Премини към съдържанието
cocotone

Спомнят ли си някои от вас за Бай Тошо и социализЪма?

210 гласували потребители

1. 1. Какъв беше животът преди "демокрацията" ?

• По-скоро беше хубав
      68
    • По-скоро не беше хубав
      16
    • Всичко беше наред, де и сега да живеехме така
      35
    • Нищо не беше наред !
      37
    • Малък(а) съм и не помня какво е било
      29
    • Абе, защо ме занимавате с глупости ?Каквото било-било.
      24

Препоръчан отговор

преди 8 часа, Meri Meri написа:

...

„Между задника ви и дивана никога няма да прелети долар”!

Това, ако го кажеш на онези с дебелите наследства, дали ще им пука? В смисъл, защо им е да търсят начин да уловят прелитащ долар, след като те имат много други седящи в джобчето им доларчета, които не знаят как да изхарчат... Това, го казвам не за да се заяждам, а за подчертая, че с много работа не се става богат, а гърбат... Човек, ако подходи умно, може да печели подобаващо и докато седи на дивана си...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, darkterminal написа:

с много работа не се става богат, а гърбат.

Абсолютно правилно! Цитата е насочен по-скоро към хронично мрънкащите и недоволни.

преди 26 минути, darkterminal написа:

Човек, ако подходи умно, може да печели подобаващо и докато седи на дивана си...

.... но все нещо е направил, преди да седне. :wink12:

Усмихнат ден! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Meri Meri написа:

...

.... но все нещо е направил, преди да седне. :wink12:

...

Или го е получил отнейде :)

преди 14 минути, Meri Meri написа:

...

Усмихнат ден! 

Лек ден :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, darkterminal написа:

Или го е получил отнейде :)

и получаването е дейност :dollars:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По официални статистически данни у нас всяка година се самоубиват по около 800 души, като е налице тенденция към увеличение.За последните 10 години при управлението на ГЕРБ са се самоубили хиляди хора , имаме и около 60 самозапалвания (за този период в целия останал свят има само едно самозапалване, в Япония).   При бай Тошо подобни събития не бяха в такова количество.  Радиоточката Миро как ще коментира тези гадни работи!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, attj написа:

При бай Тошо подобни събития не бяха в такова количество. 

Ами не са били, същото си е било.
Бабичките си разправяха една на друга кой се е обесил в селото, щото децата са далече в някой град и няма кой да се грижи за него. Слушал съм ги лично много пъти, седнали на пейките пред дворовете и си обменят селски новини. Разправяха си кой е получил удар, кой се е парализирал, кой е на легло и само зева и не може и да говори. 
Самоубийството би трябвало да е гарантирано право в конституцията, защото позволява да се отърве човек от капана на съществуването. Няма нищо срамно в това да се обеси човек, след като нормален живот повече за него няма, заради някоя коварна болест в напреднал стадии на развитие. Или когато не си нужен повече никому, що да се мъчиш като грешен дявол в някое балканско село на старини. Самоубиваш се с достойнство и готово, да се мъчат да живеят другите. Няма такъв който де не умре, всички ще умрем, въпросът е да избереш правилния момент. Че ако го изпуснеш и те набарат ония с белите престилки, насила ще ти пречат да умреш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Белгиеца написа:

...
Самоубийството би трябвало да е гарантирано право в конституцията, защото позволява да се отърве човек от капана на съществуването.

...

Това пък защо? На мен не ми е известен светски закон правещ самоубийството криминално престъпление...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 19.02.2019 г. в 9:04, attj написа:

По официални статистически данни у нас всяка година се самоубиват по около 800 души, като е налице тенденция към увеличение.За последните 10 години при управлението на ГЕРБ са се самоубили хиляди хора , имаме и около 60 самозапалвания (за този период в целия останал свят има само едно самозапалване, в Япония).   При бай Тошо подобни събития не бяха в такова количество.  Радиоточката Миро как ще коментира тези гадни работи!?

Трябва ли на всяка глупост и спекулация да отговарям ?

Радвам се че цениш мнението ми, ето ти малко да се учиш :

https://www.vesti.bg/bulgaria/evrostat-razbi-mita-za-samoubijstvata-v-bylgariia-6069277

Така че има далеч по зле държави, за които не ти е виновен бат ти Бойко :)

Мога да ти пропомня и това за ПТПтата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.