Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Skype - въпроси, проблеми и дискусия - част 1

Препоръчан отговор

Извинете за тьпия вапрос, но си инсталирах Скупе,направих акаунт, влизам в него и програмата започва да вьрти само едно логин безкраино и без нет трафик.Кьде може да е проблема?Благодаря предварително.Стена- виндовската, 256рам, аваст про,Вин хп сп2.

Редактирано от Tragedy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Извинете за тьпия вапрос, но си инсталирах Скупе,направих акаунт, влизам в него и програмата започва да вьрти само едно логин безкраино и без нет трафик.Кьде може да е проблема?Благодаря предварително.Стена- виндовската, 256рам, аваст про,Вин хп сп2.

<{POST_SNAPBACK}>

Случайно да минаваш през proxy?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
хаха ами всъшност и аз пробвах скипе но не мога да разбера какво трябва да платя за да мога да говоря със мобилни телефони? :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

Потърси БГ - форума на SKYPE. Там обясняват начина на заплащане в България.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Имам един проблем който на скоро се появи.

Когато някой от моите приятели иска да ми се обади и аз му дигна ми излиза ето тази грешка и след това автоматично затваря :nono:

ето какво ми излиза:

http://tinypic.com/a5auzo.jpg

Това става и когато аз искам да се обадя на някого ,като дигне ми илиза същото и пак автоматично затваря.

Това взе да става когато излезнаха по новите версии и аз ги свалих.Когато се опитам да сложа старите версии с които съм нямал проблем ми излиза ,че има по- нови версии и ме пита дали искам да ги сваля като натисна че не искам да ги сваля автоматично излиза от скаипа.И трябва да си остана с новите версии

Някои ако се е зблъсквал с този проблем и го е рехил моля да ми пише.

Ще съм много благодарен на хората които не са се сблъсквали с този проблем ,ако знаят да ми помогнат.

Редактирано от vipo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти, първо да отбележа, че не съм се сблъсквал с този проблем, но все пак... ще ти предложа нещо, а именно:

- меню на Скайп - Tools-> Options-> Sound Devices и там на Audio In,-Out и Ringing сложи Default и махни чофката на Enable automatingsound.... !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

s1me0n:

Това ,което ми писа не стана пак като искам да звъна на някого (или той на мен) ми излиза пак тази грешка (дал съм снимка по нагоре в темата) и автоматично затваря.

Някои друг може ли да ми помогне?

Ще съм му много благодарен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм писал досега във форума,но това вече е извън пътя!

При стартиране на Skype компа зависва-CPU 98-99%.

Имам най-новата версия на Skype,но с предходната беше същото.Посъветваха ме да инсталирам версия 1.1.0.79-пак така,дори не можа да се логне(само веднъж).Понякога дори успявам да се свържа и после е същото-не мога да използвам нищо,а и другите програми забиват-оправя се със рестарт или от Таск менаджера-енд процес.

CPU intel-2,66 D;512 MB RAM;Windows XP SP2

Използвам Spy Sweeper и Zonealarm Security Suite-и двете са последени версии с най-нови дефиниции,достъпа на Skype към нета е напълно разрешен(проблема го има и при изключени по-горни програми).

Windows-a е преинст преди 2 седмици,имам всички излезли ъпдейти(без тези след скорошната валидация).

Ако е от полза-днес приятел ми съобщи за същия проблем след като се е пробвал да говори с мен със Skype!

Ако е вирус-нищо,вкл и Malicious софтуера на microsoft не го открива

Преди също съм ползвал Skype-Без проблеми.

Не разбирам къде е проблема и сам благодарен за всяко предложение или съвет!

Посъветваха ме да деинсталирам тунери,кодеци и др такива-ако искате вярваите,но Skype проработи без проблем!Явно става конфликт...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Win е проявил самоинициатива и е упдейтнал драйверите за звука или чипсета ако е интегриран. Върни старото състояние.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да си спомня точно кои програми съм инсталирал преди това (маи никви).

А това за драйварите когато си копувах компутара ми дадоха диск с драйвари и аз от там си ги преинсталирах.Обаче това не помогна. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://support.skype.com/index.php?_a=know...ndetails&_i=393

Ето тук е описан твоят проблем подробно и са дадени няколко вариянта, които може да са причината за него и начините за отстраняването му...

Мисля, че това ще ти помогне...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много s1me0n.

Проблема е бил в програмата Total Recorder (като я махнах и всичко е оправи) ;)

Много ви благодаря за помоща ,вие сте страхотни :wors::wors::wors::wors:

Извинявам се ,че като ме пита chichomitko кои програми съм инсталирал последно не ви казах просто не се стих за нея а когато s1me0n ми даде онзи линк като го прочетох разбрах че е от Total Recorder.

Редактирано от vipo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези конфликити да не би да стават от различните там плъгени за Скайпи, като телефонен секретар и видео чат. Не съм чувал да има проблем от това, но не е изключено. Ако имаш такива деинсталирай ги и кажи дали продължава да е така

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със "Skype" работя вече 2 години и съм постоянно с последната версия. Качил съм и телефонен секретар "Pamela" и "VideoSkype" . Компютърът ми е дамеч под твоя - 1.7 GH. -384MG-RAM. Има качени MSN Messenger, Yahoo Messenger, Qnext /една от най тежките със нещо като HUB/, ICQ, Skype, DK Messenger, и GIZMO /сравнително нова/ и работи всичко абсолютно нормално.

Пиша на една, говоря на втора и предавам картина с трета програма без проблем. Провери за нещо из машината си. Можеш да се увериш на този адрес

на "Skype" lz4jw_stefan Пожелавам успех.

С уважение!!!

LZ4JW! 73!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Със "Skype" работя вече 2 години и съм постоянно с последната версия. Качил съм и телефонен секретар "Pamela"  и "VideoSkype" . Компютърът ми е дамеч под твоя - 1.7 GH. -384MG-RAM.  Има качени  MSN Messenger,  Yahoo Messenger, Qnext /една от най тежките със нещо като HUB/, ICQ, Skype, DK Messenger, и  GIZMO /сравнително нова/ и работи всичко абсолютно нормално.

Пиша на една, говоря на втора и предавам картина с трета програма без проблем. Провери за нещо из машината си. Можеш да се увериш на този адрес

на "Skype"    lz4jw_stefan  Пожелавам успех.

С уважение!!!

LZ4JW! 73!

<{POST_SNAPBACK}>

Не знам дали съм се изразил правилно,но вече нямам проблем със Skype!

Деинст следните програми:

Camtasia Studio,#1 DVD Ripper,Easy audio convert,Easy tune,DivX Codecs и още някоя..май

Оставих си само K-Lite Codecs Pack

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе не знам, но и при мен е имало проблем със зависване на Skype, но само в предпоследната версия, 1.2.0.57 май беше, с последната всичко е наред, макар, че компютъра ми е далеч под твоя, Intel 1.4 GHZ, 256 MB Ram. Но проблема ми е от SP1, скоро смятам да преинсталирам и се надявам всичко да е наред като кача SP2.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както съм написал в темата имам проблем с това, че като се опитам да си сменя картинката пак си остава същата и това е! 10x iN [email protected]!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E как така като я смениш си остава същата ? Обясни ми какво правиш . При мен всичко е нормално .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Пробва ли вече някой видео със Skype(Spontania Video4Skype). Току що ми донесоха Webcam и искам ако някои иска да се пробваме как е връзката и дали излиза добре. Ако някой иска моя никнеим в Skype e:

lubo_ch и в момента съм онлине. Ще чакам да звънне някой.

<{POST_SNAPBACK}>

Ами аз от скоро го имам.Но нещо немога да го накарам да работи.Ти вече сигурно си разбрал как става а?Кажи ниякоия идейка ако имаш. :bye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Форматирах си харда без да си запиша контактите на Skype. Има ли някакъв начин да си ги възстановя ? Пазят ли се някъде, като ICQ да речем ? sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване