Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Лек проблем с батерията на iphone se 2016

apple4435
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте, имам лек проблем с батерията на iphone se 2016. По някое време докато използвам телефона батерията остава за известно време на един процент (например: 74%) и след известно време два процента наведнъж изчезват (т.е. става 72%).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, apple4435 написа:

Здравейте, имам лек проблем с батерията на iphone se 2016. По някое време докато използвам телефона батерията остава за известно време на един процент (например: 74%) и след известно време два процента наведнъж изчезват (т.е. става 72%).

Не разбрах какъв точно е проблемът?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Емил Костов написа:

Не разбрах какъв точно е проблемът?

Очаква по малка "делта" в "изографисването" на заряда :) 

преди 31 минути, apple4435 написа:

Нямаш никакъв проблем. Просто ОС отчита остатъчния заряд в определен момент. Нормално е при по голям период от време, между двата отчета да има и по голям спад в заряда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NewRedDragon написа:

Очаква по малка "делта" в "изографисването" на заряда :) 

Нямаш никакъв проблем. Просто ОС отчита остатъчния заряд в определен момент. Нормално е при по голям период от време, между двата отчета да има и по голям спад в заряда

Не ги разбирам аз тия драконови пинизи :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Не ги разбирам аз тия драконови пинизи :)

Ами, как да ги разбираш = то в Плвен да ге.....дракон може ли да живее :) Зимата плчника се пука оъ студ, лятото от жега..... как да видиш жив дракон :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, NewRedDragon написа:

Ами, как да ги разбираш = то в Плвен да ге.....дракон може ли да живее :) Зимата плчника се пука оъ студ, лятото от жега..... как да видиш жив дракон :lol6:

То това за дракона е детска играчка! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, NewRedDragon написа:

Зимата плчника се пука оъ студ, лятото от жега....

Ела да видиш у Русити - същите тия две термоаномалии плюс лятото атакуващи двукрили като AH-62 Apache.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На колко % ти е здравето на батерията? Като за 8 годишен модел е нормално според мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 16.10.2022 г. в 9:40, S197 написа:

На колко % ти е здравето на батерията? Като за 8 годишен модел е нормално според мен.

86

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, apple4435 написа:

86

Веднага прави една софра и да дойдем да ни почерпиш! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, apple4435 написа:

86

Подозирам, че някое приложение ти точи от батерията. Отиди в Setting --> Battery и виж по време или % кое приложение яде най-много. Виж и дали няма ъпдейт за тези приложения, които имаш.

Малко инфо за батерията на английски:

https://www.ikream.com/iphone-se-battery-issue-quick-draining-power-related-problems-recommended-solutions-24182

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 17.10.2022 г. в 22:27, S197 написа:

Подозирам, че някое приложение ти точи от батерията.

Няма такова, проблема е само делтата в "изографисването" както казва @NewRedDragon

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, apple4435 написа:

Няма такова, проблема е само делтата в "изографисването" както казва @NewRedDragon

п.с Забравих да уточня, че проблема започна от както инсталирах последния update за този модел ( ios 15.7). Впрочем има ли как да го downgrade-на. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да върнеш заводки настройки или направо да преинсталираш с пoмощта на iTunes. Тогава губиш всичко в телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 21.10.2022 г. в 19:09, S197 написа:

Пробвай да върнеш заводки настройки или направо да преинсталираш с пoмощта на iTunes. Тогава губиш всичко в телефона.

След една преинсталация с itunes всичко се оправи! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 21.10.2022 г. в 19:09, S197 написа:

Иначе има ли как да го downgrade-на до по-стара версия? Батерията се оправи, но от както съм го актуализирал не бачка ок. (например от iоs 15.7 до 15.1, 

ios 14 или 13)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, не можеш да върнеш стара версия. Има вариант, само в началото, когато излезе нова версия, но така или иначе 15 е старичка вече. Кое не бачка ок? Тя с времето деградира и нормално да пада по-бързо. Понякога може да е софтуерен проблем, но обикновенно от Apple реагират адски бързо, за разлика от андроида, където е трагедия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, S197 написа:

Не, не можеш да върнеш стара версия. Има вариант, само в началото, когато излезе нова версия, но така или иначе 15 е старичка вече. Кое не бачка ок? Тя с времето деградира и нормално да пада по-бързо. Понякога може да е софтуерен проблем, но обикновенно от Apple реагират адски бързо, за разлика от андроида, където е трагедия.

тя 15-ката е последната версия за Iphone SE. Но до преди месец бях с ios 15.1 и след като ъпдейтнах към 15.7 се почнаха ядовете. Ами не мога да определя точно какво, но преди беше по добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали преинсталира с itunes?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, S197 написа:

Е нали преинсталира с itunes?

само батерията се оправи, другото пак е така. а аз  сега не питам за батерията. за сега само ios 15.7 е signed

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, apple4435 написа:

само батерията се оправи, другото пак е така. а аз  сега не питам за батерията. за сега само ios 15.7 е signed

Малко след като излезе нова версия епъл спира да подписва предишната версия и няма как да се връщаш назад.

В момента май че има и 15.7.1 за твоя телефон. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...