Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гости aniiv

Всичко за шоуто "Сървайвър"

29 гласували потребители

1. 1. Кого считате за фаворит в играта ?

• Георги Кехайов
      10
    • Джулиета Окот
      0
    • Ива Пранджева
      2
    • Кирил Харалампиев
      12
    • Любен Иванов
      2
    • Людмила (Мики) Димитрова
      0
    • Людмила (Голямата) Иванова
      0
    • Маргарита Амиджинова
      2
    • Христина Русева
      1

Препоръчан отговор

Людмила победи Любо в дяволски трудна игра - това висене "на косъм" съвсем изчерпа и без това оскъдните силици на Любо, дори в миг помислих, че падна, защото му призля. Но той бе доволен, че е загубил в честна битка, а не чрез гласуване. Хареса ми и последното му изречение: "Аз не спечелих Сървайвър, но спечелих от Сървайвър", мисля че мнозина участници и от предишните издания биха се подписали по тия думи.Ива е на финал, при това съвсем заслужено - едва ли някой би отрекъл това. Спечели най-много състезания, бори се по своему и тактически, но сега е вече само зрител и чака присъдата на журито.

Още двама ще ѝ станат конкуренти в неделя, доколкото разбрах от анонса, 1 от състезанието и 1 на самия съвет, където пак ще има игра за подреждане или нещо такова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ме е яд, че Ива е на финал, но не оспорвам, че е силен играч и че си го е заслужила. Яд ме и за Любо, но само като видях каква е играта, ми стана ясно, че именно той ще отпадне.

Иначе на почти 100% съм убедена, че няма Ива да е победителят, но ще видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз тотално не харесвам Ива..толкова изкуствена е.. голяма лицемерка.. Надявам се и другите да си поддържат мнението и да не гласуват за нея..Вярно, че с честна игра не можеш да стигнеш до края..но все пак...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...В неделя ще видим обаче как ще се представи моят фаворит :eek:

Ами финалист е, заедно с Ива и Людмила. Утре 8 човека ще ги съдят, всеки по своему...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:nono: Жоро ?!

Егати финала !

Това пък ако съм го очаквала, да не ми е ника shefkata :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами финалист е, заедно с Ива и Людмила. Утре 8 човека ще ги съдят, всеки по своему...

A ? :speak:

Ухаааа :eek: Знаех си аз, че няма да ме изложи пичът :)

Каква беше играта и кого победи ?

Със сигурност трябва да е била някаква за контрентрация - нещо без много сила, бягане, тичане и т.н. , защото в такива игри той е гола вода.

Трябва да е било нещо за мислене или да седиш неподвижен ?

p.s. гледам още някой е гласувал за него в анкетата ни - до днес си беше там само моят глас :nono: шефке -ти ли бре, пиле юбаво ? :lol6:

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Играта беше с Меги и Киро - тримата.

Държаха едни дървени трупчета, които са съединени и върху тях имаше метално топче. Участниците, трябваше да балансират и да задържат топчето, върху дървената повърхност. Първа отпадна Меги, след това и Киро. Твоя любимец, док каза, че се е 'слял с Дзен' или нещо подобно беше, не го запомних точно.

Уреда, който държаха, наподобяваше точилка. И на средата и топчето...

Picture%20538.jpg

шефке -ти ли бре, пиле юбаво ?

тцъъъъ....

Редактирано от shefkata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...Твоя любимец, док каза, че се е 'слял с Дзен' или нещо подобно беше, не го запомних точно...

С Дао. Момъкът явно е фен на далекоизточните учения, чел е и не е забравил прочетеното.

Маргарита рухна още в началото, тя бе съвсем на ръба на силиците си, та дори и оттатък. На Киро не му издържаха нервите, та реши да се поогледа как "върви" балансирането при конкуренцията и секунди след това топчето падна, Жорката не мръдна, седеше като изтукан и гледаше само топчето.

Довечера в 20 часа е финалът, доста догадки възникват - 8 гласа за трима финалисти. В един вариант - 3:3:2, са възможни и дузпи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мене лично сървайвър ми харесва. Обаче преди финала те могат на място да променят правилата стига да им оттърва!!!

:) :) :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
С Дао.

Вярно, че така беше. Благодаря за поправката.

Ох, вариантите са много сега. Възможни са и дузпи въпреки, че малко се съмнявам.

Ако Жоро спечели, ще се откажа със закон от това предаване. Колкото и грубо да прозвучи - той далеч не е достоен да бъде новият Сървайвър. На фона на Мартинов, Костадинов, на Киро, та дори и на Нели, Жоро е смешник.

И колкото и да не ви се иска да го признаете, Сървайвърът в този случай е Ива. Както каза Ники Мартинов в едно от студиата, "за разлика от една друга шампионка, която участва преди това, Ива се бори и побеждава"

Ако не изберат нея, ще е поредното доказателство за това, колко озлобени сме ние хората и колко далечна ни е прошката.

За пореден път ще си лепнем етикета "малки човечета"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

адски правилно

По всичко обаче личи, че за Ива няма да има кой знае колко гласа. Това че победи в най-много игри, направи най-добрите ходове и доказа, че е истински активен сървайвър няма да има значение за дребните настъпани душички, които не могат да преглътнат че са вън от играта и които са много далече от идеята на самата игра - Сървайвър. За всички върви най-лесното оправдание - била предалка. Но снощи Жоро Дюнера успя да закопае Киро, който имаше най-много претенции към Ива - като припомни нещо което и аз бях забравил - В началото Жоро Дюнера правеше коалиция и тогава Киро каза че е с тях, дори всички са се заклели че ще са заедно, след което Киро ги предаде, като сега оправданието му беше - ама той Жоро е лош човек, казах че съм вътре за да си спася кожата, ми Кирчо нали си много честен бе пич? що не му го каза че е гаден в очите и че няма да влизаш в коалицията му, ама той си спасявал кожата, еми и Ива си спасяваше кожата.

Чудя се откъде ги изровиха тези средновековни рицари на честта - Люби и Киро, поне да имаха малко повече мозък в главата....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Почти съм сигурна, че мъжете ще гласуват за Жоро. Но съм и почти сигурна, че Ива няма да е победителят. А най се изкефих, че Ива се ядоса, че Жоро стана един от финалистите. Май ми се струва, че мобе Мики да спечели, но винаги може да има изненади ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщтност във форума на Сървайвър е излязла новината, че Жоро е сигурният победител.

Какво да кажеа, след такова нещо. Щом Сървайвър може да стане човек, който се отказва от игри, докъде я докарахме ?!

Наранената гордост и честолюбие на журито, за пореден път ще докажат, колко злоба са насъбрали в себе си. Е, има защо - нали не те ще се борят за 250 000 лв. Пък после, не парите били важни, а морала. Хаха, смешници !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен също ме дразнеше факта, че не проявяваше никаква заинтригованост към играта, но поне това се промени малко от малко накрая. Вероятно това е била стратегията му, която се оказа успешна.

Ще го запомня с неговото "успех в живота" ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че Жоро ще има поне 3 сигурни, доколкото изобщо има нещо сигурно в тази игра, гласа - на Любо, Киро и Крика. За повече (Златина, Джулиета) - не знам, но с 3 гласа Жоро отива най-малкото на дузпи. Голямата Людмила може да се сети за първоначалното разпределение на участниците и тогава Жоро печели от раз. Възможно е победата му да е и по-убедителна.

Ще ми е неприятно, ако Ива спечели, но не ще и съмнение, че тя бе най-подготвена физически за тази игра и тя си е нейна по тая линия, пък макар и с цяла планина кусури. Само дето не винаги въпросът опира до физика, вече 4 сезона непрекъснато ни повтарят, че тая игра се печели от най-приспособимия участник.

Не смятам, че Людмила ще получи гласове, оценявам я за не по-малко безлична от Жоро, ако и че те двамата спечелиха практически най-важните битки, в които Ива не участваше.

Та в тоя малко объркан ред на мисли, и изхождайки от чисто състезателната страна на играта, в избора между тримата възможни кандидата бих оценил Ива като победител, макар че това не е особено вероятно и предполагам, че парите ще заминат за Добринище.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Страхотна" тройка финалисти. Това е комбинацията, при която Ива има шансове да получи гласове.

На мен лично, тя ми беше фаворит, но след като започна да се прави на хитра, още при изгонването на Туджаров, ми стана неприятна. Никой не може да отрече, че е силен състезател, все пак е професионален спортист, но за мен си е "тъпо парче" (това са нейни думи). (Edit: Използвах този неприятни думи, защото ме е яд, че играейки по такъв начин, сама се прецака. А можеше да е един от най-достойните финалисти).

Който иска може да ме нарече "дребна душица", но не мисля, че тя заслужава да спечели. Агонцев каза, че достойните не печелят Survivor. За предишните сезони не мисля, че това важи, но за този сезон съм склонен да се съглася с тези думи. Поне аз не виждам нито един, който напълно заслужено да спечели. Утешение ми е фактът, че и този сезон имаше участници, които, макар и да не спечелиха, се представиха достойно.

На финала остава да стискам палци за Жоро, защото ми се струва, че той е "най-малкото зло".

ПП.

Ами, честито на Жоро. :clap:

А на другите двама финалисти: "Успех в живота".

Редактирано от trosho (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ви е честит победителя !

Жална ти майка, Българио, заслужаваш си да ти кажат само 'Успех в живота !' Нищо друго.

Това не е Сървайвър, а пълен цирк - ужас !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми кво пък - може да е простичко момчето, ама поне не е злобар като тия двете... Не влизаше в конфликти, никой не го приемаше насериозно, и това в крайна сметка му донесе победата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми кво пък - може да е простичко момчето, ама поне не е злобар като тия двете... Не влизаше в конфликти, никой не го приемаше насериозно, и това в крайна сметка му донесе победата.

Абе хора,вие като ги използвате тия думи, четете ли се после, кво пишете за отговор. Кой не е злобар ? Крикчето, дето пред финала отиде да пишка ли ? Или Джуси, дето е идеалистка, ама не съвсем ? Или Любчо, дето мама го моли за снаха, пък той не иска и не иска...ама нали е рицар. И може да си позволи да не мисли за пари на тия години, ми да е идеалист. Застреля ме. Такъв мамин син, не ща да го видя. Това не е мъж. Жалми е за бъдещата му жена.

Евала на жените, които оплюх - признавам си, на Златина и Хриси - евала ! Те, макар и обидени, си признаха истината и това им прави чест !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм много разочарован, въпреки че всичко беше ясно все пак по време на финалния съвет имах пак надежда че не всичко е загубено, но много жалко....

Изключително прав беше треньорът мисля на Ива за Киро и Любо

Двама мухльовци, мъже-плюнки ореваха целия сезон с тая дадена дума, а ревът им е рев от некадърност, защо не се хванаха двамата Любо и Киро да изхвърлят всички останали, ами предпочетоха да го играят многострадални геновеви което май е много типично за голяма част от българите, намираш си виновен и почваш да го плюеш, така каквото и да направиш ти си имаш виновник и оправдание... Тея двамата са най-жалките - средновековни рицари на честта без особено много мозък, типични дон-кихотовци... :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И само да вметна две неща. Първо - на Крика, хич не му отиваше на мъжкарството, да се репчи на треньора на Ива / на годините и спортната натура, не отиваше /. Видяхме я и неговата, дума хахах

И второ, Ива имаше подкрепата за втори път на 'човека Сървайвър' - Мартинов. Това е отявлено признание !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жорето...

Ееее ! Ма не сте искали да видите...

Нали и той имаше клетви към Минданао ? Имаше ли ? Питам ?

Защо сложи черен амулет на Людмила ?

Той ли, никой не предаде ? И той ли си спази думата ?

Я си прегледайте епизодите пак и по внимателно.

Пък ще си пишем пак по въпроса :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...