Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Prey - проблем с видеото

Препоръчан отговор

Абе приятели нещо се зарибих по шуутърчето PREY обаче имам едо малко проблемче-като почна да го играя след 5-10мин ме изхвърля.пише ми нещ0 VPU RECOVER май error-send или don't send.понякога се оправя понякога не но винаги резолюцията на дисплея ми е разбъкана или пък понякога като се оправи и играта е на малко екранче.предполагам че е нещо във видеото ми ама не знам все пак ми добър компа.. 3Gh+, 1536mb,АТRADEON 9600 и т.н. сигурно е нещо от видео настройките на играта но все пак реших да попитам преди да пробвам.аиде ако можете да помогнете пишете

Редактирано от endorion.vankata (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с 6600, и ми правеше така, по стечение на обстоятелствата обаче се наложи да си преинталирам windows-a, след това пробвах и си вървеше. Не съм 100% сигурен, че е от това, но пробвай.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз за пръв път имам подобен проблем и затова реших да ви питам тук...не вярвам да е проблем с видеото но просто не исках да създавам нова тема.

Значи качих си пълната версия на играта ... и когато я стартирам ми излиза черен екран и се чува само звук...също мога да натискам бутоните защото виста (с която съм в момента - 5728) има тази опция като натиснеш Alt+Tab да ти излиза нещо като екранче и се вижда! А също и мога да видя менюто като превключа няколко пъти но при едно кликване с мишката пак изчезва!!!

Ако някой има решение на този проблем, моля нека сподели...

Благодаря предварително и се извинявам за малко разбърканото обяснение :down:

Редактирано от D3v1lScr3aM (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих го ... било от TV OUT - а... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз за пръв път имам подобен проблем и затова реших да ви питам тук...не вярвам да е проблем с видеото но просто не исках да създавам нова тема.

Значи качих си пълната версия на играта ... и когато я стартирам ми излиза черен екран и се чува само звук...също мога да натискам бутоните защото виста (с която съм в момента - 5728) има тази опция като натиснеш Alt+Tab да ти излиза нещо като екранче и се вижда! А също и мога да видя менюто като превключа няколко пъти но при едно кликване с мишката пак изчезва!!!

Ако някой има решение на този проблем, моля нека сподели...

Благодаря предварително и се извинявам за малко разбърканото обяснение :P

Оправих го ... било от TV OUT - а... :hush:

3 часа и 28 минути между търсенето на помощ тук и справянето сам с проблема - имаш личните ми комплименти ;) ! Между другото, как го забеляза - като видя менюто на Prey на телевизора си ли ohmy.gif:) ?! Или не си включил реално друг монитор, а просто настройките са били сбъркани?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване