Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Препоръчайте ми най-доброто възможно за 100лв. Колебая се между GeForce и ATI Radeon. Дайте нещо и от двете. :whist: Слота е AGP за съжаление! sad.gif

Редактирано от VeZko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За AGP или PCI-E слот ? Изборът като цяло е ограничен между ATi и nVidia :whist:

RADEON X1300, 128MB Asus EAX1300/TD PCI Express TVOut - 108 лв

VCA128RADEAX1300TD_250x250.jpg

Виж и това - X1300 с бърза памет, но пак 64bit.

Цък - тука имаме 128bit карта.

GF G7300GS, 128MB Chaintech SE7300GS PCI Express TV Out - 100 лв

VCA128GFSE7300GS_250x250.jpg

Ето и един Asus с бърза памет и 64 битова ширина, която е стандартна за картите с G72 ядро.

1033_m.jpg

Видеокартите са на PCI-E слот, аз лично клоня към ASUS EN7300GS/HTD/128M PCI-E cool.gif

Редактирано от myd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами какво ще ми кажеш за GF FX5500 и GF FX5600 ULTRA ?

Ами старички модели са, а и 5-тата серия на nVidia като цяло не беше особено успешна biggrin.gif

Препоръчително е, да се насочиш към 7-ма серия в лицето на 7300GS :P

Редактирано от myd (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За AGP до 100 лева бих си взел RADEON 9550 GE

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора, wake up! За до 100-110лв. максимум най-добрият вариант е 6600 чиста втора ръка. За същите пари се намира и някоя 5900XT(ZT) или Ati R9600PRO(XT) за 70-80лв.

За AGP до 100 лева бих си взел RADEON 9550 GE
- прекалено скъпа! Реалната и цена е не повече от 85лв. и около 60лв. за втора ръка. Иначе не е лош избор - с малко овърклок и късмет почти стига 9600РRО.

Едит:

Еpox 9550 128MB/128-bit - 48$ крайна цена. Това е към 75лв. грубо.

Редактирано от Lyudmil (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хора, wake up! За до 100-110лв. максимум най-добрият вариант е 6600 чиста втора ръка. За същите пари се намира и някоя 5900XT(ZT) или Ati R9600PRO(XT) за 70-80лв.

- прекалено скъпа! Реалната и цена е не повече от 85лв. и около 60лв. за втора ръка. Иначе не е лош избор - с малко овърклок и късмет почти стига 9600РRО.

Напълно подкрепям Lyudmil , при положение,че може да се потърси 6600 , не виждам смисъл от 9550 ,па макар и нова .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е уточнено дали иска нова или втора ръка.

Иначе един приятел има 9550 GE и с клокване я докара наравно с моята 9600 XT :P

Редактирано от bozko (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Втора ръка? Продадох моята 5200 (на една година) на един колега и и се скапа вентилатора за няколко месеца. Купих си чисто нова Chainteh 6600 и за 2 месеца изгоря след як клок. Кака е гаранцията, че старата карта не е експлоатирана на границите на възможното?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Втора ръка? Продадох моята 5200 (на една година) на един колега и и се скапа вентилатора за няколко месеца. Купих си чисто нова Chainteh 6600 и за 2 месеца изгоря след як клок. Кака е гаранцията, че старата карта не е експлоатирана на границите на възможното?

Всичко това е много относително. Вярно, че на новото имаш гарация поне 1 година, но пък губиш производителност. Пък и винаги можеш да попаднеш на оферта с остатъчна гаранция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Слота е AGP за съжаление!

Ее, не съм забелязал редакцията ... Поне ще знаеш, какво е положението при PCI-E картите до 100лв biggrin.gif

Избора на най-добра AGP карта до 100лв го оставям на колегите, bildera правилно е отбелязал, че закупуването на карта втора ръка е рисковано ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SAPPHIRE R9600PRO/128M/TVO/DVI 60.00$ е това според мен е доста добра инвестиция :nono:, но ако намериш 9800Pro ще си още по доволен :wors: лично мненеие... Един приател има такава и мисля, че е доста добра карта и няма проблеми. Той си я взе от NetWLan (доставчика ми на нет), не знам от къде са я взели и дали могат да ти осигурят ама ако имат зимай :) няма да збъркаш. Ето линк на сайта им за адрес и телефон :P

Редактирано от psihi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
... но ако намериш 9800Pro ще си още по доволен :P лично мненеие... Един приател има такава и мисля, че е доста добра карта и няма проблеми...

Това е идеалният вариант! :nono: Картата е бърза почти колкото 6600GT, само и липсва подръжката на Pixel Shader 3.0 и е с по-бавни памети, но ако наистина се намери за около 100-120лв. е перфектният вариант.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване