Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

lost

Сайтове за гледане на телевизия и филми ON-LINE

Препоръчан отговор

Не си заслужава Пробвайте Hulu и Netflix

Благодаря за отговора. Ползвам Netflix, но сега съм в БГ и искам да гледам български филми. Сега видях, че Voyo не бил българска компания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Ползвам Netflix, но сега съм в БГ и искам да гледам български филми. Сега видях, че Voyo не бил българска компания.

А бе мисля че си е българска защото БТВ я рекламират постоянно и не е само за български филми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе мисля че си е българска защото БТВ я рекламират постоянно и не е само за български филми.

Има voyo.ro (румънски пише) Voyo.bg. Voyo.sk. Voyo.si тези не ги проверявах. Както и да е, страх ме да си дам номер на кредитна карта, въпреки, че много ми се гледат "Седем часа разлика" , "Фамилията", "Къде е Маги". Гледах "Дървото на живота" по onlinefilmihd.com, много хубав, но и там вече е платен достъпа. Гледах "Под прикритие" по vbox7 но с много лошо качество, много ми хареса. Гледах "Недадените" много интересно е направен. И как завършва само, супер - вместо да анцектира върху факта, че българските евреи не са били изпратени в концентрационните лагери казва: "Българските евреи били единствените в Европа през Втората световна война, които имали ПОЛОЖИТЕЛЕН ЕСТЕСТВЕН ПРИРАСТ", значи не само, че не са били задушени в газовите камери ами бебета се раждали и то повече се родили отколкото умрели. Гледах и "Васко да гама от село рупча" също с много лошо качество. Стъклен дом" в момента върви по телевизията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има voyo.ro (румънски пише) Voyo.bg. Voyo.sk. Voyo.si тези не ги проверявах. Както и да е, страх ме да си дам номер на кредитна карта, въпреки, че много ми се гледат "Седем часа разлика" , "Фамилията", "Къде е Маги". Гледах "Дървото на живота" по onlinefilmihd.com, много хубав, но и там вече е платен достъпа. Гледах "Под прикритие" по vbox7 но с много лошо качество, много ми хареса. Гледах "Недадените" много интересно е направен. И как завършва само, супер - вместо да анцектира върху факта, че българските евреи не са били изпратени в концентрационните лагери казва: "Българските евреи били единствените в Европа през Втората световна война, които имали ПОЛОЖИТЕЛЕН ЕСТЕСТВЕН ПРИРАСТ", значи не само, че не са били задушени в газовите камери ами бебета се раждали и то повече се родили отколкото умрели. Гледах и "Васко да гама от село рупча" също с много лошо качество. Стъклен дом" в момента върви по телевизията.

Казвате , че сте в България, намирате приятел  с абонамент към виваком и прочетете условията в Voyo.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казвате , че сте в България, намирате приятел  с абонамент към виваком и прочетете условията в Voyo.bg

Прочетах условията на voyo. Изглеждат приемливи, но не знам колко надеждна е компанията. За приятел с абонамент към виваком, това не го разбирам. Исках да питам дали някой е ползвал voyo и voyo не му е източил кредитната карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочетах условията на voyo. Изглеждат приемливи, но не знам колко надеждна е компанията. За приятел с абонамент към виваком, това не го разбирам. Исках да питам дали някой е ползвал voyo и voyo не му е източил кредитната карта.

Какво не го разбирате през неговия телефон да си заредите чрез есемес абонамент и да си гледате щом ви е страх да не ви източат кредитната карта. Не не съм ползвал voyo.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Ето един Нов сайт за Филми Онлайн

Подреден по категории, олекотен дизайн и без досадни изкачащи реклами.

Всички нови филми можете да немерите в този сайт.

http://on-cinema.info

http://on-cinema.info/top-movies.html

post-277714-0-92753000-1377069180_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесват българските сериали, можеш да ги намериш с хубаво хачество в торент тракери. Просто потърси в google името на сериала + торент и ще ти изкара резултати от различни тракери. Надявам се да съм бил полезен. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесват българските сериали, можеш да ги намериш с хубаво хачество в торент тракери. Просто потърси в google името на сериала + торент и ще ти изкара резултати от различни тракери. Надявам се да съм бил полезен. :)

Много ти благодаря bladejuven. Жив и здрав!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Натъкнах се на нов сайт за Filmi Online.

http://lookme.info/

Определено на мен ми хареса много, надявам се и на вас да ви хареса.

Споделете и вашето мнение за сайта ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето един нов сайт за Филми Онлайн

http://movies-online.eu/

Перфектна адаптация към мобилни телефони.

Гледаш директно от мобилния си телефон !

Направо супер !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още един сайт - 3d-filmi.tk

Сетих се за още два много добри сайта за онлайн филми, обновяват се често  Filmi-tv.eu и Filmiboss.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Бг ТВ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...