Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Покупка на Digital MP3 от Amazon

Препоръчан отговор

При опити за покупка на каквото и да е цифрова дистрибуция в MP3 от старото куче на века Amazon (сайт от ерата на миналия век до наши дни) - не може да се осъществи плащането. Опитвах до сега и германската и американската амазонки. Активирани са ми One Click плащане. Картата е дебитна и актуална. Както сочат във важни въпроси, където казват, че става с дебитна. Валутата е посочена и в цената на песента е отбелязана, както съм посочил.  Аз до сега така пазарувах за артикули, но за цифрова доставка на MP3 нe се случва. Някои песни не се издават никъде и са регистрирани само на Amazon. Правилно ли е да няма опция за покупка от потребителите? Ако е така, артистът, който търси клиенти е ощетен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, цър-вул написа:

Колко дрънкане и никаква конкретика. И защо не се обърнеш към съпорта за изпитваното от теб затруднение?

Защото вече има много такива теми и никой не е дал решение - или ако е дал решение, то е за неща, които аз вече съм изпълнил. Въпросът е ние българите как се справяме, справяме ли се с подобен казус? Една песен не е много скъпа и сам може да пробваш за спорта. Струва $ 0.99 или 1.2 EUR. Дебитните карти са опция. Както казах, пазарувам с дебитна от там, само за музика не разрешава. Опитвам се да реша този проблем. По-скоро да открия на какво се дължи. Ако ние, всички българи не сме в състояние да извършваме плащането към най-популярния магазин, значи сме смешни. С една дума - смешници сме. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Клонинга написа:

Защото вече има много такива теми и никой не е дал решение - или ако е дал решение, то е за неща, които аз вече съм изпълнил. Въпросът е ние българите как се справяме, справяме ли се с подобен казус? Една песен не е много скъпа и сам може да пробваш за спорта. Струва $ 0.99 или 1.2 EUR. Дебитните карти са опция. Както казах, пазарувам с дебитна от там, само за музика не разрешава. Опитвам се да реша този проблем. По-скоро да открия на какво се дължи. Ако ние, всички българи не сме в състояние да извършваме плащането към най-популярния магазин, значи сме смешни. С една дума - смешници сме. ;)

Възможно ли е да е защото конкретното съдържание не е достъпно за България?
Може ли да дадеш линк към песента, моля?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Bubbles написа:

Възможно ли е да е защото конкретното съдържание не е достъпно за България?
Може ли да дадеш линк към песента, моля?

Ето, заповядай. Ако ще пробваш, направи с дебитната карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Bubbles написа:

При мен проблеми няма, а и конкретно това го има в Spotify.

Може ли някаква илюстрация с успешна покупка? Дебитна карта ли приложи? Spotify не е критерий за качество.

amazon_fail.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Клонинга написа:

Може ли някаква илюстрация с успешна покупка? Дебитна карта ли приложи? Spotify не е критерий за качество.

amazon_fail.png

Адреса който си дал, трябва да съвпада със страната на начина на плащане(Картата), тоест, ако си с български адрес, картата също трябва да е българска(от българска банка).
Виж си адресите и начините на плащане. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Bubbles написа:

Адреса който си дал, трябва да съвпада със страната на начина на плащане(Картата), тоест, ако си с български адрес, картата също трябва да е българска(от българска банка).
Виж си адресите и начините на плащане. :)

Адрес - Български е, от 100 години не ми се е променял в амазонката!
Карта - Българска, валидна.
Валута - направих току що да е български лев. Белкем се съгласи. Показа два бутона - единият бутон е да купиш албума с български лев, а другият бутон да купиш песента в долари! Натиснах покупка на албума с български лев и пак показва същите неща, все едно пазарувам с доларите, но се вижда левове.

Това, което съм ви спестил е, че преди критичната грешка се отваря страница, на която пише, че добавя сумата, на следващия ред я изважда същата сума с минус като Promotions & Gift и за Total Order ми дава 0.00 пари. Освен картата имам някакво портмоне, което няма опция за задаване по подразбиране:

Rewards & balances

Amazon Gift Card
Balance: $3.00

Изглежда не си взима от него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...