Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Препроръчайте ми програма, която да снима всичко, което се прави на компютъра в реално време


Виж решението Разрешен от Гост,

Препоръчан отговор

Здравейте!

Може ли да ми препоръчате програма, която да прави видео запис на всичко, което се прави на компютъра в реално време и да работи във фонов режим!

Примерно, като си пусна компютъра да работи във фонов режим и да записва всичко.

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Fay написа:

А за телефонни разговори има ли подобна? 

Drupe има опцията запис, аз го ползвам заради възможностите за собствен дизайн, обаче е платен...
...е има си лекарство... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Bubbles написа:

Drupe има опцията запис, аз го ползвам заради възможностите за собствен дизайн, обаче е платен...
...е има си лекарство... :)

Колко платен? Ако мога да си го позволя, в момента ми е важен. 

преди 6 минути, цър-вул написа:

Аз ползвам Truecaller

Това към моя въпрос ли?

 

Извинявам се на автора за вмешателството в темата му и благодаря на всички за отговорите! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Gold абонаментът е най-готин. Има и автоматично обновяващ се анти-спам филтър. И много опции...
Актуална версия 12.56.8

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, цър-вул написа:

Gold абонаментът е най-готин. Има и автоматично обновяващ се анти-спам филтър. И много опции...

Чакай, и тук ли абонамент? На мен не ми иска абонамент. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, сега ако момичето хване гаджето си, че й ровичка в телефона да знаете, че вие сте виновни!

Ама, че калпазани...преди не бяхте такива!

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Стоян Карапетров написа:

Момчета, сега ако момичето хване гаджето си, че й ровичка в телефона да знаете, че вие сте виновни!

Ама, че калпазани...преди не бяхте такива!

 

Ооо, не не. Нямам подобни въпросителни. С едни ... хмм ... "хиени" ми се налага да общувам временно. Днес казват едно, утре друго ... тааа, опитах малко застраховка, нещо от тоя сорт. Ма даже не се стигна до там да се възползвам. Не съм толкова "пораснала". Човек, трябва да може, реално да оцени ситуацията и да признае "силните на деня". 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 30.11.2022 г. в 19:49, Bubbles написа:

Drupe има опцията запис, аз го ползвам заради възможностите за собствен дизайн, обаче е платен...
...е има си лекарство... :)

Здравей, какво може да прави Drupe ? Освен да записва текущите разговори ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, dimy написа:

Здравей, какво може да прави Drupe ? Освен да записва текущите разговори ...

Ами не съм ровил много из възможностите, както казах ползвам го единствено заради възможността за собствен дизайн, но има запис на разговор, блокиране, отбелязване на като нежелано повикване/спам контакт, сливане на разговори, някакви преки пътища, споделяния, бележки...
и не знам има доста още.

 

Редактирано от Bubbles (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fay написа:

Много си мил. Може и леля :D

Не, не!
Кака - вземи си кака да те отрака...
Вземи си леля да те отстреля

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, цър-вул написа:

Не, не! Кака - вземи си кака да те отрака...

Не съм ясновидка, кълбото го изхвърлих... ма за теб знам, че съм момиче :P 

преди 4 минути, цър-вул написа:

Вземи си леля да те отстреля

Оууу, това ми харесва ... тука ме ръчна в слабото място. Мери, точно мери. :lol6:

Добре, че само любителски съм фен на приклада. ;) 

преди 37 минути, Стоян Карапетров написа:

Ама, че калпазани...преди не бяхте такива!

Това преди, откъде го извади? Имал си друг профил или само си чел и имаш наблюдения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 30.11.2022 г. в 19:56, цър-вул написа:

Аз ползвам Truecaller

Има възможност за моментални съобщения между абонати, ползващи програмата, може да блокира смс спамъри по тел. № по самообновяема база данни. Програмата може да замести и приложението за кратки съобщения...и още много функционални възможности.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Fay написа:

С едни ... хмм ... "хиени" ми се налага да общувам временно. Днес казват едно, утре друго ... тааа, опитах малко застраховка, нещо от тоя сорт.

при мен ,,хиената" беше началника ми на предишната работа...

абе звъни ми по 15 пъти на ден...

и всеки път променя ,,нарежданията"...па и не помни серсема какво е казал последно...

и спори диването....

,,да не казваш повече ,,не е вярно"...си сложих записвачка на телефона"-му съобщих един ден...

бря къде било разковничето-спря рязко да звъни...от 15-0...

почнА само на шофьора да се обажда....

,,Абе що не звъниш на бат' Гошо?"-го питал веднъж...шофьорчето...

,,Щото си е сложил записвачка".....

аааа хайванина му с хайванин...

та и за другите де се отмятат...

да няма после-аз такова нещо не съм казал....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, _nib_ написа:

при мен ,,хиената" беше началника ми на предишната работа...

абе звъни ми по 15 пъти на ден...

и всеки път променя ,,нарежданията"...па и не помни серсема какво е казал последно...

и спори диването....

,,да не казваш повече ,,не е вярно"...си сложих записвачка на телефона"-му съобщих един ден...

бря къде било разковничето-спря рязко да звъни...от 15-0...

почнА само на шофьора да се обажда....

,,Абе що не звъниш на бат' Гошо?"-го питал веднъж...шофьорчето...

,,Щото си е сложил записвачка".....

аааа хайванина му с хайванин...

та и за другите де се отмятат...

да няма после-аз такова нещо не съм казал....

Гадничко е било при теб. При мен поне беше за кратко и вече свърши. Даже не ми се наложи да вадя доказателства. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fay написа:

Гадничко е било при теб. При мен поне беше за кратко и вече свърши. Даже не ми се наложи да вадя доказателства. :) 

пътя...чантата...и за 'ляб...

по-прост каунь от мене си...да мий началник...нимоа изтрая...

огледах се...ослушах се...и си намерих по-спокойно поприще на което да се трудя...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Bubbles написа:

Ами не съм ровил много из възможностите, както казах ползвам го единствено заради възможността за собствен дизайн, но има запис на разговор, блокиране, отбелязване на като нежелано повикване/спам контакт, сливане на разговори, някакви преки пътища, споделяния, бележки...
и не знам има доста още.

 

10х

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...