Премини към съдържанието
maniata

Проблем с МР3 плейър.

Препоръчан отговор

паметта на мп3-то ми се раздели на 2. 38мб и 79 мб . как да я сабера ? sad.gif

help

Давай по-точни заглавия на темите си.

Благодаря.

.:ostavime:.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами пробвай да я форматираш с Partition magic може и да стане

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами пробвай да я форматираш с Partition magic може и да стане

нестава Partition magic не разпознава USB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
никой ли незнае как да го оправя ?

Meн не ме брой за знаещ.Аз преди да си легна правя две писти от "колумбийския тебешир" и докато ме чалне поглеждам кой каква мъка го налегнала.Днес например изживях следното приключение.Имам Axon 2 GB MP3 USB Player на основата на Sigmatel.Месеци не бях го пускал и реших днес да го погледна.Ръчкам здраво и никифоров.Викам си, хайде три дена поливах царевицата, за да изкарам няколко талера за чайна джаджата и тя да вземе да гушне букета, и да надене дървения балтон.Идеше ми да скачам трупешката върху него.Отивам на другата барака и там чета разни некролози.По едно време се сетих, че наскоро инсталирах Nokia PC Suite.Tя изпляскала свой драйвер на USB портовете.Издръгнах я и MP3-ката възкръсна.Утре отново вместо банани ще си слагам слушалки в ушите, за да не слушам гражданите по улицата.

maniata, погледни само какво си написал.Ни ОС, ни драйвери, какво реве джама, как го разцепи, в USB1.1 или USB2.0 ли го пъхаш? Това дето го наричаш "МР3" какъв модел е? Alibaba? Бъди повествователен като Йордан Йовков в разказа си "Борба до смърт".Екстрасенсите в този форум още са на море.

Хайде и умната

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

crown ! usb 2.0 ! 128mb

ос win xp sp2, нз как се разцепи ся е на 38 и ми показва че има 79 unallocated . като го форматна ми форматира само 38-те мб и това е много зле :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.