Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помощ относно WORDPRESS Plugin

Виж решението Разрешен от Gangosa,

Препоръчан отговор

Здравейте приятели, бих искал да попитам дали някой от вас знае за плъгин който може да добавя. Плъгина за който търся е свързан нещо като вид Статистика. Бих искал да направя като таблица в сайта на отделна страница която ще може да добавям прогнозите който са дадени за денят. Преди време работех над ХТМЛ,ЦСС и малко PHP и мина доста време и сега минах към Wordpress. Ще бъда благодарен ако някой може да ми даде идей как да го направя. Пример като на снимката:  Снимка за пример
Благодаря ви!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос - тази таблица ти на ръка ли ще я попълваш или се очаква информацията да се извлича от някъде и да се визуализира в този вид? Ако е второто - ще трябва да поръчаш на някой да ти напише плъгина (или да си го напишеш сам, ако разбираш материята). Ако е първото - просто таблица, не виждам какъв е проблема да я направиш в wp и после да си поиграеш малко да я стилизираш, за да добие по приличен вид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази таблица какво показва и за какво служи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Петър Ангелов написа:

Въпрос - тази таблица ти на ръка ли ще я попълваш или се очаква информацията да се извлича от някъде и да се визуализира в този вид? Ако е второто - ще трябва да поръчаш на някой да ти напише плъгина (или да си го напишеш сам, ако разбираш материята). Ако е първото - просто таблица, не виждам какъв е проблема да я направиш в wp и после да си поиграеш малко да я стилизираш, за да добие по приличен вид.

Попринцип да извлича информацията трябва да използвам апи и т.н. Но това нещо няма как да се случи защото всяка информация така да го кажем е в Телеграм става сложно. 
Бих искал аз да ги добавям ръчно чрез Админ панела на wordpress и да ги показва. Мислих че може да направя нещо като Текст и да изглежда на таблица но много грозно щеше да стой и затова питам всеки от вас дали има някакви идей за плъгин като това което имам на идея. Може да покажа още една снимка като пример:
Примерна снимка
Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Емил Костов написа:

Тази таблица какво показва и за какво служи. 

Ще бъде нещо като статистика за прогнози който са давани и ще бъдат разпределени като ( Победа , Загуба ) за даден план.
Прикачил съм още една снимка за пример. Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, EnduOnFire написа:

Не си. Само си мислил, че си. Има само една снимка и тя е в първото ти мнение. Други няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, EnduOnFire написа:

Ще бъде нещо като статистика за прогнози който са давани и ще бъдат разпределени като ( Победа , Загуба ) за даден план.

И с какво ще ги правиш тези прогнози? Към какво ще са свързани. Въобще за какво ще бъде този сайт? И съответно ти ли ще ги попълваш или ще вземат информация от база данни?

преди 4 минути, Петър Ангелов написа:

Не си. Само си мислил, че си. Има само една снимка и тя е в първото ти мнение. Други няма.

Май говори за този плъгин ;)

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Петър Ангелов написа:

Извинявам се, очаквам одобрение

публикувано преди 12 минути · Hidden - This content must be approved before it can be edited.
преди 7 минути, Емил Костов написа:

И с какво ще ги правиш тези прогнози? Към какво ще са свързани. Въобще за какво ще бъде този сайт? И съответно ти ли ще ги попълваш или ще вземат информация от база данни?

Май говори за този плъгин ;)

Възможно ли е да променя дизайна над него и като панел за добавяне и изтриване ли ще бъде? Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, EnduOnFire написа:

Попринцип да извлича информацията трябва да използвам апи и т.н. Но това нещо няма как да се случи защото всяка информация така да го кажем е в Телеграм става сложно. 
Бих искал аз да ги добавям ръчно чрез Админ панела на wordpress и да ги показва. Мислих че може да направя нещо като Текст и да изглежда на таблица но много грозно щеше да стой и затова питам всеки от вас дали има някакви идей за плъгин като това което имам на идея. Може да покажа още една снимка като пример:
Примерна снимка
Благодаря

Това (с демо тук)?

Или това (доста мощен инструмент), като единствено трябва да прочетеш какви са ограниченията на безплатната версия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Решение

Погледни това.

Лесно добавяйте, редактирайте и управлявайте малки или големи таблици!

Добавете сортиране на живо , страници , търсене и други функции за посетителите на вашия сайт!

Вмъкнете изображения , връзки и математически формули !

Импортирайте съществуващи файлове с електронни таблици!

Не са необходими познания по кодиране!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...