Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвет за лаптоп...

Виж решението Разрешен от Joss Bomon,

Препоръчан отговор

Моля разумен съвет за лаптоп за нуждите на внука ми - второкласник...Бюджет до 1100 лв, 15 инча, 8ГБ, ССД, за предпочитане Леново, Дел или Хюлет, благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, цър-вул написа:

Нов? Реновиран?

Нов!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без операционна!

току-що, plamen_petrov_80 написа:

Нужно ли е наистина да е лаптоп?

ДА!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, plamen_petrov_80 написа:

Нужно ли е наистина да е лаптоп?

А нужно ли е винаги да питаш, след като колегата е написал какво трябва да бъде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kolev72 написа:

А нужно ли е винаги да питаш, след като колегата е написал какво трябва да бъде?

Разбира се, свободен форум е.

Второкласник и задължително да трабва да е лаптоп - не знам, за мен е малко странно.

Трябва много да пази особенно новите лаптопи иначе може да има една скъпа счупена играчка, а настолен би избегнал доста повече опасности. Всички знаем за какво говоря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, plamen_petrov_80 написа:

Разбира се, свободен форум е.

Второкласник и задължително да трабва да е лаптоп - не знам, за мен е малко странно.

Трябва много да пази особенно новите лаптопи иначе може да има една скъпа счупена играчка, а настолен би избегнал доста повече опасности. Всички знаем за какво говоря.

Когато си завъдиш внук, ти ще решаваш за него., В случая Николайчо има право да избере какво ще му купи. Иска се да се посочи модел, а не да филосовстваш.

Заглавието на темата  само говори какво се иска!

Съвет за лаптоп...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, plamen_petrov_80 написа:

А да, а родителите знаят ли?

На всяко дете родителите са: майката,бащата, дядото и бабата - другите са му роднини и познати. Дано не си все още женен, но не ти и трябва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Решение

Е що за маркирано решение ???!

Предложение от мен -> Lenovo IdeaPad 3 15" Ultraslim Gen 6 | AMD Ryzen™ 5 5500U  16GB DDR4 512GB SSD NVMe

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Joss Bomon написа:

Предложение от мен -> Lenovo IdeaPad 3 15" Ultraslim Gen 6 | AMD Ryzen™ 5 5500U  16GB DDR4 512GB SSD NVMe

Задължително със застраховка счупване и намокряне... Не си икономисвай стоте лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, цър-вул написа:

Задължително със застраховка счупване и намокряне... Не си икономисвай стоте лева.

и задължително от някоя голяма магазин-верига , без разни емаци , ардеси , лаптопи и тн .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, bss2222 написа:

без разни емаци , ардеси , лаптопи и тн .

Ardes ,както и laptop са доказали се в годините. Защо да не са добър избор ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

преди 15 часа, Kolev72 написа:

На всяко дете родителите са: майката,бащата, дядото и бабата

Много често последните пречат във възпитанието на децата, но това е друга бира...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, bss2222 написа:

и задължително от някоя голяма магазин-верига , без разни емаци , ардеси , лаптопи и тн .

Ами тогава отиваш на място в технополис или техномаркет и си избираш там има консултанти дето ще ти предложат .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, цър-вул написа:

:offtopic_s:

Много често последните пречат във възпитанието на децата, но това е друга бира...

Прав си, но в голяма част грешиш. Дали таткото или дядото ще насърчи детето си  в тази дива демокрация? Като наблюдавам днешните "татковци" и "мами" какви са, като че ли дядото и бабата са за предпочитане.. Днешните деца основно и рационално знаят да ползват само една дума: да се забавлявам ,докато мама и тати ми осигуряват папкане и дрешки до...30 години. И тука няма никакви бири, а само: музиката да свири  и белото на  детето в джобчето.

Получават се много ненужни коментари към дадена тема, защото повечето от отговарящите предварително и целенасочено я о*ират. Не може ли да се отговоrи както е направил  AAUUXX и  Joss?

Може, но сеира върви по добре по този начин. Нямаше да се учудя, ако някой  бе попитал питащият - откъде е взел толкова пари за лаптоп!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, Joss Bomon написа:

Поръчах това, дано е доволен големия внук, да го чупи със здраве...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 29.09.2022 г. в 17:52, nickolaycho написа:

Поръчах това, дано е доволен големия внук, да го чупи със здраве...

Дано наистина не го счупи като разбере, че игрите няма да му вървят добре. Като цяло добър избор предвид ограничението в бюджета, единствено SSD-то може да дойде малко по някое време. Честито със здраве да го ползва внука ти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...