Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здрасти на всички biggrin.gif .

Значи решил съм да си копувам цифров фотоапарат около 200лв. може и малко и повече . Лично аз съм си харесал два модела на НР HP E427 HP PHOTOSMART M22 незнам колко са сполучливи , но просто ми харесаха като параметри и цена . Ако някои има впечатления от различни модели дали е доволен и от каде е най - ефтино да се купи по Българския пазар да драсне по един ред :speak:

Благодаря предварително laugh.gif .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти предлагам да погледнеш марка Canon.Това са изключителна марка цифрови апарати,който имат перфектно качество и много удобни функции.За повече информация погледни тук.

Редактирано от PoliceMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип Никон и Канон са две от най-добрите марки. А тук: http://www.steves-digicams.com/

можеш да разгледаш и сравниш новите модели :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря много :)

Провери в Техномаркет. Миналата седмица е имало на промоционални цени CANON - A420. Дъщеря ми си е купила такъв с карта 1гигабайт за 240 лв.Вече го пробвах и останах много доволен от него, макар, че е 4 мегапиксела. Завиден софтуер, менюта и т.н. Успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто според мен няма друга марка освен Canon.

3 Причини да изберете CANON

Брилянтна оптика

Едно от най-важните неща за качеството на вашите снимки

е обективът. Canon е един от най-големите производители

в света на оптика не само за фотоапарати, но и за видео и

телевизионни камери. 60 годишния опит и ноу-хау в тази

област намират приложение и в цифровата фотография.

Усъвършенствана обработка на изображението

Образно казано, ако виждате през обектива, то процесорът

е мозъкът, който възприема видяното. Всички цифрови

фотоапарати Canon са снабдени със специално конструиран

от Canon процесор DIGIC. Той обединява и контролира 6

ключови елемента (AE/AF, автоматичен баланс на бялото,

обработка на сигнала, JPEG компресия, картата и LCD

дисплея), важни за постигането на резки и точни изображения

и отлични цялостни резултати. При това значително

по-бързо от обикновените процесори.

ISAPS-интелигентен анализ на кадъра,

Всеки път, когато снимате с цифров фотоапарат Canon,

уловеното изображение и информацията за условията на

снимане са анализирани и оценени от PhotoSpace –

обширна библиотека от статистическа информация, вградена

във всички цифрови фотоапарати Canon. PhotoSpace бе

създаден от Canon, благодарение от богатството от познания,

за начина, по който хората най-често снимат, натрупано през

последните 60 години.

ISAPS гарантира, че крайният резултат ще бъде идентичен с

Вашата оригинална творческа визия.

Източник:kontrax.bg

Не пренебрегвам и цифровите фотоапарати SAMSUNG,но според мен те не изкарват с такова добро качесто снимките и не правят добри клипчета,което зависи от качеството на обектива и не само...Отново искам да погледнеш и тук за да предобриеш добра представа да си избереш и купиш.Също така цифровите фотоапарите не зависят само от качествово на снимки,правене на клипове и най-различни екстри,а и от гаранцията и издражливостта на фотоапарата,които тези неща Canon ги има.Тук има много добри промоции.За да не спамя виж тук за характериситки,качества и прочие.Тук има фотоапарати с намалени цени.

П.С:Ако искаш нещо да ме запиташ отностно тази тема и мислишче ще ти помогна хварли ми едно ЛС :rolleyes:.Хайде приятно пазаруване и Успех!

Поздрави:PoliceMan

Редактирано от PoliceMan (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, не се заяждам, но не говори така наизуст нещата.

1. Копирал си този текст 1:1

2. Дал си линк към най-новия модел на канон еос 400, за който не знам дали си имаш представа, но това е един супер скъп апарат (най-малко с 1600 лева ще си бръкне в джоба, ако някой реши да си го купи) и това е професионален апарат и т.н., много мога да ти говоря, обаче не ми се обяснява :)

3. Това да твърдиш, че единствената стойностна марка освен канон, си е точно говорене наизуст. Да изброявам ли Olympus, Panasonic, Sony, Nikon и да не пропусна още нещо... ;)

Оценявам това, че искаш да помогнеш, но друг път не ги говори така наизуст нещата ;)

Code, ако наистина можеш да отделиш едно 250 лева, не се ослушвай, ами послушай съвета на lz4jw и бегай в техномаркет, докато не си изтървал примоцията ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пич, не се заяждам, но не говори така наизуст нещата.

1. Копирал си този текст 1:1

2. Дал си линк към най-новия модел на канон еос 400, за който не знам дали си имаш представа, но това е един супер скъп апарат (най-малко с 1600 лева ще си бръкне в джоба, ако някой реши да си го купи) и това е професионален апарат и т.н., много мога да ти говоря, обаче не ми се обяснява :)

3. Това да твърдиш, че единствената стойностна марка освен канон, си е точно говорене наизуст. Да изброявам ли Olympus, Panasonic, Sony, Nikon и да не пропусна още нещо... ;)

Оценявам това, че искаш да помогнеш, но друг път не ги говори така наизуст нещата ;)

Code, ако наистина можеш да отделиш едно 250 лева, не се ослушвай, ами послушай съвета на lz4jw и бегай в техномаркет, докато не си изтървал примоцията ;)

1.Казах,че това е ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ за Canon-a

2.Canon са скъпи цифрови апарати,но и много ефикасни с ефекти идр.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колкото до това че само Канон е марка мисля че е глупост.Освен него има много добри марки,главно японски.Говоря за Коника-Минолта,Никон,Олимпус,Панасоник.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Човека каза: :P

Ами 240 лева нали са малко повече бе синко! И то хем със 16 мегабайта карта, та и към нея

1ГИГАБАЙТ

зарядно на VARTA 4 акумулаторни батерии по 2,5 Амперчаса, много хубав софтуер, чудесен калъф и гаранция. Сега доволен ли си за малкото повече от 200 лева?

Забравих и книжките с упътването на български език.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Провери в Техномаркет. Миналата седмица е имало на промоционални цени CANON - A420. Дъщеря ми си е купила такъв с карта 1гигабайт за 240 лв.Вече го пробвах и останах много доволен от него, макар, че е 4 мегапиксела. Завиден софтуер, менюта и т.н. Успех.

Ами 240 лева нали са малко повече бе синко! И то хем със 16 мегабайта карта, та и към нея

1ГИГАБАЙТ

зарядно на VARTA 4 акумулаторни батерии по 2,5 Амперчаса, много хубав софтуер, чудесен калъф и гаранция. Сега доволен ли си за малкото повече от 200 лева?

Забравих и книжките с упътването на български език.

Доста поостарял критерий за фотоапарат ми изтъкваш татенце!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брилянтна оптика

последните 60 години.

Не пренебрегвам и цифровите фотоапарати SAMSUNG,но според мен те не изкарват с такова добро качесто снимките и не правят добри клипчета,което зависи от качеството на обектива и не само...Отново искам да погледнеш и тук за да предобриеш добра представа да си избереш и купиш.Също така цифровите фотоапарите не зависят само от качествово на снимки,правене на клипове и най-различни екстри,а и от гаранцията и издражливостта на фотоапарата,които тези неща Canon ги има.Тук има много добри промоции.За да не спамя виж тук за характериситки,качества и прочие.Тук има фотоапарати с намалени цени.

П.С:Ако искаш нещо да ме запиташ отностно тази тема и мислишче ще ти помогна хварли ми едно ЛС :P.Хайде приятно пазаруване и Успех!

Я виж колко са смешни тия апарати-ето ти доказателство колко са жалки и скъпи тия апарати,които не са от най-високия DSLR-клас. По темата: тази сума не е достатъчна,дали не може да поизчакаш малко,да събереш около 350 лв?За тия пари апаратът наистина няма да си струва.

Редактирано от Fixt00l (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Аз също ще помоля за съвет. От месец избирам, но все още се колебая между Nikon , Canon i Pnasonic. Бюджета е 300-35 лв. Благодаря ви предварително за отзивите

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

препоръчвам горещо моделите на Панасоник с 6х ОПТИЧНО приближение

нямат грешка, аз съм с 4 МП модел и съм много доволен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък бих попитал за фотоапаратите с марката Сони и то в ценовия диапазон 300-400 лв. Не знам защо, но имам известни симпатии към тази марка и ще ви моля да ме убедите или разубедите дали имам основание ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Брилянтна оптика

последните 60 години.

П.С:Ако искаш нещо да ме запиташ отностно тази тема и мислишче ще ти помогна хварли ми едно ЛС :).Хайде приятно пазаруване и Успех!

С интес прочетох вашия анализ за Canon,и съм съгласен с вашата преценка.Имам следния въпрос:възможно ли е покупка на фотоапарат от чужбина,чрез някаква форма на колетна пратка/от прочетеното във форумите останах с впечатление ,че там ппродуктите са доста по евтини/.Благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване