правиха списъци и раздаваха по 10 лева :computer8: Баба ми така и не можа да ме накара да се запиша :yanim: (БСП)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нека обобщим с 3 думи - изборите са цирк :P

Мдаа...и точно това е тъжното... sad.gif Това е един от онези моменти, в които малко или много се решава кое ще е представителното лице на България,а те го обърнаха на кастинг за клоуни....много трагично според мен.... :ill:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно всички казвате Сидеров бил циркаджия, лумпен, фашист

много къса памет имате какво стана с едни обещани 800 дни, в по кратката история от миналата година някой обеща веднага вдигане на пенсии и заплати с 20%

да бъдем реалисти имаше от 1 юли едно вдигане с 6.6% което е обаче за половин година или ако го разнесем на цялата година е 3.3%

преди няколко месеца министъра на финансите каза че за Българина 170 лева са много като минимална заплата

за справка най ниската минимална заплата е в Естония 150 но евро

защо никой не плюе по управляващите

и се чудя защо имате толкова къса памет

а не гласуването е бягство от отговорност, повтарям бягство

някой ще каже нямало за кой да гласуваме на последните избори имаше 22 парти и коалиции

и немога да разбера някои хора които неса гласували но са възмутени че били избрани еди кои си

просто нямате право

дали Сидеров е фашист, просто прочетете малко поинтерисувайте се за фашизма

доколкото някои казват че искал да разпалва религиозна война нека да ми кажат къде в Корана е записано че на минаретата трябва да има еди каква си ватова уредба

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Децата намат мнение по темата четох и се смях глупост след глупост.

Деца когато гледате националните медии имайте предвит,че на тях им се плаща за да говорят определени неща тези теливизии имат за цел да маниполират народа и да изкривяват истина с една единствена цел - зомбиран народ мълчи и лесно се оправлява и се краде ниски заплати-мълчание.Много от постовете в тази тема повтарят папагалски думите на калпавите платени журналисти у нас.80% слушат ЧАЛГА тази музика е буклук с който трябва да се справим това е плагиатство със сменен текст от цигански държави"Гърция,Турция,Албания,Румъния и някой Арабски държави.Само за сведение след като ще влизате в европейския съюз там никой не слуша такава музика и дори им се гади добре да го знаете това.

Излезте във европа и тогава коментирайте какъв бил Волен Сидеров защото тука е най зле от всички европейски държави заради хората които ни оправляват 17 години и тези крадци плюят по Волен Сидеров защото ги е страх да не им разбута рахатлъка(турцизъм)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Именно! Дори според мен трябва да се задължи гласуването - за когото и да е да гласува човек, но да си даде гласа все пак.

Малка поправка. Трябва, да се даде право на обикновения човек, да избира политиците, за които ще гласува, а не да му се натрапват списъци!

Има такива държави - например Гърция и Аржентина. Гласуването е задължение на лицето, а не право. И който не гласува - заплаща глоба , разбира се , не е огромна, но просто нещата са преобърнати. Все повече се замислям дали един такъв модел не би бил полезен и в България. Но като си представя как ще реагира обществото даже на намек за подобно "глобяване" sad.gif

Явно повечето хора мислят, че е по-добре да ни управляват избраните от малцинството, докато мнозинството не гласува sad.gif

Задължението е най-краткия път към антидемократичните порядки. Самия факт, че предварителните списъци на кандидатие не са дело на народа, а на партийните върхушки, сочи че ни управлява малцинството. Полезен модел, ще е ако се взема пред вид желанието на народа, кой да го управлява. Ако някъде не са гласували достатъчно, то това значи, че кандидатите са нефелни. Следва да се излъчат други. Да не се зачитат резултати, ако гласуват по-малко от 70% от населението от избирателния район.

За Воленчо, много ясно чия креатура е и струва ли да застане човек зад него, но всеки има право да го направи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И пак добре, че се кандидатира... иначе още 5 години - аферим ашколсун Гяурги Параванов ефенди, сикиджам наанъ сикиджам.

Табули киба парат мукар, преш удеш ... нататък го знаете!

Парван ага!

Идва и твоят час да си платиш за предателството!

И Цонев и Бисеров и Сюлейман Паша, пардон... Соломон Паси... ама то е все тая!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе хора България не е президентска република така, че и да стане президент абсолютно нищо няма да може да направи, понеже президента няма реално почти никаква власт :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
СКАТ са събрали най-смешните и изтрещели хора да правят най-смешните и изтрещели предавания - това не е България, а Сидеров не е алтернатива. Само, че недоволните се лепват на първия смешник, който вдига шум. Преди време Жорж също събра доста голям процент за президент. Така промени не се правят.

За президент ни трябва представителна личност. Затова и нямам нищо против Първанов, въпреки, че идва от доста болна партия - той върши много добре работата си.

