Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Виновен ли съм?

ДзВяРа!
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте колеги и колежки, честно казано не знам от къде да започна затова ще се опитам да бъда максимално кратък и забавен. Дойде и моят ред да се запиша в раздела със тема.

Редовно да не кажа всеки ден, минавам през магазина да си пазарувам за вкъщи а до него има нещо за бързо хранене, скара. И там забелязах една дама, която най-вероятно работи от скоро. Няколко пъти се пошегувах със нея и тя ми направи много добро впечатление, дори си признавам че я харесвам в което не виждам нищо лошо. Наскоро отивам пак до там да си взема нещо а нея я нямаше и беше една друга жена, аз я попитах как се казва колежката и и има ли профил в социалните мрежи. И тогава ми се развика въпросната жена която също не познавам "тя е женена, има съпруг, има дете и тк.нт"! Какво лошо направих, и изобщо трябва ли да се чуствам виновен за нещо, аз във момента имам такова чуство все едно съм направил нещо лошо.  Всички като минавам от там ги виждам как започват да си шушукат и да ме гледат все едно съм направил нещо, а то няма нищо. Тя ми е много позната от някъде и немога да се сетя от къде затова попитах колежката и. Оф, и аз не знам вече какво да мисля и в какъв филм се вкарах, та попитах колежката и за профил във соц мрежи да си спомня от къде я познавам или защо ми е толкова позната.

Виновен ли съм??? Защо се чуствам виновен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според мен защото си чувствителен  , в описаното от теб няма нищо за притеснение или скандали.Странно е че тая кукумявка ти се е развикала че била женена , трябваше да и теглиш една майна на място.
Също ако тая която си харесал е флиртувала или е нямала брачна халка вината е нейна.Затова се носят пръстени да знаят другите че тоя вече не е за ч*кане

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се заглеждал дали има пръстен или няма а и неме интересува!

Не знам защо си мисля, че от нейна страна също е имало интерес към мен или нещо е станало за да ме гледат всички странно и да шушукат като се появя там. Олеее, във какъв филм се вкарах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първо защо изобщо ти пука ? И второ не значи че си шушукат ако си шушукат изобщо да е нещо лошо.Може да е женски глупости от сорта " ето го мъжа на който открадна сърцето" и т.н.Също така да не си пиян ? Какво важно има в това какви са разговорите над скарата в квартала...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Milkydead написа:

Първо защо изобщо ти пука ? Защото аз започнах да се закачам със нея! И второ не значи че си шушукат ако си шушукат изобщо да е нещо лошо.Може да е женски глупости от сорта " ето го мъжа на който открадна сърцето" и т.н. Незнам какво се коментира, може и да е лошо може и да е хубаво, но се забелязва и не е приятно! Също така да не си пиян ? Де да бях щеше да е съвсем различно, алкохол пия много рядко на пръстите на едната ми ръка се събират дните през цялята година колко пъти съм пил. Какво важно има в това какви са разговорите над скарата в квартала... Притеснявам се да не се случи нещо със нея заради някакви глупости. От мухата слон.

Казах ли, че на всичко отгоре съм и болен и колата ми пак се развали. Е то е нормално рак като направи една крачка напред да прави две назад, но при мен една непред десет назад! И цял живот така съм бил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ДзВяРа! написа:

Ами представи си, че мъжът на въпросната жена чуе, че някой мъж се интересува от нея, и после обвини нея, че тя е дала повод за този интерес ... после не можеш да си представиш какви проблеми може да има жената със съпруга си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може другата жена дето си питал да ти е "хвърлила око" и затова да прави от женските им интриги . Аз бих отишъл при "другата" да разбера какво се случва всъщност .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, bss2222 написа:

Може другата жена дето си питал да ти е "хвърлила око" и затова да прави от женските им интриги . Аз бих отишъл при "другата" да разбера какво се случва всъщност .

Аз пък се притеснявам, че май със нея сгафих! Тя е по-голяма от нея на години и може да и е някаква съседка или роднина, може и леля да и е а може и да е някаква на мъжа и! Това обяснява защо ми се развика.

Интересен филм със всички жанрове се получи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Получил си урок по тактичност. Не е уместно да разпитваш непознати хора за подобни неща, освен ако разговора не тръгне в такава посока.

Следващия път насочи въпросите си направо към обекта на желанията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, quarz написа:

към обекта на желанията.

Ето ти го отговорът - масово мръсТно подсъзнание. Не се допуска, че контактът може да е само на чисто инелектуално ниво. Задължително на момента се свързва с гащичките...
Неведнъж съм имал подобна ситуация - слизам от обществено возило и подавам ръка на слизащ след мен индивид от женски пол. Реакции:
1. Ако слизащата е под 50, подскача като опарена. (Смях) А съм подал само ръка. Мноого рядко има изключения.
2. Ако слизащата е над 50 се наблюдават и двата случая - някои подават ръка, някои подскачат/отдръпват се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе тоз пък, я да не ти пука!
Питал си за момата как се казва, чудо велико.
Помисли си добре тия дето шушукат к'ви са, огледай ги хубаво, колко от тях си струва изобщо да ги бръснеш за нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Помисли си добре тия дето шушукат к'ви са, огледай ги хубаво, колко от тях си струва изобщо да ги бръснеш за нещо?

Както казва един мъдрец: Да се думкат!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво да се чувстваш виновен ?! 

Затова , че те е  привлякла дадена жена и си поискал координати ? Срамно няма в този жест .

Проблемът е , че такива координати не се дават лесно от колеги на обектът ! 

От етична гледна точка не се допуска такъв обмен на информация , понеже не се знае с какви цели се искат координатите и дали няма да се злоупотреби с тях. Това  е проблема , иначе не си направил нищо срамно , за да се чувстваш зле. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, ДзВяРа! написа:

Казах ли, че на всичко отгоре съм и болен и колата ми пак се развали. Е то е нормално рак като направи една крачка напред да прави две назад, но при мен една непред десет назад! И цял живот така съм бил.

ползвай градски транспорт или служебен

много хора са болни

има и такива дето са на легло

трябва да се стремиш  към златния милиард хора които са около  10 %

развивай се

не допускай еднакви грешки

стане ли септември- дълъг ръкав , яке, удобни обувки, проветрявай, МИЙ си ръцете не си пипай  главата ако не си си мил ръцете, само това да спазваш шанса да се разболееш е под 1 %, и избягвай хората ,спазвай дистанция минимум метър,  избягвай здрависване, не подавай ръка, само ако ти подадъ,т само тогава, или кажи че  са  ти мръсни ръцете, нещо си се изблажил 

преди 9 часа, ДзВяРа! написа:

всеки ден, минавам през магазина да си пазарувам за вкъщи а до него има нещо за бързо хранене, скара. И там забелязах една дама, която най-вероятно работи от скоро. Няколко пъти се пошегувах със нея и тя ми направи много добро впечатление

повечето жени не стават

в никакъв случай не взимай жена която работи на каса и работи с пари

парите са мръсни пенсионерите ги плюмчат и такива  жени носят болести и ръцете им загрубяват от парите

търси си  си жена  която може да шие готви чисти  подрежда , наистина са малко и са рядкост някъде около 0.01 %

избягвай и жени с професия в седнало положение защото имат хемороиди 

преди 13 минути, _sirena_ написа:

За какво да се чувстваш виновен ?! 

Затова , че те е  привлякла дадена жена и си поискал координати ? Срамно няма в този жест .

а ти защо ми се кара  ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, ДзВяРа! написа:

Не си виновен!!!

Чувстваш се виновен, защото си приел казаното от другата жена за истина. Възможно е да си имал някакви взаимоотношения с "харесаната" но да не ги помниш. По скоро е вина, че не помниш нещо. Друг път не заговаряй "тъщата" ... :) -> Сетих се за лафа от филма "Опасен чар" ... хм ... никога не споделяй пред друга жена, че има по-красива от нея ... Може и поради това да е въпросното чувство ... :) ... 

За следващи пъти: Не питай друг, а самия човек. Защо си ползвал посредник??? 

Нормално е за един дзяр да е груб ... Бъди себе си!!! ;) -> За първи път виждам културен дивак ... ба ... :) 

Аз казах!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 часа, ДзВяРа! написа:

Здравейте 

Редовно пазарувам за вкъщи, а до магазина има нещо за бързо хранене, скара.

И там забелязах една дама, която най-вероятно работи от скоро.

Няколко пъти се пошегувах със нея и тя ми направи много добро впечатление, дори си признавам че я харесвам, в което не виждам нищо лошо.

Наскоро отивам пак до там да си взема нещо, а нея я нямаше и беше една друга жена, аз я попитах как се казва колежката и и има ли профил в социалните мрежи.

И тогава ми се развика въпросната жена която също не познавам "тя е женена, има съпруг, има дете и тк.нт"!

Какво лошо направих, и изобщо трябва ли да се чуствам виновен за нещо, аз във момента имам такова чуство все едно съм направил нещо лошо. 

Всички като минавам от там ги виждам как започват да си шушукат и да ме гледат все едно съм направил нещо, а то няма нищо.

Тя ми е много позната от някъде и немога да се сетя от къде затова попитах колежката и. Оф, и аз не знам вече какво да мисля и в какъв филм се вкарах, та попитах колежката и за профил във соц мрежи да си спомня от къде я познавам или защо ми е толкова позната.

Първо посочваш, че не я знаеш дамата и сигурно е нова. Пък към края на разказа, пишеш, че ти е позната.

Това, което си описал е вежливост или Small talk, но не можах да разбера също, отиваш в магазина, какво правиш тогава в закусвалнята? 

преди 11 часа, ДзВяРа! написа:

Здравейте колеги и колежки, честно казано не знам от къде да започна затова ще се опитам да бъда максимално кратък и забавен. Дойде и моят ред да се запиша в раздела със тема.

Редовно да не кажа всеки ден, минавам през магазина да си пазарувам за вкъщи а до него има нещо за бързо хранене, скара. И там забелязах една дама, която най-вероятно работи от скоро. Няколко пъти се пошегувах със нея и тя ми направи много добро впечатление, дори си признавам че я харесвам в което не виждам нищо лошо. Наскоро отивам пак до там да си взема нещо а нея я нямаше и беше една друга жена, аз я попитах как се казва колежката и и има ли профил в социалните мрежи. И тогава ми се развика въпросната жена която също не познавам "тя е женена, има съпруг, има дете и тк.нт"! Какво лошо направих, и изобщо трябва ли да се чуствам виновен за нещо, аз във момента имам такова чуство все едно съм направил нещо лошо.  Всички като минавам от там ги виждам как започват да си шушукат и да ме гледат все едно съм направил нещо, а то няма нищо. Тя ми е много позната от някъде и немога да се сетя от къде затова попитах колежката и. Оф, и аз не знам вече какво да мисля и в какъв филм се вкарах, та попитах колежката и за профил във соц мрежи да си спомня от къде я познавам или защо ми е толкова позната.

small-talk-eugen-von-blaas.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, АСПЕКТ написа:

Това което си описал е вежливост

пази се от вежливост към жените
вежливостта към тях може да бъде  изтълкувана като флирт и дори го тълкуват като флиртуване
те, жените, сами си изпросиха грубостта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Първо посочваш, че не я знаеш дамата и сигурно е нова. Пък към края на разказа, пишеш, че ти е позната.

Това което си описал е вежливост, но не можах да разбера нали отиваш в магазина, какво правиш в закусвалнята?

Много хитро ме принуждаваш да разкажа още подробности. :lol6:

Аз още когато я видях за първи път, онемях, зациклих, сигурно я гледах в очите две-три минути и си мислех какво е това хубаво момиче. Нежна, лъчезарна, много сладка, и забелязах че и тя ме гледаше по същия начин погледите ни завършиха със усмивки! След това започнах да се шегувам и на нея и харесваше, дори имаше един клиент който беше преди мен и аз си говорих със нея разказвах и някаква история а тя ме слушаше и не му обръщаше внимание и накрая той си тръгна без да каже нищо, и двамата го видяхме че си тръгва и след това се погледнахме в очите и започнахме да се смеем. Всеки път когато отивах там след мен ставаше опашка и явно хората отстрани които са ме гледали си мислят че е станало нещо между нас. Както и да е, няма значение вече......

Повече там скоро време не планирам да се покажа!

преди 39 минути, dioib написа:

Нормално е за един дзяр да е груб ... Бъди себе си!!! ;) -> За първи път виждам културен дивак ... ба ... :) 

Аз казах!!!

Всеки ЗВЯР има сърце... :wub:

Аз казах!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ДзВяРа! написа:

Много хитро ме принуждаваш да разкажа още подробности. :lol6:

Аз още когато я видях за първи път, онемях, зациклих, сигурно я гледах в очите две-три минути и си мислех какво е това хубаво момиче. Нежна, лъчезарна, много сладка, и забелязах че и тя ме гледаше по същия начин погледите ни завършиха със усмивки! След това започнах да се шегувам и на нея и харесваше, дори имаше един клиент който беше преди мен и аз си говорих със нея разказвах и някаква история а тя ме слушаше и не му обръщаше внимание и накрая той си тръгна без да каже нищо, и двамата го видяхме че си тръгва и след това се погледнахме в очите и започнахме да се смеем. Всеки път когато отивах там след мен ставаше опашка и явно хората отстрани които са ме гледали си мислят че е станало нещо между нас. Както и да е, няма значение вече......

Аз казах!!!

Може оная жена да е излъгала. Що не я попиташ момичето?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Може оная жена да е излъгала. Що не я попиташ момичето?

Защото е още по-сложно от това което съм ви разказал до тук!

Стигна се до там, че някой си направи профил в ФБ такъв еднократен и от него ми изпращаха снимки как мъжа и я чака да я вземе от работа и тк.нт...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ДзВяРа! написа:

Я, пъ тоя срам от де го хвънъ??? :) 

преди 17 минути, ДзВяРа! написа:

То е видно, но явно друго те е смутило в казаното от  другата "кака" ... ;) Или си разбрал кой е съпруга ѝ. Виж, се ... хм ... явно го познаваш и не върви да се задяваш с жена му ... мда ... може и заради това да се чувстваш виновен, щото не желаеш женски клюки да попречи на мъжките взаимоотношения ... ;) 

преди 9 минути, АСПЕКТ написа:

Що не я попиташ момичето?

Срам го е да признае чувствата си и може да навреди на трето лице ... ;) 

п.п. Изключвам варианта да не съгреши, защото съм остана с впечатления, че не е вярващ ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ДзВяРа! написа:

Има и сърца от метал: Accept - Metal Heart - YouTube

Според няма причина да се чувстваш виновен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, ДзВяРа! написа:

...

...
Има ли една черта
Чухте ли добре - една
Теста е валиден
А ДзВяРа! е невинен
...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...