Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

UNNAMED

Всичко относно животните (домашните любимци)

Препоръчан отговор

Здравеите, направих тази тема за всички, които обичат животните или пък имат такива. Тук може да задавате въпроси да изразявате мнения и "ВСИЧКО ОСТАНАЛО"свързано с животни :) Може да питате за проблеми болести на вашите животни. Ако имате снимка на компа може да я качите за да я видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравеите, направих тази тема за всички, които обичат животните или пък имат такива.

Тук може да задавате въпроси да изразявате мнения и "ВСИЧКО ОСТАНАЛО"свързано с животни :)

Може да питате за проблеми болести на вашите животни.

ако имате снимка на компа мойе да я качите за да я жидим

Браво,успя.С каквото мога ще помогна.Освен "Воробянинов" ще бъда и д-р вет. лекар Ангел Атанасов. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих помогнал със съвети за кучета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам въпрос към доктор Атанасов.

Приятелят на сестра ми има женска пит"булка" Публикувано изображение на около година. То в същност въпросите са два. Колко трябва да тежи женски питбул на нейната възраст? Кучето доста яде , не изглежда много дебело, но не изглежда и както питбулите, който виждам по телевицията - мускулести.

Ноктите и са доста дълги, трябва ли да се режат ? От ветеринар или може и той(собственикът) да ги реже ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не я къпи често.

Не я къпя въобще. :P Къпана е 2-3 пъти, когято избяга и се прибра... няма да ти казвам. Бялото беше запчиличало на тъмно сиво. Тогава просто беше неизбежно.

Благодаря за съвета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам въпрос към доктор Атанасов.

Приятелят на сестра ми има женска пит"булка" Публикувано изображение на около година. То в същност въпросите са два. Колко трябва да тежи женски питбул на нейната възраст? Кучето доста яде , не изглежда много дебело, но не изглежда и както питбулите, който виждам по телевицията - мускулести.

Ноктите и са доста дълги, трябва ли да се режат ? От ветеринар или може и той(собственикът) да ги реже ?

И така:предпочитам във форума да съм "Воробянинов".

Питбул не е порода,а гадна кръстоска.Нормално за тази кръстоска за 1г. са приблизително 15кг..

За да има нормално дълги нокти е нужно да се разхожда,тогава се изтриват.Козметичните процедури се извършват от вет. лекар,по осмотрение и на място във вет. клиника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се радвам че има интерес към темата аз също мога да помагам с въпроси свързани с кучета и котки защото имам куче а и съм чел доста любителски книги скоро ще кача снимка и на моето куче :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ги и моите Розели и кученцата ми.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Maximilian (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

КАРИ

Моето куче ! Казва се Кари и е на 8 години !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз имам куче,кокер-шпаниол,или поне така го водят.Имам го от 5 години и супер много си ме кефи :lol6:

Ето го и него Джак се казва. :down:

Редактирано от Българче (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята котка. Т.к. е разгонена за първи път, какво да я правя. Не искам котенца сега, защото ще трябва да я занесем на вилата.

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
GABRIELA, има едни хапчета за това. Нещо май подтискаха тия моменти. Питай в някоя ветеринарна клиника. Помня, че давахме на нашата котка. Редактирано от Maximilian (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GABRIELA, има едни хапчета за това. Нещо май подтискаха тия моменти. Питай в някоя ветеринарна клиника. Помня, че давахме на нашата котка.

Забрави за тия хапчета!Операция.Яйчниците аут-един път и дотам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гости aniiv

Имам две едното е "Кавказка овчарка" другото порода неизвестна .Намерихме го на улицата и беше много сладко и ми дожаля и така 8 г.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аааааааааааа, докторе, няма да си осакатя котето. :wors: По-добре да го махна, отколкото да спирам естествените му природни процеси по насилствен начин. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ето го кучето ми Сара и котарака Сатанаил (Чимин).

Сатанаиловците са ни били много и за това имат и второ име. Сега няма нито един защото нещо избягаха като видяха едни малки въшливи котета дето сетра ми донесе.

Иначе имам и един Сатанаил (Наско), ама и той не се мярка нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Воробянинов,кучето ми е немска овчарка не е чистокръвна но почти

имам вапрос кам теб на година и 1 месец е и тежи 35-36 килограма

въпроса е колко трябва да тежи.казват че теглото е нормално.давам му храна до като спре да яде даже се е случвало да повърне от преяждане ,но ребрата му се броят.хората ще кажат че не го храня.

и ми кажи как да сложа снимката му в темата.

няма да казвам че не знам как става защото съм нов защото ставам банален

благодаря предварително и пишете в темата . Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...