Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

RQ: Програми за правене на 3d филми

Препоръчан отговор

Здравейте, Търся програми с лесен интерфейс, с големи възможности.

Казвайте друг software освен: adobe after effects; video impression:

Помогнете!!! :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да ти разбера въпроса! Какво точно търсиш: Програма за постпродукция и ефекти или софтуер за 3D анимация? Защото темата и дадените примерни програми нещо не мога да ги вържа....

Ако е за 3D анимация: Maya 6.5, 3ds max7, Cinema 4D R9, Softimage/XSI....

Ако е за обработка на домашно видео т.е за непрофесионални цели и с лесен интерфейс то си има много продукти, Като се почне тези на Pinnacle,на Unlead, на Cyberlink,на Adobe, скоро пуснаха такава версия: Аdobe Premiere Elements, както и много други. Просто потърси в нета. Даже и Microsoft имат такава програмка.

Ако е за професионална обработка: ако можеше да работиш с тях, щеше да ги знаеш. Те са тежки и изискват много време за научаване - т.е. да се занимаваш професионално. Същото важи и за 3D анимацията.

Успех. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

kayovas ще можеш ли да ми дадеш линкове към тези програмки.

Аз от дата.бг не мога да тегля. Ще съм ти много благодарен!

Ако е за 3D анимация: Maya 6.5, 3ds max7, Cinema 4D R9, Softimage/XSI....
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Alias Maya Unlimited v6.5- 

http://www.atfix.com/modules/news/article.php?storyid=2354

3Ds max 6

http://www.atfix.com/modules/news/article.php?storyid=474

Успех  :bye:

<{POST_SNAPBACK}>

а за 7-ма версиа на 3d мах да ви се намира краче или нещо такова ще съм ви благодарен ако помогнете;)

Редактирано от assasin (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
kayovas ще можеш ли да ми дадеш линкове към тези програмки.

Аз от дата.бг не мога да тегля. Ще съм ти много благодарен!

<{POST_SNAPBACK}>

Като ги давате тия линк-ове, може ли да попитам - "Някой от вас някога работил ли е изобщо на Maya или 3DS-а ? Щото тия двете са мнооооого далеч от изискването за "лесен интерфейс" - все пак говорим за приложения, имащи за таргет група професионални графични дизайнери, а не начинаещи потребители. Иначе то е много лесно да се пускат линкове...

CyberMotion 3D-Designer според мен е сравнително удобен, лесен и приятен моделер за създаване на 3D филмчета, пейзажи и хора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 години по-късно...

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница или само с главни букви, се изтриват без предупреждение.

iovi

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване