Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Xiaomi Redmi Note 11 6/128

Препоръчан отговор

Здравейте, за пръв път обмислям да си взема телефон втора употреба. Направи ми впечатление и една обява, която е за неразпечатан redmi note 11 6/128. Несигурността в мен обаче ме кара да се допитам до вас, дали случайно нещо в обявата не ви се струва съмнително. Дали телефонът не е лизингов и прочие. https://www.olx.bg/d/ad/hiaomi-redmi-note-11-zapechatan-CID632-ID8YDiH.html

Изпратено от моят Redmi Note 8T с помощта на Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как ще ползвате гаранция , ако се наложи ! Инак цената му нов е само 60лв. повече от обявата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пиши и на тая отворената, че ако го даде за 300 лева ще го вземеш, че нов е по-евтин, отколкото му иска.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взимай този https://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/xiaomi/redmi-note-11-128gb-6gb-ram-dual-p765637293/ щом го има за толкова чисто нов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

RedMi 11 с този мъртвороден процесор (въпреки че е 6мм) не го препоръчвам.

Аз бих си взел XIAOMI REDMI NOTE 11S за 425лв от реален физически магазин. Хем е с по-добри камери, хем е с по-добър процесор 

https://www.citytel.bg/xiaomi-redmi-note-11s-64gb-6gb-ram

сравнение на телефоните

сравнение на процесорите

единствено ще трябва да преглътнеш че това, което ти предлагам е 6/64 а не 6/128

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Аз имам 2 основни правила. 
1-во избягвам телефони втора ръка, защото често причината да продажба е някакъв проблем. Отделно може да е чупен и правен с неоригинални части. Може батерията поради интензивна или неправилна експлоатация да е убита, и какво ли още не. 
2-ро избягвам Xiaomi щото са бъгави от време оно и UI е сравнително тежка, особено са хардуерно слабите устройства.
Ако все пак държите силно да е Xiaomi, избягвайте моделите с виртуален датчик за близост (virtual proximity), защото те не работят добре, дисплея не винаги се заключва, като го приближите към ухото, натискат се неволно разни работи, като цяло досаден проблем. Ако човек е свикнал да работи с нормални апарати, подобен Xiaomi ще хвърчи през терасата на втория ден. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Soviet Soldier написа:

1-во избягвам телефони втора ръка

аз пък избягвам всякаква техника втора ръка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...