Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

karidov

Skype - въпроси, проблеми и дискусия - част 1

Препоръчан отговор

Up sad.gif

Това е проблем с по-новите версии на програмата и не може да се премахне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

е няма ли нещо примерно DeBug SKype

Или примерно ако въпросният абонат мине на Skype 2... с какъвто съм и аз ще се оправи ли sad.gif

Редактирано от hamav (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми пробвай каквото ти дойде на ум. То и на мен ми се смееха че мога да пусна Skype za 20,30, 50 човека или за колкото стигне RAM ама ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :P Искам да попитам как мога да си напиша коментара на скайпа с по големи букви или пък с друг цвят.Знам че може някак си,но незнам как.Под коментара имам в предвид това отстрани на ника където е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте :computer2: Искам да попитам как мога да си напиша коментара на скайпа с по големи букви или пък с друг цвят.Знам че може някак си,но незнам как.Под коментара имам в предвид това отстрани на ника където е.

инстални си Памела и проблема ти е решен!

Аз от мн време не съм питал нещо или оплаквал от Скайп ,но от 3,4 версии насам когато искам да си сменя аватара и избера прозореца със аватарите бутоните едва се виждат-все едно се е гътнала нещо-и то е всеки път и във всяка поредна версия-при мене ли е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше едни команди, които като ги напишеш в някой browser извършват обаждане или писане до даден абонат

едната беше

callto:потребител

ама тази за чат с даден потребител не я помня

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имаше едни команди, които като ги напишеш в някой browser извършват обаждане или писане до даден абонат

едната беше

callto:потребител

ама тази за чат с даден потребител не я помня

Погледни следното, може да ти е от полза....

In fact the Callto: tag simply launches your "default" VoIP client in Windows. You can set it to launch whatever application you like, Skype, a SIP Client, NetMeeting etc.

.... :wors:

Ако не можеш да си го преведеш :

"Дефакто тагът Callto: просто стартира вашия подразбиращ се софтуер за VoIP под Windows. Вие можете да укажете коя програма да се стартира, като Skype, a SIP Client, NetMeeting и така нататък."

Редактирано от snts (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре ама как е командата за чат с даден човек

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

дойде няква реклама за skype емотикони от някав сайт ,по точно http://www.mafron.xxi.lt и изтеглих някав пакет с имотикони и го отворих от компа и написа,да използва ли skype тая програма и аз натиснах ок и ни6то не стана,емотикони няма.

кажете как се прави това,аз ли бъркам нещо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора,кажете коя е тази програма,която като я инсталираш и на скайпа ти пише кои песни слушаш на Уинампа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може би въпроса ми не е за тук,но откъде мога да си изтегля skype 3.1.0.152 търсих в skype.com,но нищо...опитах се да изтегля от kaldata.com ,но не стана моля ви,помогнете...и второ може ли да загубя профила си след деинсталиране?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
дойде няква реклама за skype емотикони от някав сайт ,по точно http://www.mafron.xxi.lt и изтеглих някав пакет с имотикони и го отворих от компа и написа,да използва ли skype тая програма и аз натиснах ок и ни6то не стана,емотикони няма.

кажете как се прави това,аз ли бъркам нещо

Препоръчвам силно да не се инсталира този скрипт !

След инсталация,прецаква програмата и праща този линк до всички Ваши абонати !

Редактирано от dimd (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Давайте хлапетиите, прецаквайте се. Да се научите да не щракате на произволни линкове получени от непознати. И да не препращате всичкия боклук на хората. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то от името на самия линк - http://www.mafron.xxi.lt си личи че можеш да си лепнеш спам,конче или някаква подобна гад

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами проверих нещо за деинсталация няма,те папки ги махнах,да препрати го към всички абонати,noda не се обади,има ли няква опасност,дали съм хванал някои троянец за топ...те ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се прецаках с някакъв скрипт дето ми праща съобщение до всички абонати... как да го изтрия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Up sad.gif

е няма ли нещо примерно DeBug SKype

Или примерно ако въпросният абонат мине на Skype 2... с какъвто съм и аз ще се оправи ли sad.gif

еми много съм търсил много съм правил кви ли не програми за чистене не съм използвал не ми пречи ,че съм на Skype 2 ,но въпросния / въпросните абонати си седят offline ,аз им седя offline на много от тях някой да знае къде мога да видя за този проблем .Гледах google неможах да намеря

Ако някой може да намери или да ми каже как ще съм много благодарен :help:sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С последната версия на скайп съм, проблема при мен е в това, че като му дам "затваряне на скайп" той не иска да се изключи. Преинсталирах го, но няма ефект не реагира на командата за изключване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудно ми е дали има програма, която автоматично да ми сменя аватара през определен период от време и все едно да се получава гиф.

Аз търсих, но не можах да намера :| То въобще има ли такова чудо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хъх тия почнаха да пускат ебаси тъпите скриптове , могат само бели да ти докарат тцтцтц злета!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Чудно ми е дали има програма, която автоматично да ми сменя аватара през определен период от време и все едно да се получава гиф.

Аз търсих, но не можах да намера :| То въобще има ли такова чудо ?

Мисля че не... (иначе и на мен ми трябва)..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
може би въпроса ми не е за тук,но откъде мога да си изтегля skype 3.1.0.152 търсих в skype.com,но нищо...опитах се да изтегля от kaldata.com ,но не стана моля ви,помогнете...и второ може ли да загубя профила си след деинсталиране?

Не си загубила профила си в буквалния смисъл. Най-много, ако не си запазила папката си с найстройки и хронология да загубиш хронологията и да ти се наложи настройките да ги правиш наново.

Иначе Skype 3.1.0.152 можеш да изтеглиш от тук.

cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой знае ли как мога да върна старите имена на абонатите ми, защото ги преименувах и се чудех има ли начин пак да виждам никовете им като се сменят :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аман от Скайп! Искам да попитам защо тази т**а програма ми слага в Firefox някаква препрадка към ния. А з я махнах, но направо нз какво щех да направя скайпа. В прочем, във всяка версия има модул роменящ нещо в дънната платка, като прави по-подадлив компа към троянци. Просто освен информацията от нета, аз лично имах KAV+AVG anitspyware+Comodo Firewall-просто не разбирам как ще се е промъкнал този убавец? + Spybot направо не знам!!! Трябваше преинстал на Уина.

2) citizen-просто премахни преименуването на абонати. Запиши истинските им имена или там което ти трябва например в .txt файл и готово :wors:

Редактирано от Rommel42 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
слага във Firefox някаква препрад(т)ка към ния. А з я махнах, но направо нз какво щях да направя скайпа. В прочем, във всяка версия има модул роменящ нещо в дънната платка, като прави по-подадлив компа към троянци. Просто освен информацията от нета, аз лично имах KAV+AVG anitspyware+Comodo Firewall-просто не разбирам как ще се е промъкнал този хубавец? + Spybot направо не знам!!! Трябваше преинстал на Уина.

Santa simplicita !

Очаквам в следващата си версия Скайп да флашва и биоса.

Такава грамотност, такова изобилие от програми, такава компетентност. angry.gif

ПП.Някой да може да преброи грешките

Редактирано от Topper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...