Пълен некадърник е,как ще си върши добре работата?!

Аз имам един клиент,който е виден журналист.Той ми каза,че АТАКА и ДП$ са заедно.Аз зинах от изненада,а той каза-"Ами да,като стане такава конфронтация,едните гласове отиват в първия лагер,останалите-в другия,и който стои и зад двата лагера,прибира всичко!А и зад двете партии стоят бившите членове на Държавна Сигурност." :whist::tease:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Интересно всички казвате Сидеров бил циркаджия, лумпен, фашист

много къса памет имате какво стана с едни обещани 800 дни, в по кратката история от миналата година някой обеща веднага вдигане на пенсии и заплати с 20%

да бъдем реалисти имаше от 1 юли едно вдигане с 6.6% което е обаче за половин година или ако го разнесем на цялата година е 3.3%

преди няколко месеца министъра на финансите каза че за Българина 170 лева са много като минимална заплата

за справка най ниската минимална заплата е в Естония 150 но евро

защо никой не плюе по управляващите

и се чудя защо имате толкова къса памет

а не гласуването е бягство от отговорност, повтарям бягство

някой ще каже нямало за кой да гласуваме на последните избори имаше 22 парти и коалиции

и немога да разбера някои хора които неса гласували но са възмутени че били избрани еди кои си

просто нямате право

дали Сидеров е фашист, просто прочетете малко поинтерисувайте се за фашизма

доколкото някои казват че искал да разпалва религиозна война нека да ми кажат къде в Корана е записано че на минаретата трябва да има еди каква си ватова уредба

Защо си мислиш че хората имат къса памет?

Защо си мислиш че са забравили напразните обещания на българските политици?

Ако ги бяха забравили нямаше да я има тази вълна на недоволство към управляващите и нямаше личности като Волен Сидеров да бъдат избрани в парламента.

Моето мнение за него като политик е отрицателно, защото няма идеи, няма решения за решаването на проблемите. Лесно е да обединиш гласовете на хилядите недоволни българи, но им предложи реални решения за техните проблеми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Абе хора България не е президентска република така, че и да стане президент абсолютно нищо няма да може да направи, понеже президента няма реално почти никаква власт :)

Дам именно. Президента е само с представителна функция. И точно затова не бих искала, президент на България да е човек с държанието на г-н Сидеров. Не му симпатизирам определено. Прекалено циркаджийски се държи. Дори да има някои добри идеи, само с идеи и празни приказки не става.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Как пък не,тоя фашист и лъжец който всяка вечер ви се явява по телевизия "Атака",пардон "СКАТ".Интересно дали ще си бие избирателите като тоя на магистралата.Тоя може да доведе страната до война с някой най-много.Трябва да ги забраняват тия партии.Иначе скоро ще се кандидатира за президент един диджей,Митьо пищова и цар Киро.Ще падне смех :)

Можеш ли да изредиш поне 5 негови лъжи.Ако го направиш,ще ти пратя по пощата 6 печеливши числа в 6 от 49.Може и за Ягуар да играеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А може би ще ме осветлиш с това което е спазил от предизборните си обещания защото имам слаба памет?Такива псевдонационалисти които си мислят че като викнат на народа "смърт на циганите" по митингите са ми ясни отдавна.Само викането си е...и лапането.Не е важно в случая кой какво предлага ама е важно и престижно да си против и анти,нещо като Костов ама по-крайно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Можеш ли да изредиш поне 5 негови лъжи.Ако го направиш,ще ти пратя по пощата 6 печеливши числа в 6 от 49.Може и за Ягуар да играеш.

И какво е обещал? Ще подобри България? Как - като породи гражданска война между българите и турците в България? Като скандира "да изчистим България от боклука"? Как ми е интересно? Като назначава педофили и побойници за хора от неговата партия... Моля ти се, не на мен тия. Сидеров не е обещавал нищо, но направи толкова, че се престара направо...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А може би ще ме осветлиш с това което е спазил от предизборните си обещания защото имам слаба памет?Такива псевдонационалисти които си мислят че като викнат на народа "смърт на циганите" по митингите са ми ясни отдавна.Само викането си е...и лапането.Не е важно в случая кой какво предлага ама е важно и престижно да си против и анти,нещо като Костов ама по-крайно.

Хайде да видим от твоите,кои "ревнаха и го направиха"?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И какво е обещал? Ще подобри България? Как - като породи гражданска война между българите и турците в България? Като скандира "да изчистим България от боклука"? Как ми е интересно? Като назначава педофили и побойници за хора от неговата партия... Моля ти се, не на мен тия. Сидеров не е обещавал нищо, но направи толкова, че се престара направо...

Лошото е ,че има много поддръжници .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване