Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

Парламентарни избори 02.04,2023г.


Bubbles

Препоръчан отговор

на 6.03.2023 г. в 12:44, Bubbles написа:

Не съм съгласен, България може да се справи стига българите да са задружни, да работят много за общото благо а не само за собственото и да няма външни "благодетели" които постоянно да си завират големите носове където не им работа.

Много хубаво написано - но за съжаление няма как да стане. За справка многото притчи като "Не е важно на мен да ми е добре - важното е на съседа да му е зле" и т.н. Най фрапиращата фраза за мен беше въпрос от мен - "Как си , доволен ли си от работата си?" - отговор - "Аз се правя , че работя - те се правят , че ми плащат!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

,,Синът ми участва в социален експеримент. В продължение на една седмица трябва да ходи навсякъде с тениска с надпис "Обичам ГЕРБ ПП и ДБ с тях светлото бъдеще ни зове". До момента резултатът е два шамара, един ритник, някой го наплю и го замериха с празна бутилка. Много ми е интересно, какво ще се случи като излезе навън."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Правилно ще яде шамари - да не е слагал герболяците до ПП и ДБ. Да пише герб- дпс- бсп и ще получи в резултат скрити намигвания, и другарски потупвания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, insec написа:

Правилно ще яде шамари - да не е слагал герболяците до ПП и ДБ. Да пише герб- дпс- бсп и ще получи в резултат скрити намигвания, и другарски потупвания.

Ти май не четеш, това е подигравка с да речем почти цялата политическа и вероятно умнокрасива сган, която отделно от всички други изродии, се е самонарекла "елит". Колко народа действително ги обича, след като някой демонстрирал се като привърженик, дори не е нужно да излезе на улицата, ами направо го отнася у дома си, от семейството.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на Филипов за

https://www.youtube.com/@SvobodenGlas

Я да споделя с уважаемите сънародници на какво попаднах тази седмица:

"La démocratie est un concept juridique qui permet d'instaurer une dictature légalisée au nom de l'État de droit"

Та в превод от френски звучи така:

„Демокрацията е юридическа концепция която позволява да бъде наложена/въведена легализирана/узаконена диктатура в името на правовата държава.“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Белгиеца написа:

„Демокрацията е юридическа концепция която позволява да бъде наложена/въведена легализирана/узаконена диктатура в името на правовата държава.“

Това обаче става само ако демокрацията се изроди и нетолерантния заземен в ниското пролетариат от озлобения и оскотял плебс си я поиска. Даже и животните си искат свободата, освен овцете и воловете, които сами си търсят или чакат господяра със сатъра и хомота. В нашите ширини се вижда как най-ниско долу скотуващите скотници веят чужди знамена и искат евразийска прегръдка и цивилизация с модел на управление тип "точим ти сатъра и определяме всичко вместо теб и сме несменяеми ама това е щото то така е най-добре за теб там долу в ниското. Така гарантирано ще си плюскаш и ако не шаваш и не знаеш много много, а оставиш на нас всичко да решаваме за теб, няма да те тормозят евро и сащ джендъри. Нали това най-много те притеснява? В замяна на тази ни свещенна отговорност към теб, ти ще ни сториш дворци, а ние ще ти организираме военни паради и ще те пускаме да се биеш във войни с джендърите и нацистите, ако много зажаднееш за смисъл в живота или просто за зрелища".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Партия Подпирай Парапета

 

 

 

https://fb.watch/jtqCnWKEDH/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, АСПЕКТ написа:

Партия Подпирай Парапета

 

 

 

https://fb.watch/jtqCnWKEDH/

И кво? Момчето явно се изявява в училищно комедийно предаване със скечове. Някой негов съученик явно си е помислил, че ще го комроментира като разпространи записа. А може и самият той да си го е пуснал. Не изглежда лош ПР? Че и ти какво толкова нередно видя тук? Хубаво е да има хора с чувство за хумор. Даже може и без да знаеш да му правиш ПР е момента (явно е, че не му симпатизираш). Според теб тия момчета от темата за възраждане деето ги обсъждахме и се правят или по-скоро си играят на "обективни журналисти", по-голяма сила ли са от Асен Василив в комедийният му скеч тук? Даже ми се стори смешен, свежарски. Родителите и съучениците му от класа добре са се посмяли. Все пак смехът е здравословен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Гражданин написа:

И кво? Момчето явно се изявява в училищно комедийно предаване със скечове. Някой негов съученик явно си е помислил, че ще го комроментира като разпространи записа. А може и самият той да си го е пуснал. Не изглежда лош ПР? Че и ти какво толкова нередно видя тук? Хубаво е да има хора с чувство за хумор. Даже може и без да знаеш да му правиш ПР е момента (явно е, че не му симпатизираш). Според теб тия момчета от темата за възраждане деето ги обсъждахме и се правят или по-скоро си играят на "обективни журналисти", по-голяма сила ли са от Асен Василив в комедийният му скеч тук? Даже ми се стори смешен, свежарски. Родителите и съучениците му от класа добре са се посмяли. Все пак смехът е здравословен. 

 

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

 

Питах те да ми кажеш какво толкова искаш да покажеш с клипа му където е дете 10 - 12 клас. Какво толкова видя в клипа, че да минава за "компромат"? Посланието на клипа, ако има такова, какъв гаф е? Явно нямаш чувство за хумор. По онова време предавания тио "Ку-Ку" или "Клуб НЛО" бяха популярни. После Слави. Сега например е Цитиридис. Какво лошо имаше толкова в скеча, който видя? А тук го предизвикват. Ако го слушаш, кажи ми кое негово изказване ти е направило впечатление да е на прост човек или нещо такова? Просто ми е интересно какво толкова искаш да покажеш. Кой знае какво тук не виждам. Провокират го, мразят го, добре... И какво от това? Тук е жерва щом си изпуска нервите. Теб ако те провокират ще оставиш ли и да те напикаят? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Гражданин написа:

Питах те да ми кажеш какво толкова искаш да покажеш с клипа му където е дете 10 - 12 клас. Какво толкова видя в клипа, че да минава за "компромат"? Посланието на клипа, ако има такова, какъв гаф е? Явно нямаш чувство за хумор. По онова време предавания тио "Ку-Ку" или "Клуб НЛО" бяха популярни. После Слави. Сега например е Цитиридис. Какво лошо имаше толкова в скеча, който видя? А тук го предизвикват. Ако го слушаш, кажи ми кое негово изказване ти е направило впечатление да е на прост човек или нещо такова? Просто ми е интересно какво толкова искаш да покажеш. Кой знае какво тук не виждам. Провокират го, мразят го, добре... И какво от това? Тук е жерва щом си изпуска нервите. Теб ако те провокират ще оставиш ли и да те напикаят? 

От чугун и "възрожденец" логика и мисъл не очаквай.

---------------------------------------------------------------------------------------

glass.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, БаалБек написа:

От чугун и "възрожденец" логика и мисъл не очаквай.

Олеееее Прасчо бил заразен, слагайте маските!😁

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 ч.  ·

 
 
Комунистическият следовател Бойко Рашков е водач на обща листа на ДБ-ПП! 33 години след 10.11.1989!??
И то в Перник!
На мен не ми трябва нищо друго, за да гласувам ПРОТИВ коалицията ДБ-ПП!
П.П. През ноември 1990 пернишките миньори изринаха правителството на Луканов, а Рашков беше следовател, бранещ върхушката на БКП.
Да ви имам и "Промяната"!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато се провеждаше този велик митинг на СДС, на жълтите павета пред мавзолея имаше манифестация на БКП
На него бяха майката на Христо Иванов, бащите на Иво Мирчев и Иво Прокопиев, чичото на Сандов, лелята на Надежда Йорданова...
Охраняваха го копоите от милицията на Бойко Рашков. А женерал Танас беше дежурен прокурор...
Всички те и днес са на жълтите павета... И ви лъжат, че са десница. НЕ са!
Да си знаете като гласувате на втори април!

Може да бъде изображение с един или повече хора, изправени хора, на открито и тълпа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

8 мин  ·

 
 
 
Политиците имат последна седмица за лъжене.
Тази кампания предложи много повече лъгане от обикновеното.
Кирил каза, че сме изпратили на Украйна оръжия за 10 млрд. лева. Корнелия каза, че не сме изпратили и един патрон.
Танас каза, че за нищо на света няма да се коалираме с мафията. Ристю каза, че конституционната коалиция с ДПС и ГЕРБ е готова.
Костя каза, че ще правим референдум за еврото. Левите казаха, че тръгваме към Евразия.
Румен каза, че докато управлява, няма да пращаме пак оръжия за войната.
От всички тези казани неща става ясно, че в неделя са едва първите предсрочни парламентарни избори за тази година.
Стотиците милиони, които харчим годишно за избори, откакто почтените братя саботираха европейското бъдеще на България, са нещо съвсем дребно, особено премерено спрямо пропуснатите възможности.
Скоро ще сме по-задлъжнели от Гърция, а парите от заемите са изхарчени. Като отчет за това стоят ведрите усмивки на меринджеите, които ги туриха по джобовете.
Не става въпрос за затритите пари в културата и образованието, където държавата е раздала милиони за глупости, белезници и шоу с вибратори.
Става въпрос за систематичното крадене, маскирано като ревизия, което тръгна от един забравен герой - Илчовски - и ще свърши когато разберете кой печата безплатните учебници, кой купува безплатната храна в детските градини, кой усвои парите в апетитните обществени поръчки.
Изход скоро няма да има. И ще обедняваме повече. Ще ни лъжат повече. Ще се появят нови ококорени спецове. Ще има още папу за мафиотите.
Ще боли много, ще трае дълго и ще ни върне години назад.
Да си знаете. Пък мислете. Има още седмица, барем го измислите.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

8 мин  ·

 
 
 
Политиците имат последна седмица за лъжене.
Тази кампания предложи много повече лъгане от обикновеното.
Кирил каза, че сме изпратили на Украйна оръжия за 10 млрд. лева. Корнелия каза, че не сме изпратили и един патрон.
Танас каза, че за нищо на света няма да се коалираме с мафията. Ристю каза, че конституционната коалиция с ДПС и ГЕРБ е готова.
Костя каза, че ще правим референдум за еврото. Левите казаха, че тръгваме към Евразия.
Румен каза, че докато управлява, няма да пращаме пак оръжия за войната.
От всички тези казани неща става ясно, че в неделя са едва първите предсрочни парламентарни избори за тази година.
Стотиците милиони, които харчим годишно за избори, откакто почтените братя саботираха европейското бъдеще на България, са нещо съвсем дребно, особено премерено спрямо пропуснатите възможности.
Скоро ще сме по-задлъжнели от Гърция, а парите от заемите са изхарчени. Като отчет за това стоят ведрите усмивки на меринджеите, които ги туриха по джобовете.
Не става въпрос за затритите пари в културата и образованието, където държавата е раздала милиони за глупости, белезници и шоу с вибратори.
Става въпрос за систематичното крадене, маскирано като ревизия, което тръгна от един забравен герой - Илчовски - и ще свърши когато разберете кой печата безплатните учебници, кой купува безплатната храна в детските градини, кой усвои парите в апетитните обществени поръчки.
Изход скоро няма да има. И ще обедняваме повече. Ще ни лъжат повече. Ще се появят нови ококорени спецове. Ще има още папу за мафиотите.
Ще боли много, ще трае дълго и ще ни върне години назад.
Да си знаете. Пък мислете. Има още седмица, барем го измислите.

Казваш при Борисов беше по добре крадяха се бизнеси крадеше се от ЕС крадеше се от обществени поръчки  достатъчни доводи да не гласувам за престъпниците от ГЕРБ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, miro20 написа:

8 мин  ·

 
 
 
Политиците имат последна седмица за лъжене.
Тази кампания предложи много повече лъгане от обикновеното.
Кирил каза, че сме изпратили на Украйна оръжия за 10 млрд. лева. Корнелия каза, че не сме изпратили и един патрон.
Танас каза, че за нищо на света няма да се коалираме с мафията. Ристю каза, че конституционната коалиция с ДПС и ГЕРБ е готова.
Костя каза, че ще правим референдум за еврото. Левите казаха, че тръгваме към Евразия.
Румен каза, че докато управлява, няма да пращаме пак оръжия за войната.
От всички тези казани неща става ясно, че в неделя са едва първите предсрочни парламентарни избори за тази година.
Стотиците милиони, които харчим годишно за избори, откакто почтените братя саботираха европейското бъдеще на България, са нещо съвсем дребно, особено премерено спрямо пропуснатите възможности.
Скоро ще сме по-задлъжнели от Гърция, а парите от заемите са изхарчени. Като отчет за това стоят ведрите усмивки на меринджеите, които ги туриха по джобовете.
Не става въпрос за затритите пари в културата и образованието, където държавата е раздала милиони за глупости, белезници и шоу с вибратори.
Става въпрос за систематичното крадене, маскирано като ревизия, което тръгна от един забравен герой - Илчовски - и ще свърши когато разберете кой печата безплатните учебници, кой купува безплатната храна в детските градини, кой усвои парите в апетитните обществени поръчки.
Изход скоро няма да има. И ще обедняваме повече. Ще ни лъжат повече. Ще се появят нови ококорени спецове. Ще има още папу за мафиотите.
Ще боли много, ще трае дълго и ще ни върне години назад.
Да си знаете. Пък мислете. Има още седмица, барем го измислите.

Мирчо, кажи къде са 20-25% липсващ асфалт строен от Баце. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, attj написа:
Когато се провеждаше този велик митинг на СДС, на жълтите павета пред мавзолея имаше манифестация на БКП
На него бяха майката на Христо Иванов, бащите на Иво Мирчев и Иво Прокопиев, чичото на Сандов, лелята на Надежда Йорданова...
Охраняваха го копоите от милицията на Бойко Рашков. А женерал Танас беше дежурен прокурор...
Всички те и днес са на жълтите павета... И ви лъжат, че са десница. НЕ са!
Да си знаете като гласувате на втори април!

Може да бъде изображение с един или повече хора, изправени хора, на открито и тълпа

Велика е била идеята, но тези които го организираха и проведоха излъгаха жадните за промяна хора.

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Мирчо, кажи къде са 20-25% липсващ асфалт строен от Баце. 

Присмял се хърбел на щърбел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави ново...