Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 4 часа, by_chechi написа:

Защото ти посочвам съществуващите ограничения да не измисляш и говориш глупости , а на теб никак не ти се иска .

:) Стефане... "посочваш" само бабините си диветини. Ако си мислиш че пишеш "съществености" значи още си "снощен". Та ти още не можеш да направиш разлика как сред форум, сред този тип комуникация, имаш претенции че "практиката каква била" и че имало "съществуващи ограничения". И сред тия клишета си въртиш повторенията само и само да ти върви театъра.

Да се правиш на "голем" е просто игра. И не че ме интересува особено. Привиждай си каквито си искаш "отношения", сред каквото и да е, но вече два пъти преди това пишеш откровени глупости, които дори не си в състояние да си прочетеш.

Разбира се, че това никой не го интересува, защото тук няма никой в 3 клас. И да има... и той няма да ти "взима" от тия "мъдрости". По един и същи начин реагираш на едни и същи стимули от Реджи... и пак едно и също... и едно и също - като кучето на Павлов... Включително и тоя припев - за "даващия мъдрости Стефан" и тиквениците дето не можели или не искали да "взимат"". Дежурни и празни фрази направени да ти запълват празното с повторенията си.

Само на теб това ти изглежда че е "велико", щот "практиката показвала" - ма ето ти я твоята "практика" и "какво показва тя".

Редактирано от _ramus_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, _ramus_ написа:

:) Стефане... "посочваш" само бабините си диветини. Ако си мислиш че пишеш "съществености" значи още си "снощен". Та ти още не можеш да направиш разлика как сред форум, сред този тип комуникация, имаш претенции че "практиката каква била" и че имало "съществуващи ограничения". И сред тия клишета си въртиш повторенията само и само да ти върви театъра.

Да се правиш на "голем" е просто игра. И не че ме интересува особено. Привиждай си каквито си искаш "отношения", сред каквото и да е, но вече два пъти преди това пишеш откровени глупости, които дори не си в състояние да си прочетеш.

Разбира се, че това никой не го интересува, защото тук няма никой в 3 клас. И да има... и той няма да ти "взима" от тия "мъдрости". По един и същи начин реагираш на едни и същи стимули от Реджи... и пак едно и също... и едно и също - като кучето на Павлов... Включително и тоя припев - за "даващия мъдрости Стефан" и тиквениците дето не можели или не искали да "взимат"". Дежурни и празни фрази направени да ти запълват празното с повторенията си.

Само на теб това ти изглежда че е "велико", щот "практиката показвала" - ма ето ти я твоята "практика" и "какво показва тя".

Нещо конкретно ?

Пак нищо ! Празни приказки - изпускане на въздух (миризмата други да я оценяват :) ) ...:lol6:

Ето ти конкретно - не можеш да различиш нещо вътре у канчето ти ли се случва или ти се пише на задника....Пфффф ! Баси досадата ! Само ти да беше....! (виж си поста и не само този ! :))

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам една банална догатка за смисъла на живота... произлиза от българското слово смисъл.... т.е. смисъла на живота е с мисъл в живота... Ако човек не мисли (мое мнение...) означава, че живота му няма смисъл.... Човек трябва да мисли, да разсъждава, да е любопитен, да "налива" смисъл в понятията които използва или се е сблъсква за първи път. Ако понятията са свързани с комуникацията на даден индивид със социума, то мислите са свързани единствено със начина по който човек живее във заобикалящи я го свят, а не само в социума.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има една такава хипотеза , че извънземните се хранят с нашите мисли . И ни стимулират (като гледам из "социалната мрежа" и не само) да бълваме простотий и глупости колкото се може повече.........А бе вкуснотии...! Това е смисълът на нашето съществуване . :)

Баси ! Тези затлъстяха от плюскане .....! :lol6:

• Ха-ха 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/2/2017 в 8:03, Диман Дюминич написа:

Аз имам една банална догатка за смисъла на живота... произлиза от българското слово смисъл.... т.е. смисъла на живота е с мисъл в живота... Ако човек не мисли (мое мнение...) означава, че живота му няма смисъл.... Човек трябва да мисли, да разсъждава, да е любопитен, да "налива" смисъл в понятията които използва или се е сблъсква за първи път. Ако понятията са свързани с комуникацията на даден индивид със социума, то мислите са свързани единствено със начина по който човек живее във заобикалящи я го свят, а не само в социума.

текуща страница 77 ...  две седмици ... а на 7^2  страница е мнението ми, което има като корен общо с твоето ... но клоните са различни.

на 12/2/2017 в 10:00, by_chechi написа:

Има една такава хипотеза , че извънземните се хранят с нашите мисли . И ни стимулират (като гледам из "социалната мрежа" и не само) да бълваме простотий и глупости колкото се може повече.........А бе вкуснотии...! Това е смисълът на нашето съществуване . :)

Баси ! Тези затлъстяха от плюскане .....! :lol6:

Това ми напомня религията на Орайте и цяла галактика от същества от 5-мерното пространство на ръба на глада защото тези от 3-тото ги отхвърлиха като богове и спряха захранващите си молитви към тях 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, whitepixel написа:

... но клоните са различни

Да от различни клони гледаме, но някак си от към 4-мерното имаме някакво сходство... :) Интересно съвпадение 77 и 7^2... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.12.2017 г. в 14:50, Диман Дюминич написа:

Да от различни клони гледаме, но някак си от към 4-мерното имаме някакво сходство... :) Интересно съвпадение 77 и 7^2... :)

.....Амииии !? Много маймуни на един клон чупят клона ! За това от различни клони.....:)

Пък ствола на дървото и корена са общи......а в корена много храсталак , бодли и бурени ....но там е заровено гърнето със златото....Иначе само банани !.......:lol6:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.