Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Fifa

Всичко за Биг Брадър 3

Препоръчан отговор

Не е истина какви образи са събрали БигБрадър този път :bedtime2: добре се посмях снощи,а още колко ще се смеем тепърва предстои да разберем.Панайот ми прилича малко на Радо от ББ2.Нали се сещате"Соня,сладкишче,обичам те" laugh.gif А леля Виолета ще ги разбие голямо лице е тази жена.Заедно с г-н"Ще ви плющ...." веднага влязода в ритъм. ;)

Ще гледаме и ще видим,но имам усещането,че този път наистина ББ ще е интересен ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реклама на проституция,хомосексуализъм,транссексуалност,налудничавост !

Бременна странница вътре,в нарушение на ЗАКОНА ЗА ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО :

Чл. 3. Закрилата на детето се основава на следните принципи:

2. отглеждане на детето в семейна среда;

7. временен характер на ограничителните мерки;

Един вид-това са българите !

Няма ! Не желая да гледам такова нещо ! :):)

Сигурен съм,че всичко ще завърши с огромен скандал,намеса първо на охраната на т.н. шоу,а по-натам и на правозащитните органи !

Гнусотия ! angry.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Toзи път са събрали все образи в Big Brother 3. От всички който са в къщата симпатизирам на Панаьот (имам над 30 сбивания) и на Павката (вали гърми Павката пак ПЛЮЩИ)(Питат ме колко ми е голям ? Отговор : Кацат 13 връбчета на него и 14-то само с едното краче а другото му се клатушка) :):):);):):)cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се възмущавам на всичко и всички, гледам и други тука така. Хубаво е, че все още се впечатляваме негативно от простащината на някои хора.

Иначе ще гледам известно време, поне докато видя Сървайвъра що за нещо ще е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз се възмущавам на всичко и всички, гледам и други тука така. Хубаво е, че все още се впечатляваме негативно от простащината на някои хора.

Иначе ще гледам известно време, поне докато видя Сървайвъра що за нещо ще е.

Различни хора различни интереси.Както знаеш за всеки влак си има пътници така и всеки си има различно мнение.По-добре шоу да става от колкото да умреш от скука.Поне с тези хора ще става шоуто и ще се забавляват голяма част от аудиторията която ги гледа.Ако няма такива хора като баба Вили , Панаьот , Павката и Мариола просто няма да е интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Различни хора различни интереси.Както знаеш за всеки влак си има пътници така и всеки си има различно мнение.По-добре шоу да става от колкото да умреш от скука.Поне с тези хора ще става шоуто и ще се забавляват голяма част от аудиторията която ги гледа.Ако няма такива хора като баба Вили , Панаьот , Павката и Мариола просто няма да е интересно.

Зависи какво разбираш под шоу - на мен не ми е особено забавно жена на 60 години да върти гьобеци, някой да ми развива теории за "Плющенето", а трети да обяснява колко е добър в оралната любов ... мерси, простотия около мен - колкото искам, само това ми липсва , и от екрана да се лее по 24 часа в денонощието :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Зависи какво разбираш под шоу - на мен не ми е особено забавно жена на 60 години да върти гьобеци, някой да ми развива теории за "Плющенето", а трети да обяснява колко е добър в оралната любов ... мерси, простотия около мен - колкото искам, само това ми липсва , и от екрана да се лее по 24 часа в денонощието ;)

След като си свикнала с толкова много простотия около теб , така поне няма да ти прави впечатление тяхната

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
След като си свикнала с толкова много простотия около теб , така поне няма да ти прави впечатление тяхната

Изобщо не ми прави впечатление, но се чудя защо толкова простотията се бърка с шоуто ;):ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шоу? За мен това не е шоу. Не ми харесва. Не искам да гледам скандали, провокации, интриги, простащини... И само като си помисля, че се харесва от толкова много хора...

Не гледах предишните части и тази няма да гледам! Достатъчно ми е това че в следващите месеци само за това ще слушам и чета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При тази компания в къщата май ще трябва на екрана да има червена точка с числото 18 вътре angry.gif .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т'ва ''шоу'' е пълна глупост! Не знам по какви критерии са ги подбрали участниците, но никой не ми е поне малко симпатичен. Все едно са търсили колкото се може по-изпаднали хора. И ми разправят, че оная лигла приличала на Анджелина (ако отслабне с 20 килограма може и да заприлича). Някакъв пич с фешън прическа и кофти дрешки се прави на плейбой, а каката с телефон за 4000 и самочувствие до небето изобщо не трябва да е там. Поне съм спокоен, че има кой да ги изплющи. :) Последния симпатяга няма смисъл да го коментирам.

И като се замисля, че някой от горепосочените има шанса да вземе сериозна сума пари... :)

Редактирано от bozko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И като се замисля, че някой от горепосочените има шанса да вземе сериозна сума пари...

какво ще взмеат ... накрая ще трябва да плащат те на ББ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
какво ще взмеат ... накрая ще трябва да плащат те на ББ

Съгласен съм с теб.За всяка грешка по 5 000 лева.Още първия ден са с 20 000 лева в минус.А остават още 76 дена

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Успокойте се - победителя няма да вземе под 250.000 лева! защо изпускате момента с джакпотите които могат да спечелят в някоя игра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Съгласен съм с теб.За всяка грешка по 5 000 лева.Още първия ден са с 20 000 лева в минус.А остават още 76 дена

Всъщност с 50 000 доколкото разбрах...

А тия близначки всъщност са тризначки - Вяра, Надежда и Любов....хмммммм Лошият бай брадър определено прави кви ли не трикчета, за да бъде интересен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В крайна сметка наказанието е 5 000 ;)

А иначе супер много ме възмущава бабето от Брусарци просто трябва някой да и каже, че годинките не могат да се върнат o.O

Иначе очаквам Тодор да спечели наградата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено се чудят какви да ги заплетат, че да се задържат хората пред тв-тата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те вече са ги заплели. Такъв отбор са избрали че скоро тази тяхна простотия ще бъде смятана за нещо нормално sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пацо е абсолютен Гацо Бацо , ама е пичага ....

Бабето ми пълни душата

А пък Палома .... ми тя к***чка се оказа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С всеки сезон на Биг Брадър учстниците стават все по-зле. Не знам тези хора толкова ли са изпаднали или само се правят на такива... Много от тях според мен играят роля, но рано или късно ще видим какви са в действителност. Не мога да кажа кои са най-свестните, може би Ева отчасти... А за тризначките и аз знам че са 3 - една приятелка ги познава и казва че ходят нон-стоп еднакви като 3 капки вода... Супер много ме дразни "плейбоят" от Гълъбово, дето се мисли за голямата работа и най-модерния в своя малък град, ама всъщност си е точно селска пръчка...

А баба Виолета просто...според мен е женския вариант на Митьо Пищова :P Да си се вземат двамата, че са си лика прилика biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам по какъв критерий са подбрани участниците, но няма нито един който да е интересен като личност.

Май ще гледаме дребни интриги и сълзиви драми.

Май това търсим????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...