Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос за памет на лаптоп Dell Vostro 3510

mariami
 Сподели

Виж решението Разрешен от цър-вул,

Препоръчан отговор

току-що, цър-вул написа:

Може ли картинка?

Помислих, че вече досаждам със скрийншотовете...

Без име8.png

Би трябвало проблемът да е решен?

Ако е така, благодаря от цялото си сърце! 

Остава да опитам да сейфам нещо на него...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кликнете върху този дял (Локален диск (D:) (E:)), натисни F2 или Fn+F2. Текстът на етикета трябва да стане редактируем. Напиши Data и натисни Enter.
Стартирай пак dchanger_X64 като администратор, кликни по дял с етикет Data, изюбери Change Drive Letter >D: - Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, цър-вул написа:

Кликнете върху този дял (Локален диск (D:) (E:)), натисни F2 или Fn+F2. Текстът на етикета трябва да стане редактируем. Напиши Data и натисни Enter.
Стартирай пак dchanger_X64 като администратор, кликни по дял с етикет Data, изюбери Change Drive Letter >D: - Free

Сега вече се появи и в страничната лента на Еxplorer.

Без име9.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, цър-вул написа:

Ами, това е.

Ще ми е трудно да намеря думи за благодарност...
Знанието е безценно!
Хиляди пъти благодаря!
Спестихте ми главоболия...
Светли празници!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Весели празници и безаварийно ползване на машината!
Вече въпрос на желание е да маркирате пост, който ви е решил проблема - за да е по-лесно откриваем от хора с подобен проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, цър-вул написа:

Весели празници и безаварийно ползване на машината!
Вече въпрос на желание е да маркирате пост, който ви е решил проблема - за да е по-лесно откриваем от хора с подобен проблем.

Да, ще го направя. Снощи беше вече много късно и, честно казано, заспивах. Невероятно ценни хора има тук във форума. Да помогнеш абсолютно безкористно със знания е рядко срещано в днешно време. Днес разбрах, че новите компютри се продавали така- оставяли на потребителя да си раздели паметта по начин, който желае. 
Благодаря още веднъж! Адмирации за съпричастието към проблемите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така. ОС лицензирана ли е, платено ли е нещо допълнително за лиценз и ако да - колко? Ако са платени 20-30-50 лв. за инсталация - 100% е пиратска и са си оставили ръцете буквално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Raze написа:

Не е точно така. ОС лицензирана ли е, платено ли е нещо допълнително за лиценз и ако да - колко? Ако са платени 20-30-50 лв. за инсталация - 100% е пиратска и са си оставили ръцете буквално.

Айде да се обзаложим, че мога да ти сложа оригинален и за 10лв?

П.С: С оригинален съм за без пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 2.12.2022 г. в 22:31, Raze написа:

Е, сега... Какво правят точно в магазините не мога да зная- доколко те са съвестни и доколко не. Да, платено е за OS. Имам оригинален ключ за активация с касов бон и гаранция. Всички масово сме с пиратски копия, това е ясно. Дълго време и аз така. Но сега исках поне година-две да съм с лицензирана OS. Както написах, на следващия ден след покупката разбрах, че такава била сега практиката- от магазина правят инсталацията, а паметта се дели от потребителя според предпочитанията му. На мой познат паметта била наделена впоследствие на три диска- допълнително, не от продавача. 13 години живях с други представи, а сега нещата са се променили. Още повече, че поисках да ми сложат допълнително памет. Това обясни ситуацията, в която се озовах.

Благодаря още веднъж за съдействието! Щеше да ми отнеме повече време да прочета, да се информирам и да го направя без помощта Ви!

И пак: светли празници на всички и бъдете все така отзивчиви и съпричастни! Има нужда от такива хора. Помощта е безценна! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, mariami написа:

Щеше да ми отнеме повече време да прочета,

В интерес на истината за първи път се сблъсквам със ситуация като вашата - дял без буква, но с етикет буква на дял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 18.01.2022 г. в 6:50, ntm7iv написа:

Е какъв е извода тогава? :)

преди 17 часа, цър-вул написа:

В интерес на истината за първи път се сблъсквам със ситуация като вашата - дял без буква, но с етикет буква на дял.

Пустият ми късмет... Не зная как го постигам. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...