Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Има ли такова нещо изобщо?Някой знае ли от къде мога да го дръпна или поне ръководство за ползване на български?Ще съм Ви много-много благодарен!!! :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свали си направо bg-language pack за MSOffice В него имаш превод на целия офис пакет

Търси някъде тук

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сваляш си офис пакета (няма да ти дам линк, ще ти кажа само, че го има по бг торент тракърите) :huh:

При инсталацията даваш Customize и маркираш да ти инсталира само Powerpoint. После си намираш bg language pack за конкретния офис пакет (може да е 2002, 2003) и си готов ;)

Редактирано от pemo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Има ли такова нещо изобщо?Някой знае ли от къде мога да го дръпна или поне ръководство за ползване на български?Ще съм Ви много-много благодарен!!! :)

Колега,и на мен много ми триабва,ако намериш на български ми пиши лс.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Колега,и на мен много ми триабва,ако намериш на български ми пиши лс.

Ето заповядайте:

>>>DOWNLOAD<<<

Microsoft Office 2003 Multilingual User Interface Pack - BG only представлява езиков пакет който предоставя потребителски интерфейс на български език на следните програми от системата на Microsoft Office:

Microsoft Office Word 2003

Microsoft Office Excel 2003

Microsoft Office Outlook 2003

Microsoft Office PowerPoint 2003

След инсталирането на Office 2003 Professional (английска версия) инсталирате си този пакет като поставите отметка в полето срещу Bulgarian

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето заповядайте:

>>>DOWNLOAD<<<

Microsoft Office 2003 Multilingual User Interface Pack - BG only представлява езиков пакет който предоставя потребителски интерфейс на български език на следните програми от системата на Microsoft Office:

След инсталирането на Office 2003 Professional (английска версия) инсталирате си този пакет като поставите отметка в полето срещу Bulgarian

;)biggrin.gif тихо... правих този рип преди две години (Пет Юни 04, 2004 11:48 am) , да не се обидят от представителството на Microsoft в България... :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам направо преведен целия пакет на майкрософт 2003. Не разбирам защо да слагам английска версия и след това да я превеждам след като си има готова българска :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз ползвам направо преведен целия пакет на майкрософт 2003. Не разбирам защо да слагам английска версия и след това да я превеждам след като си има готова българска :P

Колега искам да те питам нещо много важно-ако имам оригиналния пакет MS Office 2003 както си е на английски,и искам да си инсталирам българската версия-трябва ли да деинсталирам оригиналния пакет?Т.е. мога ли да имам на компа си два офис пакета -оригиналния и на български?От къде мога да намеря българската версия и как да си я инсталирам,че много ми трябва?

Редактирано от krasiika (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Колега искам да те питам нещо много важно-ако имам оригиналния пакет MS Office 2003 както си е на английски,и искам да си инсталирам българската версия-трябва ли да деинсталирам оригиналния пакет?Т.е. мога ли да имам на компа си два офис пакета -оригиналния и на български?От къде мога да намеря българската версия и как да си я инсталирам,че много ми трябва?

До колкото разбирам искаш да имаш и двата офиса на една ОС, но не съм пробвал товаи не знам. Не ти пречи да пробваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз ползвам направо преведен целия пакет на майкрософт 2003. Не разбирам защо да слагам английска версия и след това да я превеждам след като си има готова българска :nono:

Защото не всеки има като теб и мен има Корпоративната версия на Български, която не иска активация на продукта след инсталиране, затова се слага първо Английската такава и след това пакета за БГ интерфейс и се получава същия ефект

cool.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ето заповядайте:

>>>DOWNLOAD<<<

Същото съм дал и аз,само че качено при мене.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защото не всеки има като теб и мен има Корпоративната версия на Български, която не иска активация на продукта след инсталиране, затова се слага първо Английската такава и след това пакета за БГ интерфейс и се получава същия ефект

cool.gif

Честно казано незнам дали е корпоративна, но досега съм ползвал два пакета ХР и 2003, но не са ми искали активация а само сериен номер. Серийния номер на българския и английския офис 2003 е един е същ (поне при мен е така).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 месеца по-късно...

И само да попитам защо някой от вас двамата (визирам Dumper и Еди) не е така добър да сподели тази прекрасна българска корпоративна версия на офиса с нас простолюдието да му се изкефим и ние де

П.П. без серийния номер много ясно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И само да попитам защо някой от вас двамата (визирам Dumper и Еди) не е така добър да сподели тази прекрасна българска корпоративна версия на офиса с нас простолюдието да му се изкефим и ние де

П.П. без серийния номер много ясно

Ами как да го направя? Ела и ще ти я дам заедно със серийния номер, защото без него не става освен ако не я кракнеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване