Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Споделете впечатляващи снимки...

Препоръчан отговор

• 3 седмици по-късно...
  • Отговори 174
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Преди броени минути един приятел ми прати линк към тема със снимки. Любопитно ми стана и цъкнах на него. Това, което ми се разкри пред очите, ме порази - красотата на природата, красотата на миналото, на самотата... Няма какво да коментирам, не ще изкажа това, което се не изказва...

http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=111856
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди броени минути един приятел ми прати линк към тема със снимки. Любопитно ми стана и цъкнах на него. Това, което ми се разкри пред очите, ме порази - красотата на природата, красотата на миналото, на самотата... Няма какво да коментирам, не ще изкажа това, което се не изказва...

http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=111856
Красиви и тъжни снимки.Благодаря!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от holler_pz (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Ето една анимирана, "отмъщението на заека".

Редактирано от holler_pz (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да ви покажа аз една впечатляваща снимка от един белгийски новинарски сайт

Публикувано изображение

ето ви и коментара на френски

Cristiano Ronaldo et sa compagne Irina ont passé du bon temps sur une plage au Portugal, où les photographes n'ont pas manqué de suivre le joueur du Real afin de prendre quelques clichés osés qui alimentent aujourd'hui la presse. L'une des photos semble montrer le Portugais et la Russe en plein ébat sexuel. Les autres clichés attestent du fait que Cristiano a bien du mal à garder ses mains en poche quand il est avec Irina. (7sur7.be)

Редактирано от Белгиец (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да ви покажа аз една впечатляваща снимка от един белгийски новинарски сайт

...

ето ви и коментара на френски

....

Впечатлен си, че Роналдо не може да я удържи ли Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпреки, че като цяло е за друг раздел, за мен това снимката на годината!

Публикувано изображение

източник

Публикувано изображение

Редактирано от ihm (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някои думи от френския, много напомнят на български ...

Мъ да, случва се, особено произнесени ...

п.п.

то гугъл знае да превежда де, но мисля че коментара не отговаря на същинското събитие, пуснали са го за да се правят на интересни новинарите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Публикувано изображение

Това е панорамна снимка, правена по метода на Ryan Brenzier.

Какво се крие зад тази техника на снимане, може да погледнете тук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Публикувано изображение

"Rockstar"

In a National Park, far, far away...stands a majestic, ancient time-worn natural formation known as Arch Rock. This impressive landmark takes on a breathtaking new life after dark.

Arch Rock, sitting within the 550,000 wilderness acres of Joshua Tree National Park in Southern California, seems to transform after sunset. At night, the iconic structure seems to become an enticing viewing portal of the Milky Way, and the brilliant star cluster that points to the center of our galaxy.

Standing at this place, gazing upward, one can't help but feel as if the arch might become a magical gateway to the heavens, to a galaxy far, far away....

=============================

Публикувано изображение

Редактирано от еси (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази снимка е направена от баща ми във водите на яз. "Ал. Стамболийски" (13 август 2011 г.). Няма нищо по-красиво от изгряващото слънце, а водите да изглеждат като надиплена коприна...

Публикувано изображение

Редактирано от petinka90 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма нищо по-красиво от изгряващото слънце, а водите да изглеждат като надиплена коприна...

Аааааа, имаааааа, има то, ама най-истинската красота е невидима за очите, трябва сърце за да я усетиш.

Публикувано изображение

За мен случващото се на тази снимка, е точно безброй пъти по-красиво и стойностно от твоя пример.

Първите искрени любовни трепети на тази девойка, са къде къде по-красиво явление.

п.п.

снимката аз я направих.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твоята снимка уважаеми и снимката на "petinka90" нямат нищо общо, което да ги свързва за да казваш, че ти си правият. Там е изразено съвсем друго нещо, а на твоята , тъй наречените от теб "'любовни трепети." Даже ти е написала, че снимката е направена от нейният баща, който в този момент навярно не си е мислил за никакви любовни трепети. Възхищавал се е на изгрева.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твоята снимка уважаеми и снимката на "petinka90" нямат нищо общо, което да ги свързва за да казваш, че ти си правият. Там е изразено съвсем друго нещо, а на твоята , тъй наречените от теб "'любовни трепети." Даже ти е написала, че снимката е направена от нейният баща, който в този момент навярно не си е мислил за никакви любовни трепети. Възхищавал се е на изгрева.

Общото е красотата като възприятие.

Тя се "изхвърли" с претенциозното й твърдение:

Няма нищо по-красиво от...

на български това се разбира като, поставяне на един вид красота като по-висша над всички други останали.

----------------------------------------------------------------

към "petinka90",

не съм писал че на бащати снимката не е хубава и не успорвам способността й да те впечатлява теб.

Пускай си спокойно снимки ( по всички фотографски теми ) без да се "впечатляваш" много много от чуждите мнения.

Има един български сайт за "Забавления с фотография", там яко гласуват за снимки като тази на баща ти.

-------------------------------------------------------------

Ето и едни впечатляващи прически, които съм снимал:

Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и една снимка правена от мен.Кон тегли мотор с кош,а в коша черешово топче!Запазена марка BG.

post-100056-0-26857300-1315217677_thumb.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване