Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Информация за DotA (War Craft III) aLL versions

Препоръчан отговор

тряабва ми някакъв сайт кадето е обяснено повече как да развивам героите има ли такъв не че съм ДОТА НООБ ама искам да стана ПРО biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif затва ако знаете нешто пишете тук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както се казва: Ask Google. Има стотици сайтове, където хората са написали ръководства. Ще се учудиш колко резултата ще ти изкара, след като напишеш "Dota guides". Айде успех и стига с тоя мързел да чакате всичко наготово ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Както се казва: Ask Google. Има стотици сайтове, където хората са написали ръководства. Ще се учудиш колко резултата ще ти изкара, след като напишеш "Dota guides". Айде успех и стига с тоя мързел да чакате всичко наготово :down:

мерси ся щте пробвам ама аз одеве бях писала кво ли не и се не ми излизаше ништо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване