Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Имам следния проблем дъното ми е Asus A8N-Sli Deluxe преинсталирах си windows-са слагам си всички драйвери без проблем само този на звука не иска да се инсталира както трябва.Искам да си инсталирам този драйвер Realtec ALC850 Driver но се инсталира някакъв си Nvidia audio driver преди се инстлваше без проблем.Някой ако е имал такъв проблем нека сподели как го е отстранил или не може.Благодаря ви предварително.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам следния проблем дъното ми е Asus A8N-Sli Deluxe преинсталирах си windows-са слагам си всички драйвери без проблем само този на звука не иска да се инсталира както трябва.Искам да си инсталирам този драйвер Realtec ALC850 Driver но се инсталира някакъв си Nvidia audio driver преди се инстлваше без проблем.Някой ако е имал такъв проблем нека сподели как го е отстранил или не може.Благодаря ви предварително.

Драйвера от къде го инсталираш... от диска или си го дръпна от интернет.... от сайта на nVidia или от Realtek?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен всичко е наред.

Явно имаш вградена nVidia звукова карта, ползваща чип Realtec ALC850.

И аз съм с подобна, само че с Realtec ALC650 и се разпознава като nVidia nForce Audio cool.gif

Редактирано от myd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей!

Името на драйвера е REALTEK и не знам този драйвер, за което говориш откъде си го взел и инсталирал. По-добре прочети Realtek AC97 Audio Driver 3.92 на този сайт. Realtek AC97 Аудио Драйвер поддържа чипсет от ALC101 до ALC880.

Добавям: Дъно ASUS A8N-SLI Deluxe има аудио:

Realtek ALC850, 8-channel CODEC

Audio Sensing and Enumeration Technology

Coaxial/Optical S/PDIF out ports on back I/O

Според мен няма причина да не пробваш Realtek AC97 Audio Driver 3.92.

Редактирано от linka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Just a moment.........Ей сега ще ти реша проблема…..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://support.asus.com/download/download....8N-SLI%20Deluxe

Ей от тук си избери взависимост от ОС която ползваш. Дано помегне!

Успех!

ПП: Deluxe серията на Asus е върха. Страхотно дъно.

Ако разполага само с 1 вградена звукова карта, няма никакъв проблем cool.gif

„Имам един проблем....” как трябва да го тълкувам?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реших си проблема просто трябваше да го инсталирам ръчно а не да пускам тъпия windows сам да си го търси. Благодаря на отзовалите се.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване