Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Skype - въпроси, проблеми и дискусия - част 1

Препоръчан отговор

• Отговори 1,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Божа работа. Виж да не се е инсталирала някоя добавка или туулбар, правят мизерии - аз лично съм писал за това в голямата тема и от екипа си признаха че прави проблем.

Edit: http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...3415&st=665

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем със SkypePM sad.gif Не ми показва приложенията, които имам и не мога да слагам нови sad.gif Пробвах да го преинсталирам като го изтрия и после го инсталирам на ново но без ефект! Някой да знае нещо по въпроса?

Ето скриин:

337968_orig.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как последно може да се направи това?http://vbox7.com/play:063ee954

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тука като гледам за Скайпа има над 900 въпроси, отговори и мнения, но неам нерви да ги чета всичките.

А ве кажете ми ко е туй чудо ве.

Отскоро като включа скайпа и уж всичко е нормално, а след две-три минути изскача един общ чат прозорец и вътре надрънкани много юзери в общ чат. И познати и непознати. И някои от тях питат: Аве ко прайте ве кой ме набута в този чат. А някои си пишат спокойно, не им прави впечатление ли?

На някои от моите съскапайци също казват, че им изскачал този прозорец.

А на вас излиза ли ви тва чудо?

Заглавието на прозореца и нещо като www.bg-gadatel.hit.bg или нещо такова.

То явно скайпа си има много дупки, ама казвайте как да я запушим тая. И да го махнем това скайпско вирусочервейче.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм така. Като гледам на сериозните въпроси отговори няма, но затова пък темата се напълни с панделки, финтифлюшки и прочее украси.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цъкни "Напусни чата" в горния ляв ъгъл!

10х! Но нееее, това не е решение на проблемчето. Аз си го махам веднага прозореца с общия чат, но "нахалника" си остава и при следващото включване на Скайп-а отново се измъдря на монитора.

Светата Троица - "Ctrl-Alt-Del" т.е. Windows Task Manager-a и msconfig-a в SetUp-a не показват съмнителни стартирани нещица. Но те пък не могат да прихващат всичко, особено ако нарочно е скрито от тях.

Редактирано от veslav (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен не ми излиза, но нямам хлапета сред контактите, чат ли си?

Ма как да не съм чат. Имам опит с подобни работи. Дай да видим как да си го махнем това "приложение" към Скайп-а.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ма как да не съм чат. Имам опит с подобни работи. Дай да видим как да си го махнем това "приложение" към Скайп-а.

В такъв случай след като те вкарат пак в чата, виждаш кой те е вкарал (най-горе трябва да пише) и даваш дясно копче и Блок!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
В такъв случай след като те вкарат пак в чата, виждаш кой те е вкарал (най-горе трябва да пише) и даваш дясно копче и Блок!

10x за помощта Айрън, ще пробвам по този начин да видим какво ще стане. Успех!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, за тези, които не знаят на 25 април излезе обновяване на бетаверсията 3.2 - 3.2.0.115.

Калин е публикувал подробен материал за новостите и промените в българската секция.

В самото начало на май се очаква и да се появи "златната" версия на 3.2, която ще замени 3.1.

Препоръчвам на всички, които имат желание да обновят и да пробват бетата.

Със сигурност мога да кажа, че промените в окончателния вариант на 3.2 ще бъдат незначителни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да попитам,как мога да си прибавя още емотикони?Ако е отговаряно на този въпрос,моля да бъда извинен и да ми покажете :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,искам да попитам,как мога да си прибавя още емотикони?Ако е отговаряно на този въпрос,моля да бъда извинен и да ми покажете :)

Да този въпрос ме терзае и мене, някой запознат да пише... мерси!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговаряно е: не може.

За съществуващите емотикони вижте страницата тук. Дадени са всички комбинации за въвеждане. Всичко е на български. В 3.2 има още един скрит емотикон: (heidy).

Редактирано от zmeYpc (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Отговаряно е: не може.

За съществуващите емотикони вижте страницата тук. Дадени са всички комбинации за въвеждане. Всичко е на български. В 3.2 има още един скрит емотикон: (heidy).

При мен на 3.2.0.115 си пейства нормално. Но пък тази емотиконка не излиза...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване