Премини към съдържанието
ole_ole

Имам един въпрос за Web page marker

Препоръчан отговор

Здравейте :headphones: .Искам да ви питам как мога да направя Мениу с web page marker,и когато щракнат да им излиза примерно някоя онлайн игра в моя сайт ? Как става това? sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква по-точно онлайн игра?

Ако е някоя от рода на булфет, хановете ще стане трудно, но пак е възможно.

Иначе, ако е някоя флаш игричка правиш нова страница и добавяш флаш анимацията в нея.

Слагаш един бутон back (може да си помогнеш с джава скрипт, да се улесниш).

След това в менюто добавяш линк към страницата в която е флаш игричката (в случая онлайн играта)

Надявам се да съм те разбрал правилно :headphones:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Каква по-точно онлайн игра?

Ако е някоя от рода на булфет, хановете ще стане трудно, но пак е възможно.

Иначе, ако е някоя флаш игричка правиш нова страница и добавяш флаш анимацията в нея.

Слагаш един бутон back (може да си помогнеш с джава скрипт, да се улесниш).

След това в менюто добавяш линк към страницата в която е флаш игричката (в случая онлайн играта)

Надявам се да съм те разбрал правилно :wors:

Значи аз ще ти дам пример ето ти един сайт http://kalata23.hit.bg/ ето нещо такова натисни некаде примерно Лове Метер и това искам да те питам как го е качил ? защото не разбрах нищо от това дето ми каза sad.gif .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Kaчил го е по начина който ти казах.

Изтеглил си е флаш анимацииката, след това я е качил на нова страница и от главната страница в менюто е дал линк към страницата където е анимацииката.

Просто отваряш нова страница в уеб пейдж мейкъра (File > New Page)

След това там нагласяш си фон, ала бала, каквото искаш разкрасяваш и добавяш флаш анимацииката, която си и изтеглил (за да теглиш анимациики ти трябва специални програмки(ако си с опера няма да можеш да я изтеглиш, с модзила мисля, че може ако запазиш цялата страница, за интернет екслорер незнам)

Та записваш флашчето и го слагаш в уеб пейдж мейкър (Inster > Flash Animation мисля, че беше.Ако няма такова провери в Insert > HTML > Flash Animation)

След това запазваш страницата, качваш я на хостинга където ти е сайта след това си оправяш страницата където ти е менюто алла бала.

И там например в един от бутона пишеш "Game" и добавяш хиперлинк към страницата с флаша, която качи преди малко.

Дано си разбрал :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи виж примерно този сайт http://kalata23.hit.bg/ . Виж как му е менюто . Натисни примерно на лове метер и виж . Искам да те питам това как става защото не мога да разбера какво ми обесни ????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да мерси разбрах и сори че писах по два пъти :wors: .Искам да те питам как мога да вкарам сайта си в гоогле търсачката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Да мерси разбрах и сори че писах по два пъти :wors: .Искам да те питам как мога да вкарам сайта си в гоогле търсачката?

http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl

За други търсачки виж: http://addurl.start.bg rabbit2.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми не стана пак sad.gif ! не разбрах как да копи тая страница като саве другата с текс за мен като я сеив тя е с име индех пак като я копи и пасте в папката на сайта ша иска да я замести и другото не разбрах от де 6те разбера как е линка на страницата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми ще разбереш за линка на страницата като я качиш на хостинга ти.

След това копираш линка от браузъра ти (повечето да не кажа всички има такава опция) и ето ти линка.

А за добавяне в гугъл, чудно ми е да не става никога не съм го използвал, но причина да не става поне аз не виждам.

А така като гледам май ти трябва да четеш нещо като начални стъпки за уеб пейдж мейкър.

Виж търсачката на форума, май имаше линкове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се ли опиташ да си помогнеш сам, никой няма да може да ти помогне. Има доста теми за уеб дизайн.

И май трябва на БГ да пишеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори обаче ми се развали кирилицата . Обаче аз искам да стане така значи саита ми е soer.data.bg и когато щракнат примерно на галерията линка да е soer.data.bg/gallery/. Ето това те питам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сори обаче ми се развали кирилицата . Обаче аз искам да стане така значи саита ми е soer.data.bg и когато щракнат примерно на галерията линка да е soer.data.bg/gallery/. Ето това те питам

Ами никога не съм се заниамвал с дейта.бг, но като се логнеш там където може да качваш файлове, създаваш нова папка влизаш в папката и там качваш файловете за галерията и ще стане http://site.data.bg/gallery/index.html (примерно)

Също така може да направиш папка и през ФТП Клиент (до колкото знам дейтата предлагаха фтп достъп)

Та правиш папка през клиента и ъплоудваш.

Така дори ще стане по-бърз (за фтп клиента става въпрос) :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.