Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

algor

Хайде честито ни членство в ЕС!

Препоръчан отговор

Хайде "честито". Шоуто тепърва предстои.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито! Европесимистите ако помълчат следващите 4-5 години ще разберат защо е толкова важно да сме там. Темата не е за спорове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъкмо да млъкнат медиите с тоз ЕС, че ми писна да слушам само за отлагане на членства и предпазни клаузи biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТО!

Честито и на Европата - най-после ги присъединихме към нас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе той Пазарджик си е в Европа от сума ти време. За останалата част от Бг нямам представа как стоят нещата. Тук си ромите ни са евроинтегрирани и всичко!

хихи, Айде дано след някоя годинка си купя кола без мито от Германия, че съм си харесал едно Golf-че.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой,който живее в ЕС(Инфинити,Ipa,iovi) да ни приветства с "Добре дошли"

Честито и от мен! На песимистите: вие да нямате връзка с отвъдното, че знаете какво ще бъде? Ще стане по-зле за некадърните, глупавите и най-вече за мързеливите, защото няма да има кой да ги носи на ръце, както е било до преди няколко години. Ще мачкат само тези, които така и така са смачкани вече. За поляци и унгарци да не би да стана по-зле? Не съм чул някой да се оплаква, а като ги гледам като дойдат тук за коли как товарят, без да гледат цената, все едно купуват чушки от супера, съм на друго мение. Типична българска черта е да бъдем на всичко опозиция, но ще ви дам един прост пример от миналото - Источна и Западна Германия. Стартират след втората световна от едно ниво - сравнени със земята. 50 години по-късно - от едната страна на стената се произвеждат Mercedes и BMW, от другата Трабант и Вартбург!!! 17 години след обединението и близо 100 милиарда инвестиция, бившата Източна Германия не може да настигне бившата Западна индустриално, а за манталитета да не говорим. Хората тук са наясно какво трябва да се прави, така че БАСТА вече на тия песимистични и неаргументирани приказки против присъединяването ни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво,най сетне постигнахме успех след толкова години мъки и опити.Платихме скъпо,дано да е било за добро,или поне ни се отплати това членство на всички нас живеещи в БГ ! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека ни е честито.Всички трезвомислещи българи се стремяха към това това преобщаване към ЕС.

Но мисля,че от сега започва или по точно от 01.01.2007г.тежкия период за България.

Какво ми дава повод за тези мисли?

Ние не влизаме напълно подготвени по изискванията на ЕС

Причини:а) Забележки относно реформи в съдебната власт.

в)Забележки относно страстването на силовите гропировки с държавата

с)Забелеки относно интегрирането на малцинтсвата в обществото.

d)Забележки относно инфраструктурата като цяло.

Въпреки всичко ни приемат като равноправни.

Но в доклада се цитират т.н."съпътстващи мерки".

Което означава,че ЕС ще предприеми мерки,ако до тогава не се решат проблемите.Комисията към Европейскят парламент ще създаде механизъм за проверка,какъв е напредъкът в съдебната реформа,

борбата с корупцията,борбата с организираната престъпност.

На всеки шест месеца ще трябва да се отчитаме пред Бюксел ,за изпълнение на меркита които са ни наложени.Доклада за това какво сме направили ще трябва да предадем до края на март 2007г.

Освен това Европейската комисия разполага с лостове за избягване на злооупотреби,в число корупционни практики с еврофондовите.Плащанията ще бъдат замръзени или отменени.

Друго нещо-Храните които не отговарят на европейските изисквания няма да имат достъп до европазарите,а ще се продават на вътрешния.И,ако до три години предприятията които ги произвеждат не покрият изискванията те ще бъдат закрити.

И така ,сега трябва да се доказваме.

Свърши времето на хвалба колко сме велики.

Ако действително сме толкова искрени,че желаем да сме съвременни европейци трябва да го докажем.Без шикалкавене.СЕГА И ЗА ВИНАГИ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ни е честито!

Ама това ми напомня по-вече за казармата, където на портала пише "ДОБРЕ ДОШЛИ", а като влезеш и се обърнеш четеш "ДУПЕ ДА ВИ Е ЯКО" :baby: Абе някой знае ли изобщо какво ни чака в евросъюза? Освен големите риби, дето вече са си изготволи планове за заобикаляне на законите, май никой друг не знае. Тука чух за някакви голфчета, дето щели да се купуват без мито. Ми то по еврозаконите така солено ще ти излезе Голфчето, че ще дойдеш на мойта и ще си купиш новичка ФИЕСТА :wors: Е това ме успокоява поне, че тия барутници ще им намерят цаката и няма тровят атмосферата, че то не можеш си отвор иш прозореца да подишаш малко :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И какво от това? Според теб кога трябва да влезем? И кога ще сме готови? Гърците готови ли бяха, когато ги приеха, а Литовците, а Латвийците, а Естонците и т.н.

Много добре е че сме вътре. Със сигурност ще има повече контрол по "горните етажи".

На предубедените и песипистично настроени ще кажа едно, честито! :wors:

:wors: То добре ЧЕСТИТО,

но аз се чудя какво ли ни чака още след това? :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истински щастлива съм, защото желая доброто на България и знам, че това е пътят да го постигне!

П.П. Тука тая тема е за честитки и радост, за страхове, митове и легенди има достатъчно други теми относно приемането ни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То честито, честито .... ама кой ще черпи? :wors:

:baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:whist: То добре ЧЕСТИТО,

но аз се чудя какво ли ни чака още след това? :baby:

Нищо розово.

П.П. Тука тая тема е за честитки и радост, за страхове, митове и легенди има достатъчно други теми относно приемането ни!

Ами не знам, ама аз смисъл от тема, в която пише само "Честито!" и подобни, не виждам. То това си е жив спам. Поне да се премести в празни приказки.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Айде, сега ще се разтури евросъюза щом сме там

за справка - СССР, Византия, Османската Империя, Хитлеристка Германия... все сме били с тех и все са се разтурили :whist:

Ама ние сме били най-големите каръци,бе...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нищо розово.

;) Ами да аз за това ще си купя розови очила, че иначе няма да оцелея. cool.gif

То до сега зле и после по- зле ..... :down: направо ми се :whist:

Чака ни нещо зелено :baby:biggrin.gif

:P То добре ще е зелено, но в чий джоб ще влиза е важно? :baby:

Редактирано от ^^ANGELSING^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чака ни нещо зелено :whist:biggrin.gif

Разбира се зелено,но не долари.Там всичко е зелено,до декември,а след декември пак е зелено,но тревата,изключение-Бавария,там има сняг. :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами не знам, ама аз смисъл от тема, в която пише само "Честито!" и подобни, не виждам. То това си е жив спам. Поне да се премести в празни приказки.

То и да има някоя и друга псувня :whist: пак си е за Празни приказки, заглавието е Честито, а щом честитките за обявяването на независимостта на България бяха за този раздел, значи и честитките за това голямо събитие са за там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, честно, нещо не сте на ред...Отпуснете се малко.

Честито! Печелите от "Ало, Европа" или от "Европа или не". Може да се спечели и от "Стани Европа" или от Биг Европа". Ако отлепите етикетите на 10 европейски бири по ваш избор, ще спечелите пътуване до ... Европа... Наздраве!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хора, честно, нещо не сте на ред...Отпуснете се малко.

Честито! Печелите от "Ало, Европа" или от "Европа или не". Може да се спечели и от "Стани Европа" или от Биг Европа". Ако отлепите етикетите на 10 европейски бири по ваш избор, ще спечелите пътуване до ... Европа... Наздраве!

На ред сме си, но сме реалисти. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На ред сме си, но сме реалисти. cool.gif

Интересното е, че и двата "лагера" са реалисти - и европофилите, и европофобите. Така излиза. Винаги. Кои са по-реалисти от другите обаче ще си проличи след време, но дано не сме европофобите тези, че иначе... леле-мале черно-бяло.

Редактирано от Night_Raven (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Интересното е, че и двата "лагера" са реалисти - и европофилите, и европофобите. Така излиза. Винаги. Кои са по-реалисти от другите обаче ще си проличи след време, но дано не сме европофобите тези, че иначе... леле-мале черно-бяло.

Дано аз да греша така за всички ще е по-добре. :baby:

Честито и от мен. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...