Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нелицензирани програми и триене на постове

Препоръчан отговор

След като не мога да намеря подходящо място връзка с вашата "велика" търсачка, която би трябвало да разпознава едва ли не мислите ви, ще напиша следното:

1. Вчера написах ето тук забележка и възражение за публикувана тема, която е в разрез с правилата на вашия форум, както следва:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Естествено все още няма никаква реакция. Не съм и очаквал и не съм правил експеримент в случая. Все още съществува съобщението в темата с номер 9, където са дадени торенти и препратки към нелицензирана версия на Adobe Audition. Програмата е платена: 349 USD (щатски долара) и не мога да разбера бездействието на Wankata, sokoban, chichomitko, Night_Raven, stanley56, които са модератори във форум "Операционни системи". Явно няма проблем по форумите съвсем явно да се дават препратки към нелицензиран софтуер. Темата е прегледана от доста потребители и "модератори", които забелязах, докато писах там. Нямам никакво намерение да "докладвам", защото вече няма смисъл. По целия форум на www.kaldata.com е пълно с подобни препратки към нелицензирани мултимедийни продукти, електронни издания на книги, софтуер и какво ли още не...

2. Днес отворих тема "Opera 9.02 Build 8584 RC1" в "нови програми. Около 10 минути по-късно излезе и на заглавната страница същото. Само дето темата ми е затрита. Явно сте и мнителни...

Пожелавам ви успех, все пак!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
След като не мога да намеря подходящо място връзка с вашата "велика" търсачка, която би трябвало да разпознава едва ли не мислите ви, ще напиша следното:

1. Вчера написах ето тук забележка и възражение за публикувана тема, която е в разрез с правилата на вашия форум, както следва:

Естествено все още няма никаква реакция. Не съм и очаквал и не съм правил експеримент в случая. Все още съществува съобщението в темата с номер 9, където са дадени торенти и препратки към нелицензирана версия на Adobe Audition. Програмата е платена: 349 USD (щатски долара) и не мога да разбера бездействието на Wankata, sokoban, chichomitko, Night_Raven, stanley56, които са модератори във форум "Операционни системи". Явно няма проблем по форумите съвсем явно да се дават препратки към нелицензиран софтуер. Темата е прегледана от доста потребители и "модератори", които забелязах, докато писах там. Нямам никакво намерение да "докладвам", защото вече няма смисъл. По целия форум на www.kaldata.com е пълно с подобни препратки към нелицензирани мултимедийни продукти, електронни издания на книги, софтуер и какво ли още не...

Пожелавам ви успех, все пак!

Програмата няма как да стане незаконна, преди да е изтеглена! Лицензирането е персонално задължение. Който тегли програмата да си я лицензира. Който дава линки, казва как да се добереш до ресурс, а не как да го откраднеш! Разлика има! Пример за незаконна програма е генератор за кредитни карти или програма, която да разбива криптирани ресурси (и двете противоречат със законодателството на някои страни - за незаконни програми според българското законодателство те оставям да провеш сам - май не е дефинирано такова понятие).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Линковете са изтрити, ще говоря с потребителя, който ги е пуснал.

За твоята тема - аз я изтрих. Извинявам се! Стори ми се, че е пусната след като е пусната на главната страница.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Линковете са изтрити, ще говоря с потребителя, който ги е пуснал.

За твоята тема - аз я изтрих. Извинявам се! Стори ми се, че е пусната след като е пусната на главната страница.

Няма проблем по същество с въпросите ми, благодаря ти. Можеш да изтриеш и тази тема, ако другите участници не възразяват.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма проблем по същество с въпросите ми, благодаря ти. Можеш да изтриеш и тази тема, ако другите участници не възразяват.

И следващия път използвай функцията "Докладвай" а не пиши в темата ... мислиш ли, че четем задълбочено всеки пост ? Четем докладите които получаваме. Ако сметнеш нещо за нередно натисни бутона "Докладвай" под поста, а не създавай тема за това.

Гледам и Правилата си се постарал(а) да прочетеш и цитираш умело точката за незаконния софтуер, но си пропуснал(а) една друга точка на която аз ще наблегна:

2.19 Всякакви теми коментиращи публично действията на модераторите отностно затваряне, триене, местене и редакция на теми без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване