Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Skype - въпроси, проблеми и дискусия - част 1

Препоръчан отговор

Някой знае ли от къде да намеря патч или как да конфигурирам Skype да мога да търся хора с по малко от 20 години?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Някой знае ли от къде да намеря патч или как да конфигурирам Skype да мога да търся хора с по малко от 20 години?

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей Dobrqka!

Ти сигурно си с последната версия на Skipe-там при търсенето възраста започва от 20.Ако държиш да бъдеш с тази версия,просто не посочвай възраст.Тогава,ще ти покаже хора на всякакви възрасти.Трябва обаче бая да се поровиш,та да намериш това,което ти трябва.Не знам друг начин за търсене,но ти препоръчвам да си свалиш по-старата версия 1.3.0.66.В нея можеш да търсиш всякакви възрасти от 0-.....Според мен търсачката на по-старата версия е и по-добра.

Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във връзка с хронологията на чата как мога да я премахна въобще с версия 2.0.0.79 съм?

Благодаря предварително!

ПП: Пробвах всички команди от настойките за премахване дори и преинсталация.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Във връзка с хронологията на чата как мога да я премахна въобще с версия 2.0.0.79 съм?

Благодаря предварително!

ПП: Пробвах всички команди от настойките за премахване дори и преинсталация.

<{POST_SNAPBACK}>

Tool -> Option -> privacy -> keep chat history for "no history"

така ти пази историята само докато затвориш прозореца с човека който чатиш ( или малко след като е затворен )

натисни и " clear history" .. :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, но не става много дълго я пази. При старите версии можеше да се вижда само последния написан ред и се изтриваше автоматично при затваряне на чата. Твоят вариант не ме устройва защото компа е в офис и като зятворя чата ми трябва веднага да "изчезне" хронологията.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мерси, но не става много дълго я пази. При старите версии можеше да се вижда само последния написан ред и се изтриваше автоматично при затваряне на чата. Твоят вариант не ме устройва защото компа е в офис и като зятворя чата ми трябва веднага да "изчезне" хронологията.

<{POST_SNAPBACK}>

еми тогава като свършиш чата

даваш " clear history" ( в Tool -> Option -> privacy -> ) и си готов :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като на мене лични ми хареса и на някой мои приятели реших и с вас да го споделя ;)

но ако се разгледат малко опциите ще го видите ,ама ако не ..нема да го видите

Пуснат е Скаип -> "Tools" от менютата. Избери "Options" и в под меню "Privacy'' и слагаш тикчето на "Allow my status to be shown on the web" ( под това за историята )

( или прочетете Тука как става )

след това за да изберете

каква ви е картинката

избери от Тук и Тук

или може и Това

п.п. най-добре да имате последната версия 2.0.0.81 ( Свали ) ,защото в 2.0.0.69 май го няма , а за тея м/у 69 и 79 нз :) ( иначе в сайта на програма пише ,че версия трябва да е над 2 :clap: )

късмет ;)

дано да ви е харесало ( на тея където не го знаят )

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Здравейте!Имам проблем със Skype,значи след 2-3мин. на разговора ми прекъсва връзката,опитах всички настройки и пак имам прекъсвания!Направих ьпдаит на драйвьрите,къде ли не слагах програмата в компютъра,но прекъсванията не спряха!Какво да правя?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте!Имам проблем със Skype,значи след 2-3мин. на разговора ми прекъсва връзката,опитах всички настройки и пак имам прекъсвания!Направих ьпдаит на драйвьрите,къде ли не слагах програмата в компютъра,но прекъсванията не спряха!Какво да правя?

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей Saiber!

Честно казано,на мен не ми се е случвало,но поне можем да помислим заедно.

С коя версия си?Кажи какво си правила по настройките-по специално в устройства-звуков вход и изход и свързване.мисля си,че може там да е проблема.

Успех и пиши. :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

lyaa aluu yaalll layy laala lally lylaaa lallya - Това е кода на който е програмиран skype нямам си и идея от такъв код за първи път виждам. Някой може ли да ми каже ако науча този код дали ще мога да скайпвам без да платам нет :) ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой може ли да ми каже ако науча този код дали ще мога да скайпвам без да платам нет :) ?

<{POST_SNAPBACK}>

ей ако стане това в нас слагам скайп вместо Кю и по 20лева на месец може и на теб да ги давам :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Добре де!Сега ще ви обясня приятели как точно седят нещата!!!

Значи:Не си плащам вноската за интернета и ми го спират.Системата до колкото знам е автоматична.Ако тебва да платя най късно в пнеделник 05.09.05,и не го направя същата вечер в 00.00ч нета ми спеква(изключват ме)!!!На другият ден ме търси приятел от друг доставчик(не от моя) и хоп skype-а си бачка без проблем???

Незнам, дали ме изключватр каклто трябва или някой си е шарнал нета ???Точно това мве интересува де-как става и мога ли аз да го следя корегирам и използвам рационално???

Благодаря ви за мненията все пак Маняци!!! cool.gif

<{POST_SNAPBACK}>

Доколкото успях да разбера от това, което си написал и от това, което имам като опит с администрирането на подобни мрежи на доставчици, целия номер, за да ти работи програмката е, че не ти режат нет-а като хората. когато те изключват, от ISP-то блокират всичките заявки от ИП-то ти навън през рутер-а, което на практика означава че ти не мозеш да се свържеш с нито един сайт (нямаш нет). Е скайп заобикаля това нещо с така наречената relay връзка. Това е обяснениео с сайта им:

What is a relayed transfer?

A relayed transfer means that you are unable to make a direct connection to the other party because of your firewall or NAT (Network Address Translation / router) configuration or that of the remote party. In this case, the file transfer is relayed though other peers on the network. When a transfer is relayed, Skype will limit the file transfer speed to 1.0 kB/second. Only peers with plenty of available bandwidth are used for relay purposes.

Note that if you were using another non-p2p application to attempt the transfer, it's not likely you would be able to transfer anything at all! We feel that a slower transfer is better than no transfer! You can read more information below for technical tips on how to avoid relayed transfers (or find a techie friend to help you).

Ако го преведа на нормален език, когато няма връзка към дадения човек или тя е много бавна, сксайп минава в този режим, който всъщност е нещо като рутиране през друг юзър. Понеже предполагам, че нямаш реално ИП, а си в голяма корпоративна мрежа с няколко човека без защитни стени, които да пищят на етзи врузки и затова става фокуса. по принцип би трябвало да работи само в едната посока със максималко 1 килобайт на секунда и то само ако намери някой със по-бърза връзка, което не е най-лесното нещо.

Надявам се да разберете нещо от обяснението ми. ак оне ще се опитам да го направя по-ясно. ОК? :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един френд ми каза че някъв негов приятел знаел някакъв начин да говори по скайп БЕЗПЛАТНО от ПЦ на домашен тел и мобилен ама не ще да каже.

Знаете ли вие как става???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо. Единствения вариан Skype - нормален телефон е да си плащаш SkypeOut (освен ако този човек не е разбрал профила на някой който си плаща и говори за негова сметка)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглете си тази програма VoipBuster /от http://torrent.globallan.net/details.php?id=2645/ с нея можете да приказвате от PC към телефони на БТК.Аз я пробвах и работииии ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Изтеглете си тази програма VoipBuster /от  http://torrent.globallan.net/details.php?id=2645/ с нея можете да приказвате от PC към телефони на БТК.Аз я пробвах и работииии ;)

<{POST_SNAPBACK}>

Free?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фрее е ама можеш да звъниш по 5 пъти на ден и продължителноста на разговора е 1 мин .Най-добре прочетете коментарите към торента :speak:

Редактирано от grunov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Изтеглете си тази програма VoipBuster /от  http://torrent.globallan.net/details.php?id=2645/ с нея можете да приказвате от PC към телефони на БТК.Аз я пробвах и работииии :speak:

<{POST_SNAPBACK}>

Здравей grunov!

Би ли казал моля те,как да се регистрирам?Влизам в линка,който си дал,обаче ми иска регистрация.Като се опитам да я направя накрая ми изписва,че не мога да ползвам незнам какво си.И така-не мога да се регистрирам и съответно не мога да дръпна програмата.Моля те кажи какво и как да направя,защото плащам луди сметки за телефон.Ако може това да се промени-направо нямам думи. :bye:

Готово!Справих се!

А има ли някаква специална настройка?

Редактирано от danina (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравей grunov!

Би ли казал моля те,как да се регистрирам?Влизам в линка,който си дал,обаче ми иска регистрация.Като се опитам да я направя накрая ми изписва,че не мога да ползвам незнам какво си.И така-не мога да се регистрирам и съответно не мога да дръпна програмата.

<{POST_SNAPBACK}>

За регистрацията трябва да ти са разрешени коокиес,а за сметката невервам да немале щото сега е някаква примоция на програмката и временно е базплатно звънкането иначе...... :speak:

Редактирано от grunov (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За регистрацията трябва да ти са разрешени коокиес,а за сметката невервам да немале щото сега е някаква примоция на програмката и временно е базплатно звънкането  иначе...... ;)

<{POST_SNAPBACK}>

grunov,сепер си!Макар и за кратко ще и се порадвам на тази програма,както подобава.Интересно ми е колко ли ще е заплащането,ако искам да ползвам тази услуга занапред.Радвам се,че сподели с нас откритието си. :):):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване