Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с нов лаптоп

Препоръчан отговор

Този проблем само по време на игра ли се появява в покой и сърфиране в нормално натоварване как е ? може също така да му пуснеш един стрес тест с аидата и да видиш какви температури държи 

https://www.aida64.com/downloads

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, vlado1985 написа:

Този проблем само по време на игра ли се появява в покой и сърфиране в нормално натоварване как е ? може също така да му пуснеш един стрес тест с аидата и да видиш какви температури държи 

https://www.aida64.com/downloads

Лаптопът си върви добре,отваря си интернет страници и всичко,при нормално натоварване си работи прилично..но когато пусна определена игра върви с много малко fps и качеството на картината е ужасно (в играта) въпреки че е настроена на най-добрите гейм графики

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,това го проверих още тогава..всички настройки са си същите като преди,смисъл с външното видео си е,защото с вграденото дори и двете от игрите не тръгват въобще,така че няма как,проверил съм

преди 1 минута, dmtbg написа:

Да,това го проверих още тогава..всички настройки са си същите като преди,смисъл с външното видео си е,защото с вграденото дори и двете от игрите не тръгват въобще,така че няма как,проверил съм

Както казах както си играех днес перката се включи доста мощно и fps стана много малък и качеството се развали ,изключих го и после като го включих пак беше същото та до сега

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега пак пуснах игра,наистина графиката е ужасна,дори повървя около 5 минути и звукът и картината забиха и се появи дори синият екран на смъртта и лаптопът се рестартира сам 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, dmtbg написа:

Ще го направя,но мисля,че също е добре утре да звънна до сервиза на фирмата,от която съм го взел и да им обясня и на тях какво е станало ,ако трябва да го взимат да си го оправят..та това е машина на две седмици и започна да прави проблеми,а не е да кажеш,че стоя на него нон стоп при положение ,че от сутрин до следобед съм на работа и после имам и други ангажименти,което е разбираемо,има дни,през които се събраха повече часове гейминг,ама чак пък толкова..

Затова следващия път, си купи компютър за игри.

Лаптопа не е за такава дейност. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dmtbg написа:

Сега пак пуснах игра,наистина графиката е ужасна,дори повървя около 5 минути и звукът и картината забиха и се появи дори синият екран на смъртта и лаптопът се рестартира сам 

Преди да носиш по сервизите, пробвай с преинсталация на лаптопа и му спри ъпдейтите след това. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